d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1367368369370371410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 29 2011 01:12pm
Quote (Baleee @ Aug 29 2011 07:54pm)
Ha netán lesz még ilyen amúgy pmelj már nekem is légyszi. Valami pici méret. Nem kell, hogy patent legyen a geoja, csak suliba járósnak kellene, minimal árban, szintén singlenek 168-170 vagyok.


le :'D
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Aug 29 2011 03:48pm
Quote (Baleee @ Aug 29 2011 07:54pm)
Ha netán lesz még ilyen amúgy pmelj már nekem is légyszi. Valami pici méret. Nem kell, hogy patent legyen a geoja, csak suliba járósnak kellene, minimal árban, szintén singlenek 168-170 vagyok.


Hijj, pici méret nagyon ritkán jön, és nagyon sokan keresnek, az a baj hogy a legtöbb ilyen félverseny gép, pl. a favoritok egy vagy kétféle méretben léteztek és azok nagyok (56-58cm)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 30 2011 12:47am
Igazából mindegy milyen, csak 29es városi legyen. 50-53 méret között.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 30 2011 11:01am
lulz csak boxerem volt, abban meg nem bicózom..
nudes...feels good man
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 30 2011 01:34pm
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 31 2011 02:17pm

ma fotózták rolam, éppen 360 azom a dirtünkön
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 31 2011 02:22pm
Quote (jspogmg @ Aug 31 2011 09:17pm)
http://lp1.pinkbike.org/p4pb7076453/p4pb7076453.jpg
ma fotózták rolam, éppen 360 azom a dirtünkön


szúrnám
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 31 2011 02:45pm


everyday bp

ma amúgy a főúton akartak elcsapni egy bejövö útró
biztos vagyok benne hogy a nő nem látott ugyanis amikor elértem akkor egy satuféket nyomott - avagy kihajtott volna ugy h ki se nézett

hogy ne hazudjak nagyot, akkor azt mondom h 1 m volt legfeljebb az első lökhárítója és köztem amikor elhaladtam előtte.... 1 mpel később meg valószínű hogy a motorháztetőn ülök

de mégcsak anyázásra sem méltattam, élveztem a hátszelet 40el 8D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2011 02:51pm
Quote (szabika @ Aug 31 2011 09:45pm)
http://www.youtube.com/watch?v=raS6yZJ2LtE

everyday bp

ma amúgy a főúton akartak elcsapni egy bejövö útró
biztos vagyok benne hogy a nő nem látott ugyanis amikor elértem akkor egy satuféket nyomott - avagy kihajtott volna ugy h ki se nézett

hogy ne hazudjak nagyot, akkor azt mondom h 1 m volt legfeljebb az első lökhárítója és köztem amikor elhaladtam előtte.... 1 mpel később meg valószínű hogy a motorháztetőn ülök

de mégcsak anyázásra sem méltattam, élveztem a hátszelet 40el 8D


gyalogosoknál ugyanez
Go Back To Magyar Topic List
Prev1367368369370371410Next
Add Reply New Topic New Poll