d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1369336943695369636975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 15 2011 03:30am
Quote (ecneB @ Jun 15 2011 09:29am)
btw jelemez engemet 1 szóva
http://img02.imgland.net/7BpngDwyVW.png


Renato
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 15 2011 03:34am
új meme

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 15 2011 03:44am
Quote (beni @ 15 Jun 2011 11:34)
új meme

http://img14.imageshack.us/img14/5757/szorny.jpg


fix'd




This post was edited by ecneB on Jun 15 2011 03:44am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 15 2011 03:44am
Quote (ecneB @ Jun 15 2011 10:44am)
fix'd

http://img231.imageshack.us/img231/9876/szorny.png



kösz ^^
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 15 2011 03:48am
Quote (beni @ 15 Jun 2011 11:34)
új meme

http://img14.imageshack.us/img14/5757/szorny.jpg


erről az ewokos "bite ur pillow, im going in dry" jut eszembe
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 15 2011 03:53am
Quote (ecneB @ Jun 15 2011 11:23am)
Némi fogalmam volt róla, de nem hinném hogy baromi nagy különbség lenne. Oké, hogy hosszabb idő alatt szívódik fel a gyomorból, mint amikor egyből a véráramba kerül, de fél max. egy óra lehet a különbség? Gondolom ezáltal sokkal kevesebb mennyiség is elég a kívánt hatásfok eléréséhez orron keresztül történő fogyasztásnál, de itt sem hiszem, hogy túl nagy különbségek lennének.


hát ha valamit felszívsz kb. fele annyi elég belőle ~ ugyanahhoz a hatáshoz,de sokkal gyorsabb a felfutási ideje,és valamivel kevesebb ideig tart
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 15 2011 03:55am
Én szívtam fel orrba nyugtatókat és semmi extra csak ilyen "okay" leszel tőle. Meg szemrebbenés nélkül tudsz hazudni kb. :D
Ha ráiszol meg teleport to random location. :D

This post was edited by ElCapitano on Jun 15 2011 03:56am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 15 2011 04:14am
kettesem lett a hatoslottón
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 15 2011 04:17am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55621820&f=129&o=20

lol'd, csak egy csomó nevet másoltam be :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 15 2011 04:19am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 15 Jun 2011 15:17)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55621820&f=129&o=20

lol'd,  csak egy csomó nevet  másoltam be :D


inb4 warn
Go Back To Magyar Topic List
Prev1369336943695369636975001Next
Closed New Topic New Poll