Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Aug 2019 20:43)
lehessen vele menozni jspn
costaba kiülni*
Quote (Genthor @ 17 Aug 2019 21:12)
Vettél volna inkább fg-t az árából.
céges
találtam egy gombot support oldalon h "replace workstation" és átment ¯\_(ツ)_/¯
Quote (llllllllllll @ 17 Aug 2019 20:34)
Miert
kutatni kicsit h ne csak windowsban gondolkozzunk (pipelineok, hosting, stb / minden szempontból)
e.g. kvázi minden működik már itt is, .net core, powershell core, frontend összes, stb.
+ szétkapni a komfortzónámat (Windows PC-m így is megvan bent, csak a laptopot cseréltettem le)
eddig egy dolgot kellett csak meghakkolnom amúgy, minden más penge: nincs rendes magyar bill kiosztás (amit Windows/Linux is használ), az összes alt-al elérhető key át van pakolva a defaultban (#&@{}[]<> stb)
de szerencsére 30 perc volt saját layoutot csinálni vmi toolal:

Quote (bamboo @ 17 Aug 2019 21:39)
Edes istenem
Sosem ertettem az elkenyeztetett buta picsakon kivul ki vesz 600ezerert olyan laptopot amit 150ezerert meg lehet venni apple logo nelkul
elszőr is 900, másodszor meg hasonlónak tűnő pc laptop 5-600 körül kezdődik, nem 150
/e és azokat folyamatosan cseréltetik az emberek a cégnél
még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük
Quote (Taszilo.^ @ 17 Aug 2019 14:36)
nice, touchscreenen akarsz osuzni, az ilyen moge be tudok allni
az a sáv a nyan catnek kell
This post was edited by Anarkin on Aug 17 2019 02:09pm