d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1367368369370371660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 22 2013 08:44am
Quote (fahrii @ 22 Jan 2013 16:39)
van rá ICS... (hivatalos)


tesztet neztem csak, ott meg gb-t irtak. ty az infot.
Quote (Flutter @ 22 Jan 2013 16:39)
ennek felet sem ertem, de a lenyeg hogy nem lehet bezarni semmit, mert ha kilepsz akkor minden fut a hatterben (meg ha keszenletben is)
lehet szabika azert tudta megakasztani mert 284654989465 program futott egyszerre
csak a home gombot hosszan megnyomva lehet ezekbol kilepni

vagy csak szimplan azert mert szar az alap bongeszo

ettol fuggetlenul tenyleg nem a legacelosabb a hardware, es lehet a software is szarulvan configolva
nem tudom, nekem meg nincs bajom vele


de minek bezarogatni? ha kell neki memoria, akkor automatikusan bezarja azokat a processeket, amiket mar reg hasznaltal.. ez a taskkiller meg egyeb dolgok teljesen feleslegesek (bar latom legalabb home gombbal lepegetsz ki, nem kulon appal). van normalis memory management mar gb-nel is (ics-tol felfele meg meg finomitottak rajta)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 22 2013 09:19am
Quote (ecneB @ Jan 22 2013 03:44pm)
tesztet neztem csak, ott meg gb-t irtak. ty az infot.

de minek bezarogatni? ha kell neki memoria, akkor automatikusan bezarja azokat a processeket, amiket mar reg hasznaltal.. ez a taskkiller meg egyeb dolgok teljesen feleslegesek (bar latom legalabb home gombbal lepegetsz ki, nem kulon appal). van normalis memory management mar gb-nel is (ics-tol felfele meg meg finomitottak rajta)


hat, a multkor belementem az alap task managerbe, es azert hasznaltak a memoriat az appok
de ezt nem tudtam hogy bezarja oket ha kell ^^
ty az infot
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 22 2013 09:24am
Quote (Flutter @ 22 Jan 2013 17:19)
hat, a multkor belementem az alap task managerbe, es azert hasznaltak a memoriat az appok
de ezt nem tudtam hogy bezarja oket ha kell ^^
ty az infot


persze, hogy hasznalja. pont ezert talaltak ki a memoriat. de bizonyos szazalek alatt intezi sajat maga a dolgot. mondjuk vannak olyan appok, amiket egyszeruen nem lehet kiloni, ha nem rootolt a telefon, tele van szemetelve bloatware-rel a gyarto altal az egesz rom.. meglepo, amikor megnezi az ember egy aosp-s rom-ot, hogy mennyi felesleges szart pakolnak bele (csak a legalapvetobb dolgok vannak benne az aosp-ben)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 30 2013 03:04pm
fahrii és egyéb wp7.x-es embörkék:

van 7.8 globálisan (felfoghatatlan hogy oldotta meg MS..)

amúgy nem jelent meg, próbáltam a net-megszakításos dologgal, amit Mangonál csináltam, azzal se volt jó

kivettem a sim-et (T-Mobile-os a kártya, de független a teló), és egyből megjelent minden trükközés nélkül
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 03:17pm
Quote (Anarkin @ 30 Jan 2013 22:04)
fahrii és egyéb wp7.x-es embörkék:

van 7.8 globálisan (felfoghatatlan hogy oldotta meg MS..)

amúgy nem jelent meg, próbáltam a net-megszakításos dologgal, amit Mangonál csináltam, azzal se volt jó

kivettem a sim-et (T-Mobile-os a kártya, de független a teló), és egyből megjelent minden trükközés nélkül


wat

hogy frissítem?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2013 03:56pm
Quote (Anarkin @ 30 Jan 2013 22:04)
fahrii és egyéb wp7.x-es embörkék:

van 7.8 globálisan (felfoghatatlan hogy oldotta meg MS..)

amúgy nem jelent meg, próbáltam a net-megszakításos dologgal, amit Mangonál csináltam, azzal se volt jó

kivettem a sim-et (T-Mobile-os a kártya, de független a teló), és egyből megjelent minden trükközés nélkül


én netmegszakítással frissítettem
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 04:14pm
Quote (fahrii @ 30 Jan 2013 22:56)
én netmegszakítással frissítettem


teljesen hozzánemértőbutafasz vagyok ilyen dolgokhoz, hogy tudom ráhúzni a Dellemre?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2013 04:32pm
Quote (bbaallaaggee @ 30 Jan 2013 23:14)
teljesen hozzánemértőbutafasz vagyok ilyen dolgokhoz, hogy tudom ráhúzni a Dellemre?


1.Kapcsold ki az adatkapcsolatot a telefonon (mobilnet), és a wifi-t is, a telefonon
2.Csatlakoztasd a telefont a Zune-hoz USB kábellel
3.Miután csatlakozott a telefonod, nyomj rá a frissítésre, és gyorsan figyeld a 4. lépést.
4.Számolj el 3-ig, rögtön tiltsd le a net kapcsolatot, (húzd ki a kábelt, vagy adapterbeállításoknál tiltsd le a hálókártyát, (azt amin jön a net) vagy csatlakozz le a WIFI-ről.
5. 1-2 perc szenvedés után a Zune kiírja, hogy van frissítés.
6. Enegdélyezd az Internetkapcsolatot
7. Nyomj rá az Azonnali frissítésre
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 30 2013 04:35pm
Quote (fahrii @ 30 Jan 2013 23:32)
1.Kapcsold ki az adatkapcsolatot a telefonon (mobilnet), és a wifi-t is, a telefonon
2.Csatlakoztasd a telefont a Zune-hoz USB kábellel
3.Miután csatlakozott a telefonod, nyomj rá a frissítésre, és gyorsan figyeld a 4. lépést.
4.Számolj el 3-ig, rögtön tiltsd le a net kapcsolatot, (húzd ki a kábelt, vagy adapterbeállításoknál tiltsd le a hálókártyát, (azt amin jön a net) vagy csatlakozz le a WIFI-ről.
5. 1-2 perc szenvedés után a Zune kiírja, hogy van frissítés.
6. Enegdélyezd az Internetkapcsolatot
7. Nyomj rá az Azonnali frissítésre


faszér kellett ezt ennyire megbonyolítaniuk... köszi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2013 04:59pm
Quote (bbaallaaggee @ 30 Jan 2013 23:35)
faszér kellett ezt ennyire megbonyolítaniuk... köszi


frissul?
Btw nem dobtam hatast ettol az uj kinezettol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1367368369370371660Next
Add Reply New Topic New Poll