Quote (Baleee @ Aug 29 2011 07:54pm)
Ha netán lesz még ilyen amúgy pmelj már nekem is légyszi. Valami pici méret. Nem kell, hogy patent legyen a geoja, csak suliba járósnak kellene, minimal árban, szintén singlenek 168-170 vagyok.
Hijj, pici méret nagyon ritkán jön, és nagyon sokan keresnek, az a baj hogy a legtöbb ilyen félverseny gép, pl. a favoritok egy vagy kétféle méretben léteztek és azok nagyok (56-58cm)