Quote (Vismajor @ Aug 24 2019 09:57pm)
Miért nincs nmagon qhd-ra film? Csak 1080pt és 2160pt találok, 1440p-t nem :(
Also jsp nagyon viccesen néz igy ki, lehet ezt valahogy állitani?
Meggooglestam magamnak es azert mert fhd mrg 4k kamera van,uhd meg nincs