d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1368836893690369136924765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 18 2019 03:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 18 Aug 2019 11:12)
azert, mert az emberek kibaszott sznobok.
900ert venni laptopot is hulyeseg, 700ert is hulyeseg, ha 400ert jobbat kapsz hardver ugyileg.
persze ha a ceg fizette, akkor a ceg a hulye ofc


csak hát nem kapsz

This post was edited by Anarkin on Aug 18 2019 03:14am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 18 2019 03:18am
Quote (Anarkin @ 18 Aug 2019 11:14)
csak hát nem kapsz


melyik resze szarabb a 400rugosnak?
proci jobb, vga jobb (ha nem kell, akkor vga nelkul 300rugo lesz a laptop)
esetleg vinyo jobb, mert 500gb ssd, de masik meg 250gb + 1tb hdd
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 18 2019 03:20am
Quote (Anarkin @ Aug 18 2019 11:14am)
csak hát nem kapsz


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 18 2019 03:24am
Quote (Anarkin @ 18 Aug 2019 11:14)
csak hát nem kapsz


remélem sczni vetted a 900ks laptopot
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 18 2019 03:38am
Quote (Anarkin @ 18 Aug 2019 16:01)
fáj megtapasztalni h csak írsz, de nem olvasol
utána belinkelsz 2 atom fos gépet és leírod ugyanazokat
ennek mentén én is csak bemásolom amit fent írtam, és elengedem a dolgokat:

gamingre videókártya nem tudom miért kéne laptopba
hasonló gondolatok mentén kattintgass össze egy nem alapmodell Dell XPS-t például (csak h ne alma legyen), és próbáld megválaszolni a kérdést h az miért kerül 700k-ba intel vga-val, és miért veszik meg rohadt sokan


Syntax error.

Azt viszont elismerhetned hogy az alma tularazott es ha mas markabol venned ugyan azt ami az almaban van akkor lenyegesen kevesebbet fizetnel.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 18 2019 03:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 18 Aug 2019 11:18)
melyik resze szarabb a 400rugosnak?
proci jobb, vga jobb (ha nem kell, akkor vga nelkul 300rugo lesz a laptop)
esetleg vinyo jobb, mert 500gb ssd, de masik meg 250gb + 1tb hdd


ezt most hagyom a levegőben lógni még 1-2 napot, hátha valaki más is beszáll a beszélgetésbe
aztán majd írok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 18 2019 03:41am
Quote (Anarkin @ 18 Aug 2019 11:38)
ezt most hagyom a levegőben lógni még 1-2 napot, hátha valaki más is beszáll a beszélgetésbe
aztán majd írok


na igy most nem tudok majd aludni emiatt, fasza
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 18 2019 03:59am
Quote (Anarkin @ 18 Aug 2019 17:38)
ezt most hagyom a levegőben lógni még 1-2 napot, hátha valaki más is beszáll a beszélgetésbe
aztán majd írok


Raneztem mar egy ket hasonlo laptopra i5 2.4-el, hasonlo memoriaval meg tarhellyel, amit nagyon tolt az arcomba az osszes oldal az a hp omen volt ilyen 350-400k korul.
Almas dolgokat max hasznaltan vennek, mondjuk akkor meg azert nem mert hasznaltan is ugyan annyi mint mas marka ujonnan.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Aug 18 2019 04:08am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 18 Aug 2019 11:18)
melyik resze szarabb a 400rugosnak?
proci jobb, vga jobb (ha nem kell, akkor vga nelkul 300rugo lesz a laptop)
esetleg vinyo jobb, mert 500gb ssd, de masik meg 250gb + 1tb hdd


nem kulon kulon kell nezni a reszeket, hanem egyben. laptopot hasonlits ossze OS-estul midnenstul laptoppal.

az almak jol osszevannak rakva es sokmindenre kenyelmesebb oket hasznalni, legalabbis szerintem ezert van nekem is tobb kollegam is aki ezt tolja.
+SWes munkara sokszor jobb support, community es eszkozok vannak macre
+a macos unix alapu es ad egy csomo eszkozt amit windowson nehez elerni

valoszinuleg lehet hasonlo konfigokat kihozni 10-30%-al kevesebbol, de aki megengedheti maganak es munkara hasznalja, az egy eleg jol osszerakott rendszert kap

en alapvetoen nem programozok, csak nagyon egyszeru scripteket irok debugolashoz, de ha atkerulnek valami SW fokuszu csoportba akkor erosen elgondolkodnek rajta hogy ebbe erdemesebb beletanulni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2019 04:10am
Fidesz
Vallas
Angyalkak
Almas termekek
Zene

Ez a 5 tema amirol mindenkepp megeri vitatkozni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1368836893690369136924765Next
Add Reply New Topic New Poll