d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1369736983699370037015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 15 2011 07:03am
Quote (Puppet @ Jun 15 2011 02:56pm)
2011. június 15. 14:04:25 Store -50.00 (850.01 -> 800.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 10 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:29:27 Store -5.00 (2,605.01 -> 2,600.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 1 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:29:13 Store -195.00 (2,800.01 -> 2,605.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 39 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:48:33 Store -100.00 (700.01 -> 600.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 20 Lottery Ticket(s)


ne baszd már el :( azért gl
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 15 2011 07:04am
Quote (Epiphone @ Jun 15 2011 02:03pm)
ne baszd már el :( azért gl


Muszáj megpróbálni ^^

This post was edited by Puppet on Jun 15 2011 07:08am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 15 2011 07:04am
Quote (Puppet @ Jun 15 2011 01:56pm)
2011. június 15. 14:04:25 Store -50.00 (850.01 -> 800.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 10 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:29:27 Store -5.00 (2,605.01 -> 2,600.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 1 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:29:13 Store -195.00 (2,800.01 -> 2,605.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 39 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:48:33 Store -100.00 (700.01 -> 600.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 20 Lottery Ticket(s)


ahelyett hogy feldonolnál 1kra.

Quote (Puppet @ Jun 15 2011 02:04pm)
Muszály megpróbálni ^^


FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

This post was edited by N4aBz on Jun 15 2011 07:05am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 15 2011 07:04am
Quote (ecneB @ 15 Jun 2011 14:37)
Barátnőnek készítettem, általában mindig kelteget, hogy kéri már a kávét.. nagyjából hasonló a szituáció reggelente, PvsS meg a kedvenc játéka.. kíváncsi leszek mit szól hozzá. :D

http://img696.imageshack.us/img696/3295/tokik.png


nevettem :D


Quote (N4aBz @ 15 Jun 2011 15:04)
ahelyett hogy feldonolnál 1kra.


vagy engem 2re

This post was edited by zsansaccount on Jun 15 2011 07:04am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 15 2011 07:07am
Quote (N4aBz @ 15 Jun 2011 14:04)
ahelyett hogy feldonolnál 1kra.


vagy engem 100ra
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 15 2011 07:09am
Quote (N4aBz @ Jun 15 2011 02:04pm)
ahelyett hogy feldonolnál 1kra.



FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


soha nem fogom kinőni
de azért edit'd
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jun 15 2011 07:11am
néztem facebookot, és mit láttam, 8 általános SE
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 15 2011 07:21am
NFS U2vel játszom, csináltam a versenyeket, erre elfogytak. Egy verseny sem elérhető, csak garázs, karosszéria bolt meg tuningműhely.Vége a játéknak v mia szar
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 15 2011 07:21am
Quote (Kenny10 @ Jun 15 2011 01:11pm)
néztem facebookot, és mit láttam, 8 általános SE
http://img860.imageshack.us/img860/3710/66483611.png


xddd
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jun 15 2011 07:22am
rájöttem hogy tökre elbujnak a postjaim igy sig meg ava nélkül, egyikmásikat én is alig veszem észre visszaolvasva :ph34r:


Quote (beni @ Jun 15 2011 12:36pm)
hétvégén én is szedtem vagy két kosárral


ez első után tudtam meg, hogy szárral együtt kéne [/városi ficsúr]



én borsót és epret szedtem hétvégén

This post was edited by kuzdithom on Jun 15 2011 07:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369736983699370037015001Next
Closed New Topic New Poll