d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1369836993700370137024765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Aug 25 2019 02:45am
Quote (-joey- @ 25 Aug 2019 10:12)
Azt elfelejtettem írni, hogy W10-ről van szó.



archlinux?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 25 2019 03:01am
Quote (Vismajor @ 25 Aug 2019 10:13)
Hasznlj kmskycot v mi


KMSpico
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2019 03:07am
Quote (-joey- @ Aug 25 2019 10:12am)
Azt elfelejtettem írni, hogy W10-ről van szó.


Semmi baj, cross platform, windows verzio is van belöle B)

https://www.libreoffice.org/download/download/?type=win-x86_64&version=6.3.0&lang=en-US
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 25 2019 12:43pm
Quote (Vismajor @ Aug 24 2019 09:57pm)
Miért nincs nmagon qhd-ra film? Csak 1080pt és 2160pt találok, 1440p-t nem :(

Also jsp nagyon viccesen néz igy ki, lehet ezt valahogy állitani?


Meggooglestam magamnak es azert mert fhd mrg 4k kamera van,uhd meg nincs
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 28 2019 08:53am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 28 2019 08:57am
Quote (bamboo @ 28 Aug 2019 22:53)


Old, de azert meg mindig vicces.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 28 2019 09:30am
https://index.hu/mindekozben/poszt/2019/08/27/itt_a_boldogan_cigizos_az_orjongve_partizo_es_a_duhos_kaki_emoji/

hianypotlo, pont minap akartam vkinek 1 duhos szart irni , de nem tudtam.
szerencsere ez mostmar lehetseges
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 28 2019 12:07pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 28 2019 05:30pm)
https://index.hu/mindekozben/poszt/2019/08/27/itt_a_boldogan_cigizos_az_orjongve_partizo_es_a_duhos_kaki_emoji/

hianypotlo, pont minap akartam vkinek 1 duhos szart irni , de nem tudtam.
szerencsere ez mostmar lehetseges



Ty
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 29 2019 10:04am
vmi 100eves jackass filmet nezek, es kozben vacsizok
eleg jo
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 29 2019 11:08am
Elvagtam az ujjamat egy geci papirral, miert nem a nyakamat inkabb..
Komolyan mondom a papirvagas jobban faj mintha full belevagtam volna egy kessel..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369836993700370137024765Next
Add Reply New Topic New Poll