d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev13637383940397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 12 2008 07:28am
33.-Mikor a láncfűrészes sorozatgyilkos aludni megy, mindig megnézi, az ágya alatt nincs-e Chuck Norris.

es Chuck Norris pedig megnezi, nincs e az agya alatt Algopiryn ohmy.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 12 2008 07:30am
Quote (HuNooB @ Wed, 12 Mar 2008, 14:28)
33.-Mikor a láncfűrészes sorozatgyilkos aludni megy, mindig megnézi, az ágya alatt nincs-e Chuck Norris.

es Chuck Norris pedig megnezi, nincs e az agya alatt Algopiryn ohmy.gif


algopyrin pedig megnezi hogy az agya alatt nem gyur e hun00b
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 12 2008 07:31am
Quote (Fuxy0415 @ Wed, 12 Mar 2008, 14:30)
algopyrin pedig megnezi hogy az agya alatt nem gyur e hun00b


en meg megnezem az agy alatt, nem vered e a faszod emma wattsonra
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 12 2008 07:33am
Quote (HuNooB @ Wed, 12 Mar 2008, 14:31)
en meg megnezem az agy alatt, nem vered e a faszod emma wattsonra


en meg megnezem h wattson nem kacsingat e rad mikozben 100 lany puszilja a gyonyoru arcocskad
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 12 2008 07:34am
Quote (Fuxy0415 @ Wed, 12 Mar 2008, 14:33)
en meg megnezem h wattson nem kacsingat e rad mikozben 100 lany puszilja a gyonyoru arcocskad


^^ cool.gif
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Mar 12 2008 07:47am
n1 chuck norris viccek ^^

azért van benne pár hiba pl :"156.-Chuck Norris 562 féleképpen tud megölni egy embert egy üres szobában. Köztük magával a szobával is." igy már értelmesebb smile.gif

btw kiaza bandi ?


e:
csak hogy nelegyek off :

A rasszizmus mindenütt jelen van. A zongorán a fekete billentyűk kisebbek...

This post was edited by bambulabula on Mar 12 2008 07:57am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 12 2008 08:09am
Mai adag:

Zátonyra fut egy hajó, mindenki meghal, csak két férfi és egy nő marad életben. Kivetődnek egy lakatlan szigetre, szépen berendezkednek a körülményeknek megfelelően. Egy hónap múlva a nő előveszi a revolverét:
- Én nem bírom tovább ezt a fertőt - főbelövi magát.
Második hónap végén megszólal az egyik pasas:
- Én nem bírom tovább ezt a fertőt, inkább ássuk el.
Harmadik hónap végén:
- Én nem bírom tovább ezt a fertőt, inkább ássuk ki!

Férfi megy az utcán, kezében egy bőrönd, fején pedig töltött káposzta. Jön vele szembe a barátja, aki nagyon nevet.
- Min nevetsz? - kérdi a "töltött káposztás" férfi.
- Mi történt veled?
- Hát... - meséli a férfi - megyek haza, feleségem hozza a töltött káposztát, megkóstolom. Mondom neki: hát, ez kurva szar. Erre az asszony fogta a töltött káposztát, és a fejemre vágta.
- Úristen. Én a helyedben feldaraboltam volna és bedobtam volna a Dunába.
Mire a "káposztás" pali:
- Mit gondolsz, mi van a bőröndben?

Amerikai Egyesült Államok közepe, Indián rezervátum. Az itt élő indiánoknak elfogyott az élelmük, ezért a törzsfőnők futárt indít a Nagy Fehér Főnökhöz, Washingtonba, segítsen, mert hogy néz az ki, hogy az amerikai őslakosság a civilizáció közepén hal éhen. Kétheti távollét után megérkezik a futár. Az éhségtől lézengő törzsfőnők, faggatja:
- Találkoztál a Nagy Fehér főnökkel?
- Igen!
- És segít?
- Igen!
- Mikor és hogyan?
- Azt mondta, betelepít a rezervátumba 500 roma családot!
- Te szerencsétlen, hát nem mondtad el, hogy nekünk sincs mit ennünk?
- De! Azt is mondta, a húsuk olyan, mint a bölényé!

Egy kórteremben az intenzív osztályon haldokolnak a betegek. Egyszercsak az egyikük egy hatalmasat fingik. Mire felsóhajt az egyik buzi:
- Ugyan testvér, ki beszél itt már szerelemről?

Két halott beszélget a sírban:
- Te, rohad a térdem!
- Megnézem, úgyis arra folyik a szemem!

- Hogy kezdte a hóhér?
- Gyerekfejjel.

Kisgyerek rohan ujjongva az anyjához:
- Anyúúúú! Rájöttem, hogy mi volt a foglalkozása nagyapának a világháborúban!
- Na és? Mi volt?
- Villanyszerelő! Megtaláltam a sisakját és két villám volt rajta!

- Apu! Miért ugrál a nagymama össze-vissza az udvaron?
- Pistike ne a szádat jártasd, hanem adogasd a töltényeket!
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Mar 12 2008 08:22am
Egy 8 éves kisfiú a nappali szobában játszott az új elektromos vasútjával, amit
karácsonyra kapott.
Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak hallja, hogy a vonat megáll,a
fia meg elkiáltja magát:
- Hé f*szfejek! Ha le akarnak szállni most húzzák le a belüket! Azok a
seggfejek meg akik fel akarnak
szállni mozogjanak mert indulni akarunk.
Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohant a szobába és
ráförmedt a fiára:
- Ebben a házban nem beszélünk így fiatalember! Most pedig felmész a
szobádba és elgondolkozol a
viselkedéseden.
A kisfiú felment a szobába, majd két órával később visszatért, és újra
játszani kezdett a vonattal.
Anyja halotta, hogy a vonat megállt és a fiú így szólt:
- Azoknak akik most leszállnak szeretettel megköszönjük, hogy velünk
utaztak. Ne felejtsék el magukkal
vinni a poggyászukat! Akik most szállnak fel kérem tegyék a csomagjaikat
az ülés feletti tartóra.
Hamarosan indulunk.
Az anya rettenetesen büszke volt, a fiú pedig folytatta:
- Azok pedig, akik ki vannak akadva a két órás kibaszott késés miatt,
panaszukkal keressék fel a hülye
picsát a konyhában!
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Mar 12 2008 10:10am
Kisfiú az anyjához:
-Anyu kimehetek az udavarra?
-Ki!
-Hát én bmeg!
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 12 2008 10:14am
Quote (ateec @ Wed, 12 Mar 2008, 17:10)
Kisfiú az anyjához:
-Anyu kimehetek az udavarra?
-Ki!
-Hát én bmeg!


ez pont ideillett biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev13637383940397Next
Add Reply New Topic New Poll