d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13683693703713724114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 03:47pm
Quote (Genthor @ Jun 30 2011 11:45pm)
Multi BG2-es avatarral spotted.


1-es*

és nem kell beszarni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:49pm
Sok lesz a wizzből. Nem elég hipster kari :/
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 30 2011 03:50pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 09:49pm)
Sok lesz a wizzből. Nem elég hipster kari :/


witch doctor >>
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2011 03:50pm
sokan sírnak hogy nincs nekró, de a witch doctor az elég sok mindent fel tud támasztani majd, szóval kb majdnem ugyan az
ez a monk nagyon nem tetszik, szerintem kurvára bénán néz ki..meg úgy az egész karakter fos, ennél sokkal jobbat kitalálhattak volna, vagy mondjuk lenne megint paladin, csak más skillekkel
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:50pm
Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:50)
witch doctor >>


Én a Demon Hunter és a wizard között vacilálok.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 03:52pm
én demon hunter leszek vagy monk



Quote (Rezs @ Jun 30 2011 09:50pm)
sokan sírnak hogy nincs nekró, de a witch doctor az elég sok mindent fel tud támasztani majd, szóval kb majdnem ugyan az
ez a monk nagyon nem tetszik, szerintem kurvára bénán néz ki..meg úgy az egész karakter fos, ennél sokkal jobbat kitalálhattak volna, vagy mondjuk lenne megint paladin, csak más skillekkel

nekem is a paladin miatt fáj a szívem, de ha monk lesz az aurásember' akkor gondolom ő fog leginkább hasonlítani egy palára.. úgyhogy nincs mit tenni.. vagy monk leszek vagy ha nagyon nem tetszik majd akkor demon hunter

This post was edited by Senee on Jun 30 2011 03:54pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 30 2011 03:53pm
Quote (sylke @ Jun 30 2011 11:39pm)
az okosabb megveszi blizz storebol és percekkel késöbb már gémel


syl meg kilopja a raktárból napokkal a megjelenés előtt
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 30 2011 03:56pm
a barbárt kellett volna kiszedni :c

Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:50)
witch doctor >>


this!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:56pm
Quote (Anamy @ 30 Jun 2011 23:56)
a barbárt kellett volna kiszedni :c



this!


Amúgy ja, ki akar barbárral játszani????
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 03:57pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 09:56pm)
Amúgy ja, ki akar barbárral játszani????

Valakinek azzal is kell, mert ad buffokat
Go Back To Magyar Topic List
Prev13683693703713724114Next
Closed New Topic New Poll