Quote (vtibor @ Jun 23 2011 10:11am)
en megelegedtem volna azzal ha mondjuk a mobokat egy kicsit erositi vagy legalabbis eleri azt hogy 1 party ne 1 ora alatt climbeljen (lehet kicsit tulzok de masfel-ket ora tuti eleg ra ha durvak a cuccok. ha meg kevesbe akkor is eleg 2-2,5 ora ha balanszolt a csapat) illetve hogy ne 1% legyen 1 mob hanem azert hcban is lehessen jatszani ugy hogy ne menjen el 20 perc alatt a kedv.
tudom siras de meg mindig hianyzik a cata-maze regi rendszere ahol azert ez megoldott volt.
szerintem is buziság, hogy egy nap 10 climbot le lehet nyomni, miközben nem fog esni semmi
Akkor most miért is játszom? Hogy rabszolga módjára agyatlanul kattingassak és gyüjtsem a GP-ket, ami folyamatosan értéktelenedik el?
Régen az első climbnak mindig topic nyílt, mert az teljesítmény volt és baromi sok idő munkája. Az akkor szerzett pontok értéke hol van a mostani harácsoláshoz képest?