Quote (H4xooR @ 27 Apr 2010 18:45)
annyira nem vagyok núb,de a sok noliffer egyén könnyedén szarrá lő :C
elvileg ebbe a szarba van valamiféle matchmaking, pl. én nem szoktam olyan noobokkal találkozni mint az elején voltam, meg ilyen fatalitykkel sem tesz össze
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Apr 2010 18:47)
nem is tudtam hogy ebbe lehet privatot csinalni pedig eleg sokat jatszottam ezzel a szarral : D
fel se tűnt elsőre, amúgy szerintem sincs privi.
This post was edited by Imdeth on Apr 27 2010 11:48am