Quote (ODDSAC @ 30 Jun 2011 23:42)
Pl.: Én
Multi BG2-es avatarral spotted.
Quote (josheide @ 30 Jun 2011 23:42)
Én is szeretnék játszani. Ti milyen karakterrel kezdtek?
szorkeresszvarázslónénivel
Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:44)
olcsobb >>>>>>>>>> drágább
szarok a dobozra bazdmeg.
Nem bazom meg, mert zaporodik.
nubvagy