Quote (bazdmegmarnemtudom @ 18 Aug 2019 11:18)
melyik resze szarabb a 400rugosnak?
proci jobb, vga jobb (ha nem kell, akkor vga nelkul 300rugo lesz a laptop)
esetleg vinyo jobb, mert 500gb ssd, de masik meg 250gb + 1tb hdd
nem kulon kulon kell nezni a reszeket, hanem egyben. laptopot hasonlits ossze OS-estul midnenstul laptoppal.
az almak jol osszevannak rakva es sokmindenre kenyelmesebb oket hasznalni, legalabbis szerintem ezert van nekem is tobb kollegam is aki ezt tolja.
+SWes munkara sokszor jobb support, community es eszkozok vannak macre
+a macos unix alapu es ad egy csomo eszkozt amit windowson nehez elerni
valoszinuleg lehet hasonlo konfigokat kihozni 10-30%-al kevesebbol, de aki megengedheti maganak es munkara hasznalja, az egy eleg jol osszerakott rendszert kap
en alapvetoen nem programozok, csak nagyon egyszeru scripteket irok debugolashoz, de ha atkerulnek valami SW fokuszu csoportba akkor erosen elgondolkodnek rajta hogy ebbe erdemesebb beletanulni