d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1368636873688368936904765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2019 12:34pm
Quote (Anarkin @ Aug 17 2019 09:36am)


Miert

This post was edited by llllllllllll on Aug 17 2019 12:34pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 17 2019 12:43pm
Quote (llllllllllll @ 17 Aug 2019 20:34)
Miert


lehessen vele menozni jspn
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 17 2019 01:12pm
Quote (Anarkin @ 17 Aug 2019 09:36)


Vettél volna inkább fg-t az árából.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 17 2019 01:34pm
Quote (bamboo @ 17 Aug 2019 21:31)
Nem latok arat


irass fel 1 szemuveget akkor

Original Price (US): US$1799, US$1999* Est. Current Retail: US$1799, US$1999*

velemenyem szerint 1 szar, tul olcso

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Aug 17 2019 01:35pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 17 2019 01:39pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 17 2019 09:34pm)
irass fel 1 szemuveget akkor

Original Price (US): US$1799, US$1999* Est. Current Retail: US$1799, US$1999*

velemenyem szerint 1 szar, tul olcso


Edes istenem
Sosem ertettem az elkenyeztetett buta picsakon kivul ki vesz 600ezerert olyan laptopot amit 150ezerert meg lehet venni apple logo nelkul
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 17 2019 01:43pm
Quote (bamboo @ 17 Aug 2019 21:39)
Edes istenem
Sosem ertettem az elkenyeztetett buta picsakon kivul ki vesz 600ezerert olyan laptopot amit 150ezerert meg lehet venni apple logo nelkul


en se ertem, miert vesz vki 600ezerert, ha lehetne 2 milla is
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 17 2019 01:55pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Aug 2019 20:43)
lehessen vele menozni jspn


costaba kiülni*

Quote (Genthor @ 17 Aug 2019 21:12)
Vettél volna inkább fg-t az árából.


céges
találtam egy gombot support oldalon h "replace workstation" és átment ¯\_(ツ)_/¯

Quote (llllllllllll @ 17 Aug 2019 20:34)
Miert


kutatni kicsit h ne csak windowsban gondolkozzunk (pipelineok, hosting, stb / minden szempontból)
e.g. kvázi minden működik már itt is, .net core, powershell core, frontend összes, stb.

+ szétkapni a komfortzónámat (Windows PC-m így is megvan bent, csak a laptopot cseréltettem le)

eddig egy dolgot kellett csak meghakkolnom amúgy, minden más penge: nincs rendes magyar bill kiosztás (amit Windows/Linux is használ), az összes alt-al elérhető key át van pakolva a defaultban (#&@{}[]<> stb)
de szerencsére 30 perc volt saját layoutot csinálni vmi toolal:


Quote (bamboo @ 17 Aug 2019 21:39)
Edes istenem
Sosem ertettem az elkenyeztetett buta picsakon kivul ki vesz 600ezerert olyan laptopot amit 150ezerert meg lehet venni apple logo nelkul


elszőr is 900, másodszor meg hasonlónak tűnő pc laptop 5-600 körül kezdődik, nem 150
/e és azokat folyamatosan cseréltetik az emberek a cégnél
még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük

Quote (Taszilo.^ @ 17 Aug 2019 14:36)
nice, touchscreenen akarsz osuzni, az ilyen moge be tudok allni


az a sáv a nyan catnek kell



This post was edited by Anarkin on Aug 17 2019 02:09pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2019 04:34pm
Quote (Anarkin @ Aug 17 2019 09:55pm)
costaba kiülni*



céges
találtam egy gombot support oldalon h "replace workstation" és átment ¯\_(ツ)_/¯



kutatni kicsit h ne csak windowsban gondolkozzunk (pipelineok, hosting, stb / minden szempontból)
e.g. kvázi minden működik már itt is, .net core, powershell core, frontend összes, stb.

+ szétkapni a komfortzónámat (Windows PC-m így is megvan bent, csak a laptopot cseréltettem le)

eddig egy dolgot kellett csak meghakkolnom amúgy, minden más penge: nincs rendes magyar bill kiosztás (amit Windows/Linux is használ), az összes alt-al elérhető key át van pakolva a defaultban (#&@{}[]<> stb)
de szerencsére 30 perc volt saját layoutot csinálni vmi toolal:
https://i.imgur.com/9ty72JT.png



elszőr is 900, másodszor meg hasonlónak tűnő pc laptop 5-600 körül kezdődik, nem 150
/e és azokat folyamatosan cseréltetik az emberek a cégnél
még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük



az a sáv a nyan catnek kell

http://www.youtube.com/watch?v=qLEwZxxTDPA


Jo, ez legalabb egy egesz ertelmes indok
Bar gyanitom valami emulatorral is meg lehetett volna oldani egy 900ks laptop helyett :D
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 17 2019 04:35pm
Quote (Anarkin @ Aug 17 2019 09:55pm)
costaba kiülni*



céges
találtam egy gombot support oldalon h "replace workstation" és átment ¯\_(ツ)_/¯



kutatni kicsit h ne csak windowsban gondolkozzunk (pipelineok, hosting, stb / minden szempontból)
e.g. kvázi minden működik már itt is, .net core, powershell core, frontend összes, stb.

+ szétkapni a komfortzónámat (Windows PC-m így is megvan bent, csak a laptopot cseréltettem le)

eddig egy dolgot kellett csak meghakkolnom amúgy, minden más penge: nincs rendes magyar bill kiosztás (amit Windows/Linux is használ), az összes alt-al elérhető key át van pakolva a defaultban (#&@{}[]<> stb)
de szerencsére 30 perc volt saját layoutot csinálni vmi toolal:
https://i.imgur.com/9ty72JT.png



elszőr is 900, másodszor meg hasonlónak tűnő pc laptop 5-600 körül kezdődik, nem 150
/e és azokat folyamatosan cseréltetik az emberek a cégnél
még az is lehet h olcsóbban kijön ha így nézzük



az a sáv a nyan catnek kell

http://www.youtube.com/watch?v=qLEwZxxTDPA


lusta vagyok most pontosan utánanézni, de 600ért már 1080 vagy 2080-al szerelt laptopot kapsz, nem egy intel graphics szarral ami épphogy képes elvinni egy FHD videót
nem hogy 900ért...
ár-érték arány egyszerűen borzalmas, gyorsan végignézve a hardvereken
akárhogy nézzük TÖBBSZÖRÖSE egy ugyanilyen hardverekkel szerelt non-apple gépnek

e: amúgy 2000 USD a reptéren váltva sincs 900ezer

This post was edited by bamboo on Aug 17 2019 04:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1368636873688368936904765Next
Add Reply New Topic New Poll