d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13683693703713725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 3 2012 03:16pm
Tfw most van az egyetemi napok es pont ilyenkor betegedsz le pedig lett volna kivel menni. Otthon rohadsz es hallod a koncerteket (most tankcsapda megy)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 3 2012 03:18pm
Quote (bbaallaaggee @ May 3 2012 10:53pm)
a faszt gyökerek, másfél éven keresztül jártam oda zabálni, mindig seggrészegen, mindig az éjszakai műszakosokhoz, volt hogy együtt pálinkáztunk, fejből tudták hogy nem kérek bele káposztát, pacsiban voltunk folyton


a hambis részen ja. De a konyhán parasztok vannak a javából. Bár a hambisok kedvességétől se dobtam hátast, de ők annyira nem vészesek.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 3 2012 10:05pm
>tfw 2 napja nem aludsz normálisan, tegnap epik fejfájással kelsz és alszol 11 órát
>tfw hajnali 1 kor aludtam el ma de 5 óta fent vagy

>tfw fml
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 4 2012 11:02am
Quote (Nerz8 @ 3 May 2012 19:30)
én is a főzelékfalóba jártam kajálni. egész jó kis hely imo és árban is elfogadható.


1 évig kajáltam ott. Aztán amikor sokadszor kaptam nyersen a húst inkább körbenéztem és találtam jobb kajáldákat.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 4 2012 11:11am
digit utolsó két anyagrész full angolul, kiadott feladat full angolul van, ebből az anyagrészből a számonkérésben is lesz egy feladat angolul...

akkor lehet a digitem csak négyes lesz, pedig biztos voltam benne, hogy lesz egy free négy kredites ötösöm...

nem baj, nyáron angol nap, angol nap, angol nap, sör nap, angol nap, angol nap, angol nap, sör nap, angol nap, angol nap, angol nap, sör nap... így fogom csinálni a nyarat...

/inb4 josi meg rici.

/e éreztem: 2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): josheide


This post was edited by CyberPunk666 on May 4 2012 11:13am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 4 2012 11:13am
Quote (CyberPunk666 @ 4 May 2012 19:11)
digit utolsó két anyagrész full angolul, kiadott feladat full angolul van, ebből az anyagrészből a számonkérésben is lesz egy feladat angolul...

akkor lehet a digitem csak négyes lesz, pedig biztos voltam benne, hogy lesz egy free négy kredites ötösöm...

nem baj, nyáron angol nap, angol nap, angol nap, sör nap, angol nap, angol nap, angol nap,  sör nap, angol nap, angol nap, angol nap,  sör nap... így fogom csinálni a nyarat...


hmm ha ilyen tanfolyamot indítottak volna az én időmben lehet el is jártam volna rá
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 4 2012 11:40am
Quote (josheide @ 4 May 2012 18:13)
hmm ha ilyen tanfolyamot indítottak volna az én időmben lehet el is jártam volna rá


gyere, te tanitol angultot, én meg veszem a sört.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 4 2012 12:36pm
Quote (szabika @ May 4 2012 05:05am)
>tfw 2 napja nem aludsz normálisan, tegnap epik fejfájással kelsz és alszol 11 órát
>tfw hajnali 1 kor aludtam el ma de 5 óta fent vagy

>tfw fml


én vagyok az élő példa rá, hogy napi 4 órával hónapokig el lehet működni, it's evolution baby
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 4 2012 12:37pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 May 2012 19:40)
gyere, te tanitol angultot, én meg veszem a sört.


ez jól hangzik
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2012 12:37pm
>tfw 2 napja be vagy baszva de nem tudsz szarni
Go Back To Magyar Topic List
Prev13683693703713725001Next
Closed New Topic New Poll