d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1363738394045Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 03:12pm
Quote (zsansaccount @ Jun 10 2011 09:42pm)
persze, a papucsság egyik alappillére, h téged nem zavar. vége a pua éveknek :c

/ kezdheted oktatni :D  megvan a nyári meló..


sose nem is tudtam puáskodni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2011 03:14pm
Quote (Vismajor @ Jun 10 2011 10:12pm)
sose nem is tudtam puáskodni


Te ugy vagy pua, hogy nem is tudsz rola, a veredben van.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 11 2011 06:24am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 23:12)
sose nem is tudtam puáskodni


nem játszol rá a viccre :c
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2011 06:47am
Quote (AngryBug @ Jun 10 2011 09:41pm)
Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen): anyd, zsansaccount, kuzdithom, AngryBug

veletek is piálnék már 1x :D


velem már ittál..:D de balatonra gyere és akkor összefutunk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 11 2011 06:47am
jövök én is. Bár azért azt követem, hogy milyen térsaság lesz, de az eddigi tetszik.

/bocsi az ontopic miatt.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 11 2011 06:48am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 11 2011 01:37pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 11 2011 12:47pm)
jövök én is. Bár azért azt követem, hogy milyen térsaság lesz, de az eddigi tetszik.

/bocsi az ontopic miatt.


:) én örülök neked

Quote (anyd @ Jun 11 2011 12:47pm)
velem már ittál..:D de balatonra gyere és akkor összefutunk


ja tényleg :D amúgy valszeg jövök :) lóvétól függ csak, de gyűjtök szal nem lesz baj

This post was edited by AngryBug on Jun 11 2011 01:37pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 12 2011 11:12am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Jun 2011 14:47)
jövök én is. Bár azért azt követem, hogy milyen térsaság lesz, de az eddigi tetszik.

/bocsi az ontopic miatt.


:D

király, remélem tényleg sokan leszünk és akkor fun lesz. már csak azt kell megszervezni, h ki honnan vonul le, milyen útvonalon, ki kocsival, merre, stb.

jarabek még nem válaszolt pl :c
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 12 2011 11:31am
még nemtudom ráérek-e, ha igen, akkor sátorral jövök imo, meglátjuk
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 12 2011 12:09pm
Quote (hedgehogsword @ 12 Jun 2011 18:31)
még nemtudom ráérek-e, ha igen, akkor sátorral jövök imo, meglátjuk


nem tudod Nerz esetleg Javával jön?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 12 2011 01:37pm
én már biztosan tudok menni mind3 napra, Josh majd egyeztetni kéne ki mit visz, kell-e a nagy sátor etc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363738394045Next
Add Reply New Topic New Poll