d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1368369370371372381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Jun 23 2011 07:20pm
Quote (beni @ 23 Jun 2011 11:19)
szerintem is buziság, hogy egy nap 10 climbot le lehet nyomni, miközben nem fog esni semmi

Akkor most miért is játszom? Hogy rabszolga módjára agyatlanul kattingassak és gyüjtsem a GP-ket, ami folyamatosan értéktelenedik el?

Régen az első climbnak mindig topic nyílt, mert az teljesítmény volt és baromi sok idő munkája.
Az akkor szerzett pontok értéke hol van a mostani harácsoláshoz képest?


Ebbe két ponton kötnék bele:

1. Abban az időben (amiről te beszélsz) nem azért nyíltak a topicoc az első climbnek, mert hű de sok idő vagy teljesítmény lett volna, hanem mert ezen ment a verseny... én sok seasont végigéltem LS-ben és annak idején, amikor csak solo volt, a Natester féle társaság 1.5-2 óra alatt megcsinálta az első climbet... egyedül. Szóval az sem volt valami nagy teljesítmény, idő meg pláne... sőt, most lassabbak az első climbek, mert mire összerángatnak egy normális teamet... pláne ha olyan időben történik, amikor pangás van... órák tel(het)nek el.
2. Abban az időben a 3 ajtós passokért is +10 gp járt... Ha most gp-harácslás megy, akkor akkor mi volt? :D

Kicsit azért hiányzik az LS... lehet le kellene tolni 1-2 climbet valamikor, csak no hab' time... :/
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2011 01:53am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 24 Jun 2011 02:20)
Ebbe két ponton kötnék bele:

1. Abban az időben (amiről te beszélsz) nem azért nyíltak a topicoc az első climbnek, mert hű de sok idő vagy teljesítmény lett volna, hanem mert ezen ment a verseny... én sok seasont végigéltem LS-ben és annak idején, amikor csak solo volt, a Natester féle társaság 1.5-2 óra alatt megcsinálta az első climbet... egyedül. Szóval az sem volt valami nagy teljesítmény, idő meg pláne... sőt, most lassabbak az első climbek, mert mire összerángatnak egy normális teamet... pláne ha olyan időben történik, amikor pangás van... órák tel(het)nek el.
2. Abban az időben a 3 ajtós passokért is +10 gp járt... Ha most gp-harácslás megy, akkor akkor mi volt? :D

Kicsit azért hiányzik az LS... lehet le kellene tolni 1-2 climbet valamikor, csak no hab' time... :/


és njag baromira tett arról, hogy a nap 90%-ában pangás legyen, ezt azért tegyük hozzá :lol:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 24 2011 02:36pm
22:35 ASE Error #1010 (84,82,69)
Disconnected.

Ez wat
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 25 2011 02:43am
Quote (cowding @ Jun 24 2011 09:36pm)
22:35 ASE Error #1010 (84,82,69)
Disconnected.

Ez wat


ha kell normális sword szett, szólj, épp adok el egyet áron alul.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,154.56
Jun 25 2011 02:45am
Quote (N4aBz @ 25 Jun 2011 10:43)
ha kell normális sword szett, szólj, épp adok el egyet áron alul.


milyen az a sword set?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 25 2011 02:46am
Quote (vtibor @ Jun 25 2011 09:45am)
milyen az a sword set?


nem az a legfaszább, 60~100-ig terjed, de két hét alatt paladinon voltam vele.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2011 06:17am
Quote (N4aBz @ Jun 25 2011 10:43am)
ha kell normális sword szett, szólj, épp adok el egyet áron alul.


én most tankot akarok csinálni guardianból :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 25 2011 08:48am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 24 Jun 2011 02:20)
Ebbe két ponton kötnék bele:

1. Abban az időben (amiről te beszélsz) nem azért nyíltak a topicoc az első climbnek, mert hű de sok idő vagy teljesítmény lett volna, hanem mert ezen ment a verseny... én sok seasont végigéltem LS-ben és annak idején, amikor csak solo volt, a Natester féle társaság 1.5-2 óra alatt megcsinálta az első climbet... egyedül. Szóval az sem volt valami nagy teljesítmény, idő meg pláne... sőt, most lassabbak az első climbek, mert mire összerángatnak egy normális teamet... pláne ha olyan időben történik, amikor pangás van... órák tel(het)nek el.
2. Abban az időben a 3 ajtós passokért is +10 gp járt... Ha most gp-harácslás megy, akkor akkor mi volt? :D

Kicsit azért hiányzik az LS... lehet le kellene tolni 1-2 climbet valamikor, csak no hab' time... :/


Ez javareszt nem allja meg a helyet. Mikor visszamentem kb harmadjara ls-be, mert baresz is elkezdett jatszani, akkor a kimagaslo teamek mazeben toltak 4-5 orat asszem. Persze privat csapatok... Mikor stormba mentem es tertem vissza ls-be, akkor 2 ora volt a rekordunk, de olyan cuccokkal, hogy az en holmijaim harmatosak voltak azokhoz kepest amiket kolcsonkaptam, pedig ha nem is sok, de egypar jo cuccom van (par heal charm, armor...). De atlag priv teamekkel 3-4,5 ora alatt toltuk le, 5 sem volt ritka. Ehhez kepest mar most mennyivel felgyorsult, pedig ez nem is volt olyan messze.
Persze regen is voltak gyors climbok foleg szoloban, de az az ls-nek volt koszonheto, es olyan kevesek sajatja volt, hogy ihajj...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2011 10:57am
Quote (beni @ Jun 23 2011 10:19am)
szerintem is buziság, hogy egy nap 10 climbot le lehet nyomni, miközben nem fog esni semmi

Akkor most miért is játszom? Hogy rabszolga módjára agyatlanul kattingassak és gyüjtsem a GP-ket, ami folyamatosan értéktelenedik el?

Régen az első climbnak mindig topic nyílt, mert az teljesítmény volt és baromi sok idő munkája. Az akkor szerzett pontok értéke hol van a mostani harácsoláshoz képest?


vouch
régi verziónak is megvolt feelingje
mikor hetek alatt elvergődtem mq-ig soloban és beírtam paparick topicjába, hogy DKI +1 csomóan gratuláltak, mert DKI akkor már jó ideje nem szerzett gp-t
ez volt 2006 dec - 2007 jan környékén, asszem elsők között voltam magyarok közül, aki gp-t szerzett

most már egyenesen kiröhögnének ha topicot nyitnék 1 gpnek :D

good old times

This post was edited by A122 on Jun 25 2011 10:58am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jun 25 2011 11:13am
már azért kirohognek mindenkit ha nagy nehezen elmászol warlockig 150mq fail után és valaki nyit neki egy gz topicot. Leugatják a hajadat, hogy már van 129 lock elotted, ne nyiss neki tpoicot...


Legnagyobb hit a solo megszunése volt, mivel igy ugrott a beteszek egy filmet mászok 10-20 lvlt vagy hasono dolog. nem nem, fekudj neki hozz ossze egy csapatot és kosd le magad minimum 4 orára... na ez nem.

legtobben már nem 16 éves szarosok vagyunk, akik iskola után rohannak haza, hogy levessék magukat a gép elé amig anyuci el nem zavarja oket aludni. Mindenkinek RL+egyéb, egyszeruen nincs 4 ora rá egyhuzora.
na ennyi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1368369370371372381Next
Closed New Topic New Poll