Quote (Janou @ May 31 2010 11:47am)
naná hogy haveri alapon
viszont ha már benevezett, akkor nem mondhatod azt, hogy mégse nyertél

Pedig mindenki tudja, hogy valójában nem ő nyert.

De amúgy nekem8, én csak azért csináltam ezt az egészet, hogy lekössük kicsit magunkat valamivel "értelmessel", legyen valami verseny/játék, akáromi.
Ha tieket ez nem zavar, illetve elsősorban azokat akik esélyesek, és az élbolyban vannak, akkor nekem aztán mind1, hogy ő nyer e vagy sem.
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 04:55am