Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:51)
a kor csak egy szám. vannak 20-30-40 sőt még 50-60 éves nagy BALFASZ IDIÓTÁK akik semmit se tudnak az életről..ha ismernél te is tudnád de mivel csak látatlanba pofázol ezért nem tudhatod.
es a 16 evesek 90% azt hiszi, h okosabb mint egy 20-30-40 eves, van aki ezt kinovi, es van aki nem, ezekbol lesz a balfasz akire te is utaltal.