d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13673683693703714114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:40pm
Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:39)
az okosabb megveszi blizz storebol és percekkel késöbb már gémel


lololol és akkor neked nem lesz meg a csicsás doboza ?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 30 2011 03:41pm
Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:39)
az okosabb megveszi blizz storebol és percekkel késöbb már gémel


Dobozos verzió >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> digitális kiadás
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2011 03:41pm
Quote (sylke @ Jun 30 2011 09:39pm)
az okosabb megveszi blizz storebol és percekkel késöbb már gémel


menjünk majd 1 teambe :$
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 03:42pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 11:39pm)
Szerintem most, Klontarral már elég jól moderálva van a fórum. Esetleg még 1-2 tt jó volna, de szerintem jó úton vagyunk.


Pl.: Én
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:42pm
Én is szeretnék játszani. Ti milyen karakterrel kezdtek?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:43pm
Quote (ODDSAC @ 30 Jun 2011 23:42)
Pl.: Én


Sajnálom de van egy olyan érzésem hogy te még egy darabig egészen biztosan nem leszel TT.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 30 2011 03:44pm
Quote (Genthor @ Jun 30 2011 09:41pm)
Dobozos verzió >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> digitális kiadás


olcsobb >>>>>>>>>> drágább
szarok a dobozra bazdmeg.


Quote (josheide @ Jun 30 2011 09:42pm)
Én is szeretnék játszani. Ti milyen karakterrel kezdtek?


witch doctor

This post was edited by sylke on Jun 30 2011 03:44pm
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jun 30 2011 03:45pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 11:43pm)
Sajnálom de van egy olyan érzésem hogy te még egy darabig egészen biztosan nem leszel TT.


ja, megyek is GH-ba minél előbb
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 30 2011 03:45pm
Quote (ODDSAC @ 30 Jun 2011 23:42)
Pl.: Én

Multi BG2-es avatarral spotted.


Quote (josheide @ 30 Jun 2011 23:42)
Én is szeretnék játszani. Ti milyen karakterrel kezdtek?

szorkeresszvarázslónénivel


Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:44)
olcsobb >>>>>>>>>> drágább
szarok a dobozra bazdmeg.

Nem bazom meg, mert zaporodik.

nubvagy

Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2011 03:45pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 09:42pm)
Én is szeretnék játszani. Ti milyen karakterrel kezdtek?


sztem male wizard
Go Back To Magyar Topic List
Prev13673683693703714114Next
Closed New Topic New Poll