d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1363738394064Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2011 08:31am
Kajni üzenetben oltogat:D

Megporgetnelek en teged a faszomon, az a nagy szerencsed te kis kocsog hogy valahol elvagy bujva messze, mar reg elvettem volna az eleted .

Pécs, komlói út 199. édes <3

délután 2-3 körül szoktam hazaérni:D

This post was edited by KiteHawk on Nov 14 2011 08:32am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 14 2011 08:31am
mikről maradtam le a rohadt rl miatt
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 14 2011 08:32am
Quote (KiteHawk @ 14 Nov 2011 15:31)
Kajni üzenetben oltogat:D

Megporgetnelek en teged a faszomon, az a nagy szerencsed te kis kocsog hogy valahol elvagy bujva messze, mar reg elvettem volna az eleted .

Pécs, komlói út 199. édes <3


úton vannak a mátrixosok
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:32am
Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
Bá-bá-bátor Sir Kajni

Még az sem riasztotta el, hogy péppé verik fejét
Lecsavarják orrát, vagy kinyomják a szemét
A lábát széttörik és testét elégetik
Máját felvágják, s hagymásan megsütik

Beverve fej és kitépve szív
Szétszaggatva máj, kihúzva bél
Fülcimpa lenyírva, nyelv tűzre vetve
És pénisz le...

[...]

Kajni, a bátor elszaladt
Bátran elfutott, el ő
A vész láttán ahogy tudott
Farkát behúzva elfutott
Ment messzire s ina szakadt
Midőn nyúlként bátran szaladt
Előre csak lassan jutott
Mert közben többször elcsúszott
Bátrak bátra hős Sir Kajni

[...]

Nyúlként futott a hegyen is túl
A porba hasalt és talpat is nyalt
Hány embert megfúrt, hány seggbe bebújt
Leszúrta ő(t) ki éppen arra járt.

This post was edited by beni on Nov 14 2011 08:33am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2011 08:34am
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:32pm)
Bátor, jó Sir Kajni ím elindult vala
    Nem féltette az életét bátor Sir Kajni
    Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
    Bá-bá-bátor Sir Robin

    Még az sem riasztotta el, hogy péppé verik fejét
    Lecsavarják orrát, vagy kinyomják a szemét
    A lábát széttörik és testét elégetik
    Máját felvágják, s hagymásan megsütik

    Beverve fej és kitépve szív
    Szétszaggatva máj, kihúzva bél
    Fülcimpa lenyírva, nyelv tűzre vetve
    És pénisz le...

    [...]

    Kajni, a bátor elszaladt
    Bátran elfutott, el ő
    A vész láttán ahogy tudott
    Farkát behúzva elfutott
    Ment messzire s ina szakadt
    Midőn nyúlként bátran szaladt
    Előre csak lassan jutott
    Mert közben többször elcsúszott
    Bátrak bátra hős Sir Kajni

    [...]

    Nyúlként futott a hegyen is túl
    A porba hasalt és talpat is nyalt
    Hány embert megfúrt, hány seggbe bebújt
    Leszúrta ő(t) ki éppen arra járt.


:DDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:34am
kajni nélkül ez a topic devalválódik : ( pedig én megpróbáltam szóval tartani
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 08:50am
Quote (beni @ 14 Nov 2011 16:34)
kajni nélkül ez a topic devalválódik : ( pedig én megpróbáltam szóval tartani


Grat mestertroll :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:53am
végre volt egy kis élet a subon
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:05am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 09:05am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 03:50pm)
Grat mestertroll :D


elő sem vettem a pm shotot :\
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363738394064Next
Closed New Topic New Poll