Quote (David_ibolykane @ 30 Jun 2010 15:06)
2 napra beköltözik hozzám egy imádnivaló leányzó, akivel már egyszer kavartam, és iszonyatosan együtt lennék vele, de ő csak barátságot akar :c ...
Mézesmadzag effektus lesz 2 napig, főleg éjszaka.
Most ment el a leányzó, megőrülök :c
Teljesen úgy viselkedtünk egymással, mintha együtt lennénk, csak csók meg dukás nem volt, és így tökre szar, mert szerintem nem akar többet :' ( ... Főleg amikor feküdt mellettem, nézett a szemembe, én meg az övébe, 1 cm-re volt az arca, és olyan lazán lekaphattam volna, de tudtam, hogy mi lenne a vége.
Mutattam neki jspt, a vicces képek/videók topicot, meg 1-2 másik topicot, ő meg fel akar ide regelni. Mondtam neki, hogy a legrosszabb rémálma valósulna meg, ha elkezdene itt postolgatni... Kérdezte, hogy miért?! Mondtam, hogy az első reakció egy postjára az lenne, hogy téged ki engedett ki a konyhából, amin csak röhögött

.