d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1363738394065Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 842
Joined: Apr 9 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 12:10am
Quote (ishka @ 31 May 2010 06:57)
[X] ElCapitano


lol dude :o
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 04:21am
Predi: 14
Sin: 7
Beni: 5
ElCapitano: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1
ReDEyeS: 1
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 04:36am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 23:00)
Eddig ez az állás: ( Ha valaki még szeretné leadni a voksát, annak pontosan kerek 1 napja van rá! :) )

Predi: 13
Sin: 7
Beni: 5
Ad4mz: 4
Klontar: 4
Frostler: 4
Banyek: 4
Sunnymarcel: 4
ElCapitano: 4
Kriza: 4
Anamy: 4
Lacoking: 3
TeXxas: 3
Josheide: 3
Fezmin: 3
InfamousMythos: 3
xGurke: 2
Vismajor: 2
Uberpro123: 2
Bajcli: 2
Szabika: 1
Jarabekg: 1
Vharimatras: 1
Zenebuddhizmus: 1
Cpt_Ghost: 1
Nerz8: 1
Jupi: 1
My_Acc_Is_Bazur: 1
H4xooR: 1


predinek van az a paintes?

csak mert akkor ez az egész komolytalan így
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 04:39am
Quote (Janou @ May 31 2010 11:36am)
predinek van az a paintes?

csak mert akkor ez az egész komolytalan így


Ezt majd a végén megszavazzuk, vagy nem tudom, mert valóban így elég érdekes az állás...
Vagy akik poénból, vagy haveri alapon szavaztak rá adjanak le valami racionális szavazatot, mert szerintem teljesen egyértelmű, hogy közel sem az övé a legjobb sig.

Hiába csak egy játék ez az egész, attól még ezzel elveszitek a lehőséget azoktól akiknek valóban lenne esélye, és jogosultsága erre a "legjobb sig" címre.

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 04:46am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 31 2010 04:47am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 11:39)
Ezt majd a végén megszavazzuk, vagy nem tudom, mert valóban így elég érdekes az állás...
Vagy akik poénból, vagy haveri alapon szavaztak rá adjanak le valami racionális szavazatot, mert szerintem teljesen egyértelmű, hogy közel sem az övé a legjobb sig.

Hiába csak egy játék ez az egész, attól még ezzel elveszitek a lehőséget azoktól akiknek valóban lenne esélye, és jogosultsága erre a "legjobb sig" címre.


naná hogy haveri alapon

viszont ha már benevezett, akkor nem mondhatod azt, hogy mégse nyertél :)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 04:49am
Quote (Janou @ May 31 2010 11:47am)
naná hogy haveri alapon

viszont ha már benevezett, akkor nem mondhatod azt, hogy mégse nyertél :)


Pedig mindenki tudja, hogy valójában nem ő nyert. :)

De amúgy nekem8, én csak azért csináltam ezt az egészet, hogy lekössük kicsit magunkat valamivel "értelmessel", legyen valami verseny/játék, akáromi.

Ha tieket ez nem zavar, illetve elsősorban azokat akik esélyesek, és az élbolyban vannak, akkor nekem aztán mind1, hogy ő nyer e vagy sem. :)

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 04:55am
Member
Posts: 6,308
Joined: Jun 3 2007
Gold: 765.00
May 31 2010 04:54am
[x] Frostler
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 04:55am
tök jó, hogy mindenki hívja a haverjait, hogy szavazzanak rá :'D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 31 2010 04:56am
Ad4mz

nekem az ő sigjei jönnek be
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 04:58am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 11:55am)
tök jó, hogy mindenki hívja a haverjait, hogy szavazzanak rá :'D


Valóban érdekes, hiszen a subon átlag 35en szoktunk lenni, és pont most érkezett meg a 91. szavazat. :P

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 04:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363738394065Next
Add Reply New Topic New Poll