Quote (beni @ 15 Jun 2011 13:36)
hétvégén én is szedtem vagy két kosárral
ez első után tudtam meg, hogy szárral együtt kéne [/városi ficsúr]
És úgy miért jobb?
Quote (Inakwo @ 15 Jun 2011 13:47)
most szerencsére nem kellett szárra szednem mert nagyanyám egyből berakta befőttnek
szárral jobbára csak akkor kell ha nem eszitek/főzitek meg egyből mert akkor ott kezd el penészedni
oh ic
This post was edited by ElCapitano on Jun 15 2011 06:53am