d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1367368369370371381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 15 2011 04:11am
Quote (Namechange @ Jun 15 2011 11:04am)
hogyan működik a paladin healback?
annyit már sikerült kiderítenem hogy melee fegyverrel tölt, de heal charm-al kéne elnyomnom?


y, váltassz heal charmra, de azthiszem csak akkor működik ha nem acc charm.
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Jun 15 2011 05:50am
Quote (N4aBz @ 15 Jun 2011 12:11)
y, váltassz heal charmra, de azthiszem csak akkor működik ha nem acc charm.


nem, akkor is működik ha acc charmba van sőt ott tudja használni a delikvens, mert nem hinném hogy mindenki 100+ ee / 30+ str heal charmokkal rohangálna
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 18 2011 02:45pm
Csak nem hagy nyugodni ez a játék.. lvl 7 re felvittem egy mágust, mint healert, de újabban egy darab instás csapat sincs. Hol fejlődjek?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 18 2011 03:05pm
Quote (cowding @ 19 Jun 2011 01:45)
Csak nem hagy nyugodni ez a játék.. lvl 7 re felvittem egy mágust, mint healert, de újabban egy darab instás csapat sincs. Hol fejlődjek?


Venned kell cuccokat amiben haladni tudsz, anélkül nem tudsz máshogy továbbmenni. Aztán catacomb.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 23 2011 12:57am
remeltem az ujabb update tobb ujdonsagot hoz mert ez eleg karcsu
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 03:08am
Quote (vtibor @ Jun 23 2011 07:57am)
remeltem az ujabb update tobb ujdonsagot hoz mert ez eleg karcsu


EE nerfre gondolsz?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 23 2011 03:11am
Quote (beni @ 23 Jun 2011 11:08)
EE nerfre gondolsz?


en megelegedtem volna azzal ha mondjuk a mobokat egy kicsit erositi vagy legalabbis eleri azt hogy 1 party ne 1 ora alatt climbeljen (lehet kicsit tulzok de masfel-ket ora tuti eleg ra ha durvak a cuccok. ha meg kevesbe akkor is eleg 2-2,5 ora ha balanszolt a csapat) illetve hogy ne 1% legyen 1 mob hanem azert hcban is lehessen jatszani ugy hogy ne menjen el 20 perc alatt a kedv.
tudom siras de meg mindig hianyzik a cata-maze regi rendszere ahol azert ez megoldott volt.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 23 2011 03:19am
Quote (vtibor @ Jun 23 2011 10:11am)
en megelegedtem volna azzal ha mondjuk a mobokat egy kicsit erositi vagy legalabbis eleri azt hogy 1 party ne 1 ora alatt climbeljen (lehet kicsit tulzok de masfel-ket ora tuti eleg ra ha durvak a cuccok. ha meg kevesbe akkor is eleg 2-2,5 ora ha balanszolt a csapat) illetve hogy ne 1% legyen 1 mob hanem azert hcban is lehessen jatszani ugy hogy ne menjen el 20 perc alatt a kedv.
tudom siras de meg mindig hianyzik a cata-maze regi rendszere ahol azert ez megoldott volt.


szerintem is buziság, hogy egy nap 10 climbot le lehet nyomni, miközben nem fog esni semmi

Akkor most miért is játszom? Hogy rabszolga módjára agyatlanul kattingassak és gyüjtsem a GP-ket, ami folyamatosan értéktelenedik el?

Régen az első climbnak mindig topic nyílt, mert az teljesítmény volt és baromi sok idő munkája. Az akkor szerzett pontok értéke hol van a mostani harácsoláshoz képest?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Jun 23 2011 03:54am
Quote (beni @ 23 Jun 2011 11:19)
szerintem is buziság, hogy egy nap 10 climbot le lehet nyomni, miközben nem fog esni semmi

Akkor most miért is játszom? Hogy rabszolga módjára agyatlanul kattingassak és gyüjtsem a GP-ket, ami folyamatosan értéktelenedik el?

Régen az első climbnak mindig topic nyílt, mert az teljesítmény volt és baromi sok idő munkája. Az akkor szerzett pontok értéke hol van a mostani harácsoláshoz képest?


naja.
meg 100 fg-ert lehetett a gpket adogatni :)
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Jun 23 2011 03:11pm
szerintem az a buziság hogy a hc climbért dupla gp jár mostanság, persze régebben mikor még nem volt ennyi temérdek cucc plusz nem voltak ezek a karira szabott abilitik megértem legyen dupla
az 1.5 szorzó reálisabb lenne
vagy mondjuk a hc fail mq maradna 2 gp de a pass annyit érne, mint sc-be

hc: sammy --> paladin 10 gp 3 kulcs
sc: monk --> ninja 10 gp 4 kulcs
hc: paladin --> monk 12 gp 3 kulcs
sc: ninja --> warlock 12 gp 4 kulcs
ez azért vicc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1367368369370371381Next
Closed New Topic New Poll