Quote (fahrii @ 30 Jan 2013 23:59)
frissul?
Btw nem dobtam hatast ettol az uj kinezettol
azért kb 250x jobb mint volt
azóta is azt piszkálom
1. sor: 4 ember
2. sor: teló, sms, email, email
3. sor: people, ie, calendar, weather
4. sor: google reader tech, google reader tudomány, etc etc
... 20 másik
koncepció megvan

rohadt sok minden kifér, bepréseltem első 4 sorba mindent ami információt hordozhat (felvillan egy szám etc) és tök jó!
és végre vannak normális "matt" színek.. az a drapp mindent visz
kb pont azt hiányoltam amit ez hozott, szóval most happy vagyok
(persze fejlesztői szemmel sok minden más is (wp8-hoz viszonyítva), de így már kevésbé ad okot arra h új teló kelljen.. kb semmi ok nincs rá)
This post was edited by Anarkin on Jan 30 2013 05:04pm