d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1368369370371372660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2013 05:03pm
Quote (fahrii @ 30 Jan 2013 23:59)
frissul?
Btw nem dobtam hatast ettol az uj kinezettol


azért kb 250x jobb mint volt

azóta is azt piszkálom

1. sor: 4 ember
2. sor: teló, sms, email, email
3. sor: people, ie, calendar, weather
4. sor: google reader tech, google reader tudomány, etc etc
... 20 másik

koncepció megvan :D rohadt sok minden kifér, bepréseltem első 4 sorba mindent ami információt hordozhat (felvillan egy szám etc) és tök jó!

és végre vannak normális "matt" színek.. az a drapp mindent visz

kb pont azt hiányoltam amit ez hozott, szóval most happy vagyok

(persze fejlesztői szemmel sok minden más is (wp8-hoz viszonyítva), de így már kevésbé ad okot arra h új teló kelljen.. kb semmi ok nincs rá)

This post was edited by Anarkin on Jan 30 2013 05:04pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 30 2013 06:06pm
én próbáltam de ezt kaptam: ön verziója 7.1, frissítés nem szükséges, pedig fahri postját 82 féle képpen próbáltam + vártam is.

eléggé zörgetve vannak a jakabjaim ,hogy 2013ban igy kell egy telefont frissíteni
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 06:16pm
Quote (fahrii @ 30 Jan 2013 23:59)
frissul?
Btw nem dobtam hatast ettol az uj kinezettol


nem baszakodtam még vele

Quote (rapiddani @ 31 Jan 2013 01:06)
én próbáltam de ezt kaptam: ön verziója 7.1, frissítés nem szükséges, pedig fahri postját 82 féle képpen próbáltam + vártam is.

eléggé zörgetve vannak a jakabjaim ,hogy 2013ban igy kell egy telefont frissíteni


de még mielőtt feltettem volna a kérdést itt, dettó ez történt, és engem is felbasz hogy körülményeskedni kell vele.

majd rászánom magam és megcsinálom.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 30 2013 06:29pm
Quote (fahrii @ Jan 30 2013 11:32pm)
1.Kapcsold ki az adatkapcsolatot a telefonon (mobilnet), és a wifi-t is, a telefonon
2.Csatlakoztasd a telefont a Zune-hoz USB kábellel
3.Miután csatlakozott a telefonod, nyomj rá a frissítésre, és gyorsan figyeld a 4. lépést.
4.Számolj el 3-ig, rögtön tiltsd le a net kapcsolatot, (húzd ki a kábelt, vagy adapterbeállításoknál tiltsd le a hálókártyát, (azt amin jön a net) vagy csatlakozz le a WIFI-ről.
5. 1-2 perc szenvedés után a Zune kiírja, hogy van frissítés.
6. Enegdélyezd az Internetkapcsolatot
7. Nyomj rá az Azonnali frissítésre


erre miért van szükség vagy miért ilyen körülményes?
miért nem lehet csak simán benyomni az update gombot a telón, várni kicsit míg frissül?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 06:31pm
na talán valami történni fog már. éppen biztonsági másolatot csinál. hosszú lesz, van jópár gigányi szemét a telefonomon.

amúgy csak 5. nekifutásra sikerült ez a netkikapcsolós frissítéskeresés
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 06:37pm
7.10.8779.8 - ezt telepíti éppen nagynehezen, nemtom mi lesz a vége
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 06:40pm
az ég világon semmi nem változott. megpróbálom mégegyszer
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2013 06:44pm
Quote (bbaallaaggee @ 31 Jan 2013 01:40)
az ég világon semmi nem változott. megpróbálom mégegyszer


3 update van ha jól emlékszem attól a verziószámtól kezdve
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 06:49pm
Quote (Anarkin @ 31 Jan 2013 01:44)
3 update van ha jól emlékszem attól a verziószámtól kezdve


már semmilyen frissítést nem talál. :(
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 30 2013 07:17pm
najo én befejeztem, szerintem én 7.5 fogok élni, megpróbáltam kb még 8x ezt a netszakítgatást

1) nem tud csatlakozni a frissítéshez, ( mert nincs net)
2) frissítés nem szükséges

retardált ez a wp telefon is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1368369370371372660Next
Add Reply New Topic New Poll