Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 7 Oct 2017 01:54)
Azert vigyazz, munkara is azt hitted
melo kezd jobb lenni, foleg ha vegre megvan a heti 2-3 napo home office es azt csinalhatom, amire felvettek.

Quote (Senee @ 7 Oct 2017 04:52)
mi az hogy normális
főz, mos, takarít?
xD
értelmes, szeret főzni, 30-hoz közel, holnap randizunk, azt' elválik.
This post was edited by ecneB on Oct 7 2017 03:23am