☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
36
37
38
39
40
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267574
Replies: 11402
Track Topic
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#371
May 25 2011 04:31pm
Quote (Rezs @ May 23 2011 07:23pm)
game of thrones 7. része is fentvan magon
csak nekem kéne hozzá magyar felirat, meg nemtudom hogy megnézzem-e mivel akkor két hetet kell várni a következőre 8d
aztakurva, milyen vége volt a 7. résznek...és most várhatok 1,5 hetet
wotplaya
Member
Posts: 261
Joined: May 12 2011
Gold
:
4.50
#372
May 26 2011 12:53am
én most a hősöket kezdtem el kicsit le vagyok maradva xD
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#373
May 26 2011 03:08am
smallvillet akarom elkezdeni de nem tom honnan kezdjem, mert soakt láttam belőle :/
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#374
May 26 2011 04:00am
Quote (Inakwo @ May 26 2011 10:08am)
smallvillet akarom elkezdeni de nem tom honnan kezdjem, mert soakt láttam belőle :/
én is nemrég kezdtem, de nagyon hosszú
elejéről kezd, úgysem most láttad őket
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#375
May 30 2011 06:39am
Quote (zsansaccount @ 20 May 2011 23:14)
valaki említette már a Misfitset? sztem fasza sorozat, bár sokat dob rajta az epic brit akcentus is
én megnéztem, nem lesz a kedvencem, de egyszeri nézésre alkalmas, elszórakoztatja azért az embert.
diablo2g
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold
:
138.00
#376
May 30 2011 06:56am
Family Guy
Californication
South Park
Weeds
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#377
May 30 2011 07:38am
ez a weeds tökre bejött az elején, az első 3 évadot végig is nyomtam, de aztán imo eléggé elfosult, szóval már nem is nagyon nézem
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#378
May 30 2011 07:40am
Quote (Nerz8 @ 30 May 2011 15:38)
ez a weeds tökre bejött az elején, az első 3 évadot végig is nyomtam, de aztán imo eléggé elfosult, szóval már nem is nagyon nézem
Első évad gecijó, utána elkezdett esni a színvonal. Körülbelül a harmadik végéig lehet nézni, utána nálam már a nézhetetlen kategóriába csapott át, leszámítva az évadonkénti egy-két tűrhető/jó poént.
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#379
May 30 2011 07:40am
Sliderst nézek atm, eléggé mindfuck
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#380
May 30 2011 10:16am
Quote (ecneB @ 30 May 2011 14:40)
Első évad gecijó, utána elkezdett esni a színvonal. Körülbelül a harmadik végéig lehet nézni, utána nálam már a nézhetetlen kategóriába csapott át, leszámítva az évadonkénti egy-két tűrhető/jó poént.
valami ilyesmi.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
36
37
38
39
40
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact