d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1368736883689369036914765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 17 2019 05:53pm
Quote (bamboo @ 18 Aug 2019 00:35)
lusta vagyok most pontosan utánanézni, de 600ért már 1080 vagy 2080-al szerelt laptopot kapsz, nem egy intel graphics szarral ami épphogy képes elvinni egy FHD videót
nem hogy 900ért...
ár-érték arány egyszerűen borzalmas, gyorsan végignézve a hardvereken
akárhogy nézzük TÖBBSZÖRÖSE egy ugyanilyen hardverekkel szerelt non-apple gépnek

e: amúgy 2000 USD a reptéren váltva sincs 900ezer


ugye te most csak így vaktába dobálózol a marhaságokkal, lustaságra fogva (de ugye egyértelmű h nem a lustaság van mögötte :-)

a procik quick synccel 8k videót decodeolnak és 2kra transcodeolnak hardwaresen, és akkor a proci meg sem mozdult még
gamingre videókártya nem tudom miért kéne laptopba
hasonló gondolatok mentén kattintgass össze egy nem alapmodell Dell XPS-t például (csak h ne alma legyen), és próbáld megválaszolni a kérdést h az miért kerül 700k-ba intel vga-val, és miért veszik meg rohadt sokan

Quote (llllllllllll @ 18 Aug 2019 00:34)
Jo, ez legalabb egy egesz ertelmes indok


Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 17 2019 06:36pm
Quote (Anarkin @ Aug 18 2019 01:53am)
ugye te most csak így vaktába dobálózol a marhaságokkal, lustaságra fogva (de ugye egyértelmű h nem a lustaság van mögötte :-)

a procik quick synccel 8k videót decodeolnak és 2kra transcodeolnak hardwaresen, és akkor a proci meg sem mozdult még
gamingre videókártya nem tudom miért kéne laptopba
hasonló gondolatok mentén kattintgass össze egy nem alapmodell Dell XPS-t például (csak h ne alma legyen), és próbáld megválaszolni a kérdést h az miért kerül 700k-ba intel vga-val, és miért veszik meg rohadt sokan



https://media.makeameme.org/created/my-job-is-5b23da.jpg


bepötyögtem h alza.hu, másfél perc keresést rászántam
https://www.alza.hu/msi-gf63-8rd-d5578871.htm
erősebb processzor több maggal, a korrekt dedikált 1050ti-t össze nem lehet hasonlítani a fullhd videóval alig megbírkózó iris 655-el, ssd+hdd, ram meg ddr4 (lpddr3 fogyasztásban jobb, ddr4 sebességben tudtommal de ebbe tényleg ne menjünk bele)
1kurva paramétert mondj kérlek az alma foso javára
400ért meg már dupla annyi rammal + ssd-vel megáldott gépet veszel, erősebb vga-val (akár számít neked akár nem az ár-érték aránynak akkor is jelentős tényezője)
https://www.alza.hu/dell-g3-15-gaming-3579-fekete-d5632309.htm

neharagudj h ennyire offenziv vagyok, de veszel 900ért egy divat hype szart, ami rendkívül hitvány ár-teljesítmény aránnyal rendelkezik, majd benyögsz egy ilyet h "még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük"
ez a mondat triggerelt engem, legalabb valld be fitogtatni akarod h te akar az ablakon telibe kibaszod a penzt, vagy h szimplan puncimagnest akarsz venni es elfogadom

This post was edited by bamboo on Aug 17 2019 06:39pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 17 2019 06:53pm
Quote (bamboo @ 18 Aug 2019 08:36)
bepötyögtem h alza.hu, másfél perc keresést rászántam
https://www.alza.hu/msi-gf63-8rd-d5578871.htm
erősebb processzor több maggal, a korrekt dedikált 1050ti-t össze nem lehet hasonlítani a fullhd videóval alig megbírkózó iris 655-el, ssd+hdd, ram meg ddr4 (lpddr3 fogyasztásban jobb, ddr4 sebességben tudtommal de ebbe tényleg ne menjünk bele)
1kurva paramétert mondj kérlek az alma foso javára
400ért meg már dupla annyi rammal + ssd-vel megáldott gépet veszel, erősebb vga-val (akár számít neked akár nem az ár-érték aránynak akkor is jelentős tényezője)
https://www.alza.hu/dell-g3-15-gaming-3579-fekete-d5632309.htm

neharagudj h ennyire offenziv vagyok, de veszel 900ért egy divat hype szart, ami rendkívül hitvány ár-teljesítmény aránnyal rendelkezik, majd benyögsz egy ilyet h "még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük"
ez a mondat triggerelt engem, legalabb valld be fitogtatni akarod h te akar az ablakon telibe kibaszod a penzt, vagy h szimplan puncimagnest akarsz venni es elfogadom


En kibaszom az ablakon a penzt ha nem aznap vettem ki az automatabol, foleg azert mert nem is kell mar penzt kivennem mert mindent kifizetek QR kodokkal, koszi szepen Mao!
Szerintem ez a normalis.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 17 2019 10:13pm
lassan elkeszulok a kis szobával, annak ellenére h 12m^2 elvoltam vele 2hetig. Viszont lett LED-es almennyezet, új parketta, bevestem a kábeleket, gipsz, glett és kifestettem. Első önálló felújításom ha mégegyszer neki kene állnom akkor inkább agyonbaszatnam magam az árammal, viszont szép lett.

confirmed youtube festő és burkoló lettem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2019 10:22pm
Quote (rapiddani @ Aug 18 2019 06:13am)
lassan elkeszulok a kis szobával, annak ellenére h 12m^2 elvoltam vele 2hetig. Viszont lett LED-es almennyezet, új parketta, bevestem a kábeleket, gipsz, glett és kifestettem. Első önálló felújításom ha mégegyszer neki kene állnom akkor inkább agyonbaszatnam magam az árammal, viszont szép lett.

confirmed youtube festő és burkoló lettem


nem tölti be a kepeket
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 18 2019 12:12am
meg a vegen kiderul, hogy az apple a legjobb ar/ertekben, ha sokaig vitatkoztok lul
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Aug 18 2019 01:48am
Quote (rapiddani @ 18 Aug 2019 06:13)
lassan elkeszulok a kis szobával, annak ellenére h 12m^2 elvoltam vele 2hetig. Viszont lett LED-es almennyezet, új parketta, bevestem a kábeleket, gipsz, glett és kifestettem. Első önálló felújításom ha mégegyszer neki kene állnom akkor inkább agyonbaszatnam magam az árammal, viszont szép lett.

confirmed youtube festő és burkoló lettem



Gz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 18 2019 02:01am
Quote (bamboo @ 18 Aug 2019 02:36)
bepötyögtem h alza.hu, másfél perc keresést rászántam
https://www.alza.hu/msi-gf63-8rd-d5578871.htm
erősebb processzor több maggal, a korrekt dedikált 1050ti-t össze nem lehet hasonlítani a fullhd videóval alig megbírkózó iris 655-el, ssd+hdd, ram meg ddr4 (lpddr3 fogyasztásban jobb, ddr4 sebességben tudtommal de ebbe tényleg ne menjünk bele)
1kurva paramétert mondj kérlek az alma foso javára
400ért meg már dupla annyi rammal + ssd-vel megáldott gépet veszel, erősebb vga-val (akár számít neked akár nem az ár-érték aránynak akkor is jelentős tényezője)
https://www.alza.hu/dell-g3-15-gaming-3579-fekete-d5632309.htm

neharagudj h ennyire offenziv vagyok, de veszel 900ért egy divat hype szart, ami rendkívül hitvány ár-teljesítmény aránnyal rendelkezik, majd benyögsz egy ilyet h "még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük"
ez a mondat triggerelt engem, legalabb valld be fitogtatni akarod h te akar az ablakon telibe kibaszod a penzt, vagy h szimplan puncimagnest akarsz venni es elfogadom


fáj megtapasztalni h csak írsz, de nem olvasol
utána belinkelsz 2 atom fos gépet és leírod ugyanazokat
ennek mentén én is csak bemásolom amit fent írtam, és elengedem a dolgokat:

gamingre videókártya nem tudom miért kéne laptopba
hasonló gondolatok mentén kattintgass össze egy nem alapmodell Dell XPS-t például (csak h ne alma legyen), és próbáld megválaszolni a kérdést h az miért kerül 700k-ba intel vga-val, és miért veszik meg rohadt sokan
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 18 2019 03:04am
Quote (rapiddani @ 18 Aug 2019 06:13)
lassan elkeszulok a kis szobával, annak ellenére h 12m^2 elvoltam vele 2hetig. Viszont lett LED-es almennyezet, új parketta, bevestem a kábeleket, gipsz, glett és kifestettem. Első önálló felújításom ha mégegyszer neki kene állnom akkor inkább agyonbaszatnam magam az árammal, viszont szép lett.

confirmed youtube festő és burkoló lettem


Nem tőtti be a képet.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 18 2019 03:12am
Quote (Anarkin @ 18 Aug 2019 10:01)
fáj megtapasztalni h csak írsz, de nem olvasol
utána belinkelsz 2 atom fos gépet és leírod ugyanazokat
ennek mentén én is csak bemásolom amit fent írtam, és elengedem a dolgokat:

gamingre videókártya nem tudom miért kéne laptopba
hasonló gondolatok mentén kattintgass össze egy nem alapmodell Dell XPS-t például (csak h ne alma legyen), és próbáld megválaszolni a kérdést h az miért kerül 700k-ba intel vga-val, és miért veszik meg rohadt sokan


azert, mert az emberek kibaszott sznobok.
900ert venni laptopot is hulyeseg, 700ert is hulyeseg, ha 400ert jobbat kapsz hardver ugyileg.
persze ha a ceg fizette, akkor a ceg a hulye ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1368736883689369036914765Next
Add Reply New Topic New Poll