d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1363738394069Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 12:51pm
Quote (Tommy_hun @ 4 Feb 2011 20:49)
Hmm biztos hogy 300-500 ft a befizetés?csak mert előfizetéses vagyok és nem tudom leellenőrizni hogy mennyit vesz le :/

Am Purem :http://kepfeltoltes.hu/110204/789612477n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


hát énis azvok sajna :S
felhívod, ahogy megszólal csávó nyomsz 5-öst, 1.re jól ird le számokat és 1ből nyomd is ki.. nekem kb 14mp volt a befizetés..
1-2 spanomnak volt hogy 200ft volt :'D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 4 2011 01:15pm
hajjajj, visszajönnek azok az idők amikor w1 varrock banknál "ordibálással" lehet majd eladni meg venni :D
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 01:22pm
Btw legyen már egy subos ingame cc
Régen Klontar ch-n voltunk, legyünk mostis ott
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2011 01:46pm
Quote (yupi @ 4 Feb 2011 20:22)
Btw legyen már egy subos ingame cc
Régen Klontar ch-n voltunk, legyünk mostis ott


Inkább Sajage legyen a clan chat, általában azon vagyok fenn amikor játszom :p

Egyébként van egy "pure" szerűségem:
3x att (40ig fog menni)
39 hp
40 str
40 ranged

53 wc meg ilyesmik


Nem tudom kéne-e neki prayer / magic, tippek?
defense 1 természetesen
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 01:51pm
Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 21:46)
Inkább Sajage legyen a clan chat, általában azon vagyok fenn amikor játszom :p

Egyébként van egy "pure" szerűségem:
3x att (40ig fog menni)
39 hp
40 str
40 ranged

53 wc meg ilyesmik


Nem tudom kéne-e neki prayer / magic, tippek?
defense 1 természetesen


Mhm sztem attack fölösleges.. Range/gmaul a jó p2p-be
vagy ha f2p akkor 40 atackal range/2h pray fölös (ha lenne pray 31 kéne a +15% str-hez az meg + 6cb ^^)
Mage is fölös csak cb-t tolja, elég ha range/str tolja cb-t, maget range mellé szokták tenni
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2011 01:56pm
Quote (yupi @ 4 Feb 2011 20:51)
Mhm sztem attack fölösleges.. Range/gmaul a jó p2p-be
vagy ha f2p akkor 40 atackal range/2h pray fölös (ha lenne pray 31 kéne a +15% str-hez az meg + 6cb ^^)
Mage is fölös csak cb-t tolja, elég ha range/str tolja cb-t, maget range mellé szokták tenni


izé, f2p-nek készül
mage nem tolja cb-t, mert melee based a szintje (tehát se ranged se magic nem fogja tolni a szintet)

40 ranged --> green d'hide nadrag + vamb
40 attack --> rune scimitar
++ strength --> sebzés, egyértelmű, constitution dettó
1 defence
Prayerre nem tudom mennyit rakjak, max protect itemig gondoltam elvinni, de valószínüleg marad az 1, mert túl sok szintet ad, mehet str-re helyette
31+ig pedig nem akarom felvinni, mert a 15% strength helyett egyszerűen lehetne sok-sok pont a strengthen, és a prayer wildyben őgyis gyorsan kifogy (nem fogok folyton altarhoz menni minden fail pk után)

Egyetlen kérdés itt a magic, úgy tudom hogy a magic elleni védelembe beleszámít a magic lvlem, és akkor elég hasznos lenne, na meg a varrock teleport sem árt ha menekülni kéne..

Itemek:
Iron full helm
Team-X cape
Amulet of Strength
Rune Scimitar
Iron Platebody
Iron Kiteshield
Green d'hide chaps
Green d'hide vamb
Fancy boots

explorer's ring pedig nem jöhet szóba, mert már a beginner taskokhoz is kell a The Blood Pact, ami feltolná a defet 2-re...

Jöhetnek a vélemények persze, hogy mit változtatnál :)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 02:00pm
Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 21:56)
izé, f2p-nek készül
mage nem tolja cb-t, mert melee based a szintje (tehát se ranged se magic nem fogja tolni a szintet)

40 ranged --> green d'hide nadrag + vamb
40 attack --> rune scimitar
++ strength --> sebzés, egyértelmű, constitution dettó
1 defence
Prayerre nem tudom mennyit rakjak, max protect itemig gondoltam elvinni, de valószínüleg marad az 1, mert túl sok szintet ad, mehet str-re helyette
31+ig pedig nem akarom felvinni, mert a 15% strength helyett egyszerűen lehetne sok-sok pont a strengthen, és a prayer wildyben őgyis gyorsan kifogy (nem fogok folyton altarhoz menni minden fail pk után)

Egyetlen kérdés itt a magic, úgy tudom hogy a magic elleni védelembe beleszámít a magic lvlem, és akkor elég hasznos lenne, na meg a varrock teleport sem árt ha menekülni kéne..

Itemek:
Iron full helm
Team-X cape
Amulet of Strength
Rune Scimitar
Iron Platebody
Iron Kiteshield
Green d'hide chaps
Green d'hide vamb
Fancy boots

explorer's ring pedig nem jöhet szóba, mert már a beginner taskokhoz is kell a The Blood Pact, ami feltolná a defet 2-re...

Jöhetnek a vélemények persze, hogy mit változtatnál :)


Lvl 50 mages snare is elég hatásos ha már pl alig van kajátok, te átváltasz rangedra és messziről lövöd
az elképzelés jó bár fancy boots mi a ráknak azt nemtudom 8D
meghalsz és mehetsz újat kérni
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 4 2011 02:07pm
Quote (yupi @ 4 Feb 2011 21:00)
Lvl 50 mages snare is elég hatásos ha már pl alig van kajátok, te átváltasz rangedra és messziről lövöd
az elképzelés jó bár fancy boots mi a ráknak azt nemtudom 8D
meghalsz és mehetsz újat kérni


még mindig f2pről van szó, itt csak bind van, és nem fogok rangelni mert melee pure

ha meghalok úgyis újra össze kell szedni a geart, egy úttal több vagy kevesebb az már mindegy
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 02:08pm
Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 22:07)
még mindig f2pről van szó, itt csak bind van, és nem fogok rangelni mert melee pure

ha meghalok úgyis újra össze kell szedni a geart, egy úttal több vagy kevesebb az már mindegy


ermh jah 3 év kihagyás után mégiscsak noob lettem ;[
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 5 2011 05:59am
Quote (Klontar @ 4 Feb 2011 20:56)
izé, f2p-nek készül
mage nem tolja cb-t, mert melee based a szintje (tehát se ranged se magic nem fogja tolni a szintet)

40 ranged --> green d'hide nadrag + vamb
40 attack --> rune scimitar
++ strength --> sebzés, egyértelmű, constitution dettó
1 defence
Prayerre nem tudom mennyit rakjak, max protect itemig gondoltam elvinni, de valószínüleg marad az 1, mert túl sok szintet ad, mehet str-re helyette
31+ig pedig nem akarom felvinni, mert a 15% strength helyett egyszerűen lehetne sok-sok pont a strengthen, és a prayer wildyben őgyis gyorsan kifogy (nem fogok folyton altarhoz menni minden fail pk után)

Egyetlen kérdés itt a magic, úgy tudom hogy a magic elleni védelembe beleszámít a magic lvlem, és akkor elég hasznos lenne, na meg a varrock teleport sem árt ha menekülni kéne..

Itemek:
Iron full helm
Team-X cape
Amulet of Strength
Rune Scimitar
Iron Platebody
Iron Kiteshield
Green d'hide chaps
Green d'hide vamb
Fancy boots

explorer's ring pedig nem jöhet szóba, mert már a beginner taskokhoz is kell a The Blood Pact, ami feltolná a defet 2-re...

Jöhetnek a vélemények persze, hogy mit változtatnál :)


Ha a magicet tolod, ne combat skillel levelezzé',mert azzal megy a HP is. Confuse,Weaken meg ezekkel a szarokkal told. Szerintem olcsó, és elég jó XP jön belöle.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363738394069Next
Add Reply New Topic New Poll