Quote (CyberPunk666 @ 11 Jun 2011 14:47)
jövök én is. Bár azért azt követem, hogy milyen térsaság lesz, de az eddigi tetszik.
/bocsi az ontopic miatt.

király, remélem tényleg sokan leszünk és akkor fun lesz. már csak azt kell megszervezni, h ki honnan vonul le, milyen útvonalon, ki kocsival, merre, stb.
jarabek még nem válaszolt pl :c