d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13637383940129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 18 2011 01:52pm
yó a topic
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:52pm
Quote (kolbasz @ 18 May 2011 20:52)
andrás says (21:48)
phenicilidin chlor az a PCP aka angyalpor nem?
jaja 
Zoltán Nógrádi says (21:48)
igen
fenciklidin
vagy más néven
fenciklohexilpiperidin 
Zoltán Nógrádi says (21:49)
miért, VAN?


nahát :DDDDDDDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:52pm
Quote (jarabekg @ 18 May 2011 21:50)
bölcsész vagy nem orvos, az ilyenek combcsontjából meg ptdk szobrot farag


pszichológus vagyok :angry: és klinikai/kognitív szakirányra készülök, ami nem éppen bölcsészettudomány, so én sem értem h miért ott van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 18 2011 01:53pm
Quote (kolbasz @ 18 May 2011 20:52)
andrás says (21:48)
phenicilidin chlor az a PCP aka angyalpor nem?
jaja 
Zoltán Nógrádi says (21:48)
igen
fenciklidin
vagy más néven
fenciklohexilpiperidin 
Zoltán Nógrádi says (21:49)
miért, VAN?


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:53pm
btw legalább ebből az 1 jó topikból ne csináljunk már bme topikot.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 18 2011 01:53pm
a drogosok hogy felkapták a fejüket :'D
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
May 18 2011 01:53pm
ez a topic egyre betegebb ha értitek mire gondolok !
de a depi lehet azért jött mert Anett bugyija fosos volt és ahhoz már gusztus kell
ez ofc lélekromboló hatású Kóla Bigmek után , a klóriatáblázatba be kellene írni h depit okoz ez a menü szal fogyastás csak saját felelősségre !!! :D

This post was edited by bitu on May 18 2011 01:58pm
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
May 18 2011 01:54pm
Quote (bitu @ May 18 2011 09:53pm)
ez a topic egyre betegebb ha értitek mire gondolok !


nem
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 18 2011 01:54pm
még 10 perc és megint pihi ... este tök vicces a korház (am a szent Ferenc korházban vagyok miskolc)
amikor szaladgálnak a növérek az öregekhez hogy pelenkát cseréljenek rajtuk , meg amikor a kis hülyegyerek mellettem felgyujtotta a garázst és azt hiszik róla is hogy öngyi akart lenni , pedig nekem elmondta csak cigizni akart de a benzin ott volt mellette ... és bumm a haja leégett elég ronda látvány meg olyan mint akit végig borotváltak
a lábát még nem láttam mert le van takarva folyamatosan de biztos csúnya ...
de most egyszer tök jó kedvem van rá egy órára meg mint aki szarik a világba ...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:54pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 21:53)
jó topik- ne bme topik


lol
epic syntax error.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13637383940129Next
Closed New Topic New Poll