d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13637383940162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 21 2008 04:26pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 21 Jun 2008, 22:58)
ftpröl lehet tölteni pm és adok adatokat


Nekem nincs ftp kliensem atm, majd rendezek vmit, aztan megcsinalom.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 21 2008 04:26pm
Quote (kabraxis6 @ Sat, Jun 21 2008, 11:26pm)
Nekem nincs ftp kliensem atm, majd rendezek vmit, aztan megcsinalom.


total commander?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 21 2008 04:34pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 21 Jun 2008, 23:26)
total commander?


Na az van. Allandoan elfeljetem, mer alig hasznalom 8D
PM me akkor pls
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 21 2008 04:48pm
bleach mangát olvassa vki ? smile.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 11:02am
Quote (kopek66 @ Sat, 21 Jun 2008, 23:48)
bleach mangát olvassa vki ? smile.gif


Nekem kene, de nem tudom hol lehet megtalalni a neten, a boltban meg csak a 21.ig van meg ^^

Kellenenek nekem Dragonballbol a Broly-s reszek. Nem tudja vki hogy hanyadik reszek? Vagy az nem is a sorozatban volt hanem egy kulon film? Mer meg nem lattam, csak AMVkben reszeket, es kurvara meg akarom nezni..
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 22 2008 11:36am
Bleach , Deathnote ,Nerima Daikon Brothers ,YuYu Hakuso smile.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 22 2008 12:36pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Jun 22 2008, 07:02pm)
Nekem kene, de nem tudom hol lehet megtalalni a neten, a boltban meg csak a 21.ig van meg ^^

Kellenenek nekem Dragonballbol a Broly-s reszek. Nem tudja vki hogy hanyadik reszek? Vagy az nem is a sorozatban volt hanem egy kulon film? Mer meg nem lattam, csak AMVkben reszeket, es kurvara meg akarom nezni..


http://www.bleachanime.org/manga/
itt fenntvan mind angolul smile.gif
talán a mostani dupla résszel animeben vége lesz a fillér részeknek és mennek vissza Aizenhez ^^
(jó kis csaták lesznék még ott ) és ami mangában következik az hajaj

Broly talán a gtben van csak ha ott nincs akkor nincs a rendes sorozatban csak moviekban de aszem abban megtalalálod (az csak 64 részes szal nemnehéz végignézni )
e: végignéztem gyorsan gt címeket, szerintem csak movieban találod meg

This post was edited by kopek66 on Jun 22 2008 12:37pm
Member
Posts: 134
Joined: May 18 2008
Gold: 663.40
Jun 22 2008 12:51pm
Yu Yu Hakusho
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2008 01:00pm
Quote (kopek66 @ Sun, 22 Jun 2008, 19:36)
http://www.bleachanime.org/manga/
itt fenntvan mind angolul smile.gif
talán a mostani dupla résszel animeben  vége lesz a fillér részeknek és mennek vissza Aizenhez ^^
(jó kis csaták lesznék még ott ) és ami mangában következik az hajaj

Broly talán a gtben van csak ha ott nincs akkor nincs a rendes sorozatban csak moviekban de aszem abban megtalalálod (az csak 64 részes szal nemnehéz végignézni )
e: végignéztem gyorsan gt címeket, szerintem csak movieban találod meg


GTben biztos nincs, ott nem lattam, es abbol mindet lattam. DBZbol nem mindet, de sejtettem hogy abban nincs, mivel jatszottam Budokai game-eket es azok a DBZhez kotodnek es nem volt benne Broly. Szal akkor vmi movie lesz.. Ty azer.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2008 02:43pm
Sose voltam nagy "manga és anime fan", de kiskoromban néztem a dbz-t, azt meg kb már el is felejtettem ^^ De nincs semmi bajom ezekkel, nem ellenzem, nem az en dolgom, ki mit nez, tiszteletben tartom mindenkinek a "hobbiját" biggrin.gif

This post was edited by Saou on Jun 22 2008 02:45pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13637383940162Next
Add Reply New Topic New Poll