d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev13637383940122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 30 2010 02:11pm
Quote (josheide @ Jun 30 2010 09:08pm)
Holnap indul a Eurotrip: Ausztria, Olaszország, Franciaország, Belgium, Hollandia, Németország, Csehország, Szlovákia...


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 30 2010 09:09pm)
Úh, ez faszályos lehet, mi is terveztünk ilyet barátommal vonattal nyárra, mivel jogsink nincsen... :( Helyette lett 2 hét Spanyolország, mi is holnap indulunk. gl hf!


vb ideje alatT? nyomorákok
EGYÉBKÉNT EMG ELMENTEK A FASZOMBA :DDDD
Enjoy!
Én most rétem haza 20 perce fuckyeah.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 30 2010 02:11pm
Quote (sylke @ 30 Jun 2010 21:10)
:(
ma voltam kint a napon.


azon gondolkodtam, hogy lehet te vámpír vagy, csak titkolod.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2010 02:11pm
Quote (Vismajor @ 30 Jun 2010 22:11)
vb ideje alatT? nyomorákok
EGYÉBKÉNT EMG ELMENTEK A FASZOMBA :DDDD
Enjoy!
Én most rétem haza 20 perce fuckyeah.gif


Nem érdekel a vb.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 30 2010 02:13pm
Quote (Vismajor @ 30 Jun 2010 22:11)
vb ideje alatT? nyomorákok
EGYÉBKÉNT EMG ELMENTEK A FASZOMBA :DDDD
Enjoy!
Én most rétem haza 20 perce fuckyeah.gif


Hmm, azért szerintem Spanyolországban még jobb vb-t nézni, főleg hogy most egész jók a spanyolok, nagy ünneplés lesz ha nyernek. :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 30 2010 02:13pm
Quote (Nerz8 @ Jun 30 2010 08:11pm)
azon gondolkodtam, hogy lehet te vámpír vagy, csak titkolod.


:ph34r:
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 30 2010 02:55pm
megyünk haverokkal sörözni
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 1 2010 01:28am
Quote (David_ibolykane @ 30 Jun 2010 15:06)
2 napra beköltözik hozzám egy imádnivaló leányzó, akivel már egyszer kavartam, és iszonyatosan együtt lennék vele, de ő csak barátságot akar :c ...

Mézesmadzag effektus lesz 2 napig, főleg éjszaka.


Most ment el a leányzó, megőrülök :c
Teljesen úgy viselkedtünk egymással, mintha együtt lennénk, csak csók meg dukás nem volt, és így tökre szar, mert szerintem nem akar többet :' ( ... Főleg amikor feküdt mellettem, nézett a szemembe, én meg az övébe, 1 cm-re volt az arca, és olyan lazán lekaphattam volna, de tudtam, hogy mi lenne a vége.

Mutattam neki jspt, a vicces képek/videók topicot, meg 1-2 másik topicot, ő meg fel akar ide regelni. Mondtam neki, hogy a legrosszabb rémálma valósulna meg, ha elkezdene itt postolgatni... Kérdezte, hogy miért?! Mondtam, hogy az első reakció egy postjára az lenne, hogy téged ki engedett ki a konyhából, amin csak röhögött :ph34r: .
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jul 1 2010 01:30am
Quote (David_ibolykane @ 1 Jul 2010 07:28)
Most ment el a leányzó, megőrülök :c
Teljesen úgy viselkedtünk egymással, mintha együtt lennénk, csak csók meg dukás nem volt, és így tökre szar, mert szerintem nem akar többet :' ( ... Főleg amikor feküdt mellettem, nézett a szemembe, én meg az övébe, 1 cm-re volt az arca, és olyan lazán lekaphattam volna, de tudtam, hogy mi lenne a vége.

Mutattam neki jspt, a vicces képek/videók topicot, meg 1-2 másik topicot, ő meg fel akar ide regelni. Mondtam neki, hogy a legrosszabb rémálma valósulna meg, ha elkezdene itt postolgatni... Kérdezte, hogy miért?! Mondtam, hogy az első reakció egy postjára az lenne, hogy téged ki engedett ki a konyhából, amin csak röhögött  :ph34r: .


+1 csaj jsp-n -1 csaj rlból
btw post pic...

This post was edited by Hellbundo on Jul 1 2010 01:31am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 1 2010 01:31am
Quote (David_ibolykane @ 1 Jul 2010 09:28)
Most ment el a leányzó, megőrülök :c
Teljesen úgy viselkedtünk egymással, mintha együtt lennénk, csak csók meg dukás nem volt, és így tökre szar, mert szerintem nem akar többet :' ( ... Főleg amikor feküdt mellettem, nézett a szemembe, én meg az övébe, 1 cm-re volt az arca, és olyan lazán lekaphattam volna, de tudtam, hogy mi lenne a vége.

Mutattam neki jspt, a vicces képek/videók topicot, meg 1-2 másik topicot, ő meg fel akar ide regelni. Mondtam neki, hogy a legrosszabb rémálma valósulna meg, ha elkezdene itt postolgatni... Kérdezte, hogy miért?! Mondtam, hogy az első reakció egy postjára az lenne, hogy téged ki engedett ki a konyhából, amin csak röhögött :ph34r: .


:DDDD jó arc lehet a leányzó jöjjön csak :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 1 2010 01:40am
Quote (ZeNoR @ 1 Jul 2010 09:31)
:DDDD jó arc lehet a leányzó jöjjön csak :)


óriási forma, és mellette a világ legaranyosabb leányzója.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13637383940122Next
Add Reply New Topic New Poll