d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1369636973698369937005001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 15 2011 06:29am
250fg hourly raffle-n
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 15 2011 06:33am
leszedtem 15 kilo meggyet és 10 kilo cseresznyét
most meg bablevest eszek füstölt oldalassal és palacsinta a desszert
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 15 2011 06:36am
Quote (Inakwo @ Jun 15 2011 01:33pm)
leszedtem 15 kilo meggyet és 10 kilo cseresznyét
most meg bablevest eszek füstölt oldalassal és palacsinta a desszert


hétvégén én is szedtem vagy két kosárral


ez első után tudtam meg, hogy szárral együtt kéne [/városi ficsúr]
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2011 06:37am
Barátnőnek készítettem, általában mindig kelteget, hogy kéri már a kávét.. nagyjából hasonló a szituáció reggelente, PvsS meg a kedvenc játéka.. kíváncsi leszek mit szól hozzá. :D



This post was edited by ecneB on Jun 15 2011 06:39am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2011 06:38am
Quote (beni @ 15 Jun 2011 14:36)
hétvégén én is szedtem vagy két kosárral


ez első után tudtam meg, hogy szárral együtt kéne [/városi ficsúr]


Hétvégén tudtam meg én is, hogy ez a helyes módja. Csodálkoztam is, hogy mit pöcsölnek a többiek annyi ideig.

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 15 2011 06:47am
Quote (beni @ 15 Jun 2011 13:36)
hétvégén én is szedtem vagy két kosárral


ez első után tudtam meg, hogy szárral együtt kéne [/városi ficsúr]


most szerencsére nem kellett szárra szednem mert nagyanyám egyből berakta befőttnek

szárral jobbára csak akkor kell ha nem eszitek/főzitek meg egyből mert akkor ott kezd el penészedni
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 15 2011 06:52am
Quote (beni @ 15 Jun 2011 13:36)
hétvégén én is szedtem vagy két kosárral


ez első után tudtam meg, hogy szárral együtt kéne [/városi ficsúr]


És úgy miért jobb?

Quote (Inakwo @ 15 Jun 2011 13:47)
most szerencsére nem kellett szárra szednem mert nagyanyám egyből berakta befőttnek

szárral jobbára csak akkor kell ha nem eszitek/főzitek meg egyből mert akkor ott kezd el penészedni


oh ic

This post was edited by ElCapitano on Jun 15 2011 06:53am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 15 2011 06:55am
de noobok vagytok ezt még én is tudtam, pedig én aztán igazán panelproli vagyok
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Jun 15 2011 06:56am
2011. június 15. 14:04:25 Store -50.00 (850.01 -> 800.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 10 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:29:27 Store -5.00 (2,605.01 -> 2,600.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 1 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:29:13 Store -195.00 (2,800.01 -> 2,605.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 39 Lottery Ticket(s)
2011. június 15. 14:48:33 Store -100.00 (700.01 -> 600.01) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 20 Lottery Ticket(s)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 15 2011 07:02am
Quote (Ad4mz @ 15 Jun 2011 13:55)
de noobok vagytok ezt még én is tudtam, pedig én aztán igazán panelproli vagyok


Jovan kusojacsak dik, vigyázzá mert most hírtvben dolgozom kaszásdűlőnél, átugrom és meghívatom veled magam egy mc chickenre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369636973698369937005001Next
Closed New Topic New Poll