d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1369736983699370037014765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 24 2019 01:18pm
Quote (FaceOfInsanity @ Aug 24 2019 08:52pm)
A NOTREDÁMMAL TELEVOLT A MÉDIA BEZZEG HA A FÖLD TÜDEJE ÉG AZZAL NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!


😢😢😢

Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 24 2019 01:57pm
Miért nincs nmagon qhd-ra film? Csak 1080pt és 2160pt találok, 1440p-t nem :(

Also jsp nagyon viccesen néz igy ki, lehet ezt valahogy állitani?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Aug 24 2019 02:45pm
Quote (Vismajor @ 24 Aug 2019 21:57)
Miért nincs nmagon qhd-ra film? Csak 1080pt és 2160pt találok, 1440p-t nem :(

Also jsp nagyon viccesen néz igy ki, lehet ezt valahogy állitani?



nem kamerasan eredeti hanggal nezni filmet megjelenés előtt elég gaz
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 24 2019 11:27pm
Quote (vtibor @ 24 Aug 2019 22:45)
nem kamerasan eredeti hanggal nezni filmet megjelenés előtt elég gaz


én hungarian mozis hangal nézem a filmeket
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 25 2019 12:01am
Quote (MarcusD @ 25 Aug 2019 13:27)
én hungarian mozis hangal nézem a filmeket


Wolf street farkasat csak ugy erdemes.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 25 2019 01:58am
MS Toolkit aktivációnál errort basz ki. 0xc004f074
Tudna valaki esetleg segíteni?

Inb4: vegyem meg az eredetit.

This post was edited by -joey- on Aug 25 2019 02:01am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 25 2019 02:08am
Quote (-joey- @ Aug 25 2019 09:58am)
MS Toolkit aktivációnál errort basz ki. 0xc004f074
Tudna valaki esetleg segíteni?

Inb4: vegyem meg az eredetit.


https://www.libreoffice.org/
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 25 2019 02:12am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 25 2019 10:08am)



Azt elfelejtettem írni, hogy W10-ről van szó.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 25 2019 02:13am
Quote (-joey- @ Aug 25 2019 09:58am)
MS Toolkit aktivációnál errort basz ki. 0xc004f074
Tudna valaki esetleg segíteni?

Inb4: vegyem meg az eredetit.


Hasznlj kmskycot v mi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 25 2019 02:27am
Quote (-joey- @ 25 Aug 2019 09:58)
MS Toolkit aktivációnál errort basz ki. 0xc004f074
Tudna valaki esetleg segíteni?

Inb4: vegyem meg az eredetit.


ment a report te kaloz
javaslatom termeszetesen az, hgoy dobd ki, vegyel applet, es akkor minden jo lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369736983699370037014765Next
Add Reply New Topic New Poll