☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
36
37
38
39
40
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19269
Replies: 1284
Track Topic
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#371
May 18 2011 01:52pm
yó a topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#372
May 18 2011 01:52pm
Quote (kolbasz @ 18 May 2011 20:52)
andrás says (21:48)
phenicilidin chlor az a PCP aka angyalpor nem?
jaja
Zoltán Nógrádi says (21:48)
igen
fenciklidin
vagy más néven
fenciklohexilpiperidin
Zoltán Nógrádi says (21:49)
miért, VAN?
nahát :DDDDDDDD
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#373
May 18 2011 01:52pm
Quote (jarabekg @ 18 May 2011 21:50)
bölcsész vagy nem orvos, az ilyenek combcsontjából meg ptdk szobrot farag
pszichológus vagyok
és klinikai/kognitív szakirányra készülök, ami nem éppen bölcsészettudomány, so én sem értem h miért ott van
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#374
May 18 2011 01:53pm
Quote (kolbasz @ 18 May 2011 20:52)
andrás says (21:48)
phenicilidin chlor az a PCP aka angyalpor nem?
jaja
Zoltán Nógrádi says (21:48)
igen
fenciklidin
vagy más néven
fenciklohexilpiperidin
Zoltán Nógrádi says (21:49)
miért, VAN?
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#375
May 18 2011 01:53pm
btw legalább ebből az 1 jó topikból ne csináljunk már bme topikot.
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#376
May 18 2011 01:53pm
a drogosok hogy felkapták a fejüket :'D
bitu
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold
:
12,653.66
#377
May 18 2011 01:53pm
ez a topic egyre betegebb ha értitek mire gondolok !
de a depi lehet azért jött mert Anett bugyija fosos volt és ahhoz már gusztus kell
ez ofc lélekromboló hatású Kóla Bigmek után , a klóriatáblázatba be kellene írni h depit okoz ez a menü szal fogyastás csak saját felelősségre !!!
This post was edited by bitu on May 18 2011 01:58pm
kolbasz
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold
:
0.00
#378
May 18 2011 01:54pm
Quote (bitu @ May 18 2011 09:53pm)
ez a topic egyre betegebb ha értitek mire gondolok !
nem
EdwardElric
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold
:
1,565.00
#379
May 18 2011 01:54pm
még 10 perc és megint pihi ... este tök vicces a korház (am a szent Ferenc korházban vagyok miskolc)
amikor szaladgálnak a növérek az öregekhez hogy pelenkát cseréljenek rajtuk , meg amikor a kis hülyegyerek mellettem felgyujtotta a garázst és azt hiszik róla is hogy öngyi akart lenni , pedig nekem elmondta csak cigizni akart de a benzin ott volt mellette ... és bumm a haja leégett elég ronda látvány meg olyan mint akit végig borotváltak
a lábát még nem láttam mert le van takarva folyamatosan de biztos csúnya ...
de most egyszer tök jó kedvem van rá egy órára meg mint aki szarik a világba ...
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#380
May 18 2011 01:54pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 21:53)
jó topik- ne bme topik
lol
epic syntax error.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
36
37
38
39
40
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact