én demon hunter leszek vagy monk
Quote (Rezs @ Jun 30 2011 09:50pm)
sokan sírnak hogy nincs nekró, de a witch doctor az elég sok mindent fel tud támasztani majd, szóval kb majdnem ugyan az
ez a monk nagyon nem tetszik, szerintem kurvára bénán néz ki..meg úgy az egész karakter fos, ennél sokkal jobbat kitalálhattak volna, vagy mondjuk lenne megint paladin, csak más skillekkel
nekem is a paladin miatt fáj a szívem, de ha monk lesz az aurásember' akkor gondolom ő fog leginkább hasonlítani egy palára.. úgyhogy nincs mit tenni.. vagy monk leszek vagy ha nagyon nem tetszik majd akkor demon hunter
This post was edited by Senee on Jun 30 2011 03:54pm