d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1363738394055Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 27 2010 11:25am
mate, 15min és jövök
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 27 2010 11:33am
Quote (szabika @ 27 Apr 2010 18:25)
mate, 15min és jövök


kk
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 27 2010 11:41am
én is mennék,ha privátba toljuk,publikba rongyosra vernek :(
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 27 2010 11:42am
Quote (H4xooR @ 27 Apr 2010 18:41)
én is mennék,ha privátba toljuk,publikba rongyosra vernek :(


hát mate akkor privátba is leszívol :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 27 2010 11:45am
Quote (Imdeth @ 27 Apr 2010 19:42)
hát mate akkor privátba is leszívol  :DDDDDDDDDD


annyira nem vagyok núb,de a sok noliffer egyén könnyedén szarrá lő :C
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 27 2010 11:47am
nem is tudtam hogy ebbe lehet privatot csinalni pedig eleg sokat jatszottam ezzel a szarral : D
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 27 2010 11:47am
Quote (H4xooR @ 27 Apr 2010 18:45)
annyira nem vagyok núb,de a sok noliffer egyén könnyedén szarrá lő :C


elvileg ebbe a szarba van valamiféle matchmaking, pl. én nem szoktam olyan noobokkal találkozni mint az elején voltam, meg ilyen fatalitykkel sem tesz össze

Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Apr 2010 18:47)
nem is tudtam hogy ebbe lehet privatot csinalni pedig eleg sokat jatszottam ezzel a szarral : D


fel se tűnt elsőre, amúgy szerintem sincs privi.


This post was edited by Imdeth on Apr 27 2010 11:48am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 27 2010 11:48am
Quote (Imdeth @ Apr 27 2010 06:47pm)
elvileg ebbe a szarba van valamiféle matchmaking, pl. én nem szoktam olyan noobokkal találkozni mint az elején voltam, meg ilyen fatalitykkel sem tesz össze


azert nagyja gamebe beszokott menni par komolyabb arc, mert nekiki fontos hogy alazzanak. es last man standingben vagy miben kb 2 szer annyi sebzest visznek be mint az atlag.
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 27 2010 11:50am
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Apr 2010 18:48)
azert nagyja gamebe beszokott menni par komolyabb arc, mert nekiki fontos hogy alazzanak. es last man standingben vagy miben kb 2 szer annyi sebzest visznek be mint az atlag.


én csak kis/medium ca-t tolok, az a kedvencem

amúgy belépünk lap alján lévő üres szerverre azt a többiek friendlistről ránkkattintanak akkor sztm elég sokáig lehet úgy tolni, hogy ne tévedjen oda valami random
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 27 2010 11:54am
ITT
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363738394055Next
Add Reply New Topic New Poll