d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13683693703713724765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Aug 30 2015 06:33am
Quote (-joey- @ 30 Aug 2015 12:26)
Ezekből is milyen remek ember lesz.


corvinus közgáz, nem is tudom miért számítottam másra
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 30 2015 07:27am
Az új transformer bookom eredeti win 8.1-es 9 órás üzemideje a clean win 10-zel 14 óra lett... netezgetés ilyen 50% fényerő környékén...
Brutális.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 30 2015 07:28am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 30 2015 02:27pm)
Az új transformer bookom eredeti win 8.1-es 9 órás üzemideje a clean win 10-zel 14 óra lett... netezgetés ilyen 50% fényerő környékén...
Brutális.


megdöbbentő
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 30 2015 07:31am
ez a paradicsomos, tonhalas tészta elég jó nyami nyami
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 30 2015 07:32am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Aug 2015 15:27)
Az új transformer bookom eredeti win 8.1-es 9 órás üzemideje a clean win 10-zel 14 óra lett... netezgetés ilyen 50% fényerő környékén...
Brutális.


Fenomenális
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 30 2015 07:33am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Aug 2015 15:27)
Az új transformer bookom eredeti win 8.1-es 9 órás üzemideje a clean win 10-zel 14 óra lett... netezgetés ilyen 50% fényerő környékén...
Brutális.


Hihetetlen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2015 07:59am
Quote (text_killer @ Aug 30 2015 12:33pm)
corvinus közgáz, nem is tudom miért számítottam másra


Ismerosom is volt golyataborban
Nem emlekszem pontosan a 'versuk're, de a refren valami olyasmi volt h pinak vagyunk pinak vagyunk meg basszatok meg
#feminism
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2015 08:04am
Quote (llllllllllll @ 30 Aug 2015 15:59)
Ismerosom is volt golyataborban
Nem emlekszem pontosan a 'versuk're, de a refren valami olyasmi volt h pinak vagyunk pinak vagyunk meg basszatok meg
#feminism


implying nem ilyesmi van minden gólyatáborban ahol nem csak szűz mérnökök vannak
get rekt

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 30 2015 08:04am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 30 2015 08:07am
Voltam az első mérnökinfós napon.
Tele volt nőkkel basszus. 93 főből vagy 6-8 csaj volt. Villanyonis ennyien voltak csak kb 5-600 főből.
Brutális
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 30 2015 08:09am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Aug 2015 16:07)
Voltam az első mérnökinfós napon.
Tele volt nőkkel basszus. 93 főből vagy 6-8 csaj volt. Villanyonis ennyien voltak csak kb 5-600 főből.
Brutális


Látom mindenáron ossze akarod hozni azt a kombót:D
Nekunk is golyataborban volt kb 5 csaj az egesz karon, szoval nagyon nem kellett félteni a szüzességem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13683693703713724765Next
Add Reply New Topic New Poll