d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev136373839401141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 25 2011 04:31pm
Quote (Rezs @ May 23 2011 07:23pm)
game of thrones 7. része is fentvan magon
csak nekem kéne hozzá magyar felirat, meg nemtudom hogy megnézzem-e mivel akkor két hetet kell várni a következőre 8d


aztakurva, milyen vége volt a 7. résznek...és most várhatok 1,5 hetet :cry:
Member
Posts: 261
Joined: May 12 2011
Gold: 4.50
May 26 2011 12:53am
én most a hősöket kezdtem el kicsit le vagyok maradva xD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 26 2011 03:08am
smallvillet akarom elkezdeni de nem tom honnan kezdjem, mert soakt láttam belőle :/
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 26 2011 04:00am
Quote (Inakwo @ May 26 2011 10:08am)
smallvillet akarom elkezdeni de nem tom honnan kezdjem, mert soakt láttam belőle :/


én is nemrég kezdtem, de nagyon hosszú :wacko:
elejéről kezd, úgysem most láttad őket
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 30 2011 06:39am
Quote (zsansaccount @ 20 May 2011 23:14)
valaki említette már a Misfitset? sztem fasza sorozat, bár sokat dob rajta az epic brit akcentus is :D


én megnéztem, nem lesz a kedvencem, de egyszeri nézésre alkalmas, elszórakoztatja azért az embert.
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
May 30 2011 06:56am
Family Guy
Californication
South Park
Weeds
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2011 07:38am
ez a weeds tökre bejött az elején, az első 3 évadot végig is nyomtam, de aztán imo eléggé elfosult, szóval már nem is nagyon nézem :(

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2011 07:40am
Quote (Nerz8 @ 30 May 2011 15:38)
ez a weeds tökre bejött az elején, az első 3 évadot végig is nyomtam, de aztán imo eléggé elfosult, szóval már nem is nagyon nézem :(


Első évad gecijó, utána elkezdett esni a színvonal. Körülbelül a harmadik végéig lehet nézni, utána nálam már a nézhetetlen kategóriába csapott át, leszámítva az évadonkénti egy-két tűrhető/jó poént.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2011 07:40am
Sliderst nézek atm, eléggé mindfuck
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2011 10:16am
Quote (ecneB @ 30 May 2011 14:40)
Első évad gecijó, utána elkezdett esni a színvonal. Körülbelül a harmadik végéig lehet nézni, utána nálam már a nézhetetlen kategóriába csapott át, leszámítva az évadonkénti egy-két tűrhető/jó poént.


valami ilyesmi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev136373839401141Next
Add Reply New Topic New Poll