d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1367336743675367636775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 18 2014 10:57am
Quote (Baleee @ 18 Oct 2014 18:50)
Ez a kis szuka mar 7/10 nokent is feluttetne magat vmi penzes, am de balfasz mernokkel es ameddig az 24/7 dolgozik, o pizzacolawowozna es dagadna.


7/10 szerintem simán elég lenne, hogy prostituált legyen.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 18 2014 10:58am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Oct 2014 18:57)
7/10 szerintem simán elég lenne, hogy prostituált legyen.


Jo, de azzal sztem sok munka lenne neki, nem jutna eleg ido a wowozasra.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 18 2014 11:00am
Quote (Baleee @ 18 Oct 2014 18:58)
Jo, de azzal sztem sok munka lenne neki, nem jutna eleg ido a wowozasra.


Azért 10-15k-s nettó órabérért lehet megmozgatná a kis picsáját. Pár nap alatt meglenne a wowra, chipsre meg kólára, meg a többire.

Amúgy tök durva, hogy igazából csak jól kell kinézni, és ha nem vagy finnyás, akkor nevetségesen gennyesre keresheted magad, szinte lófasz mennyiségű munkával.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 18 2014 11:00am
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 18 2014 11:01am
Quote (Senee @ Oct 18 2014 06:53pm)
mondjuk azért ahhoz is kell ész, hogy jól ki tudj használni mindenkit
atomfegyver a pina 10/10 körítéssel, de kezelni is tudni kell.. hát úgy nem lehet háborút nyerni ha nem tudod hogy kell lőni

biztos az is nehéz a maga módján
szemét élet semmit se ad ide egyszerűen


Xdddd

Gondold csak el magad egy 10/10 no testeben, megkapnal ingyen mindent, nem kene tobbet dolgoznod se, vegtelen penz, es a lakasbol se kell kimenned, es meg raczmate peniszet is bekaphatnad, boldogsag elet vegeig
Quote (RRC @ Oct 18 2014 06:53pm)
rohadt kurvák, kibaszott nők


Quote (Baleee @ Oct 18 2014 06:50pm)
Ez a kis szuka mar 7/10 nokent is feluttetne magat vmi penzes, am de balfasz mernokkel es ameddig az 24/7 dolgozik, o pizzacolawowozna es dagadna.


Nagyon rohogok ezen a topikon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 18 2014 11:01am
plusz egy 10/10-nek több problémája is lehet imo
több kliens, több beteg, több probléma

beleszeret elrabol elvágja a torkát etc

szar társadalom ez
az se jó ha nagyon rossz az se jó ha nagyon jó


csak becsapódik már ebbe a sazrba egy asztreodida
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 18 2014 11:03am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Oct 2014 19:00)
Azért 10-15k-s nettó órabérért lehet megmozgatná a kis picsáját. Pár nap alatt meglenne a wowra, chipsre meg kólára, meg a többire.


Jha, 1,5 oras valtasokkal jonnenek a kliensek 1 heten at, reggeltol estig 7-8 kliens, utana pihentetne a szetkurt pinajat 2-3 honapig.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 18 2014 11:03am
Quote (xUb0rka @ Oct 18 2014 05:01pm)
Gondold csak el magad egy 10/10 no testeben, megkapnal ingyen mindent, nem kene tobbet dolgoznod se, vegtelen penz, es a lakasbol se kell kimenned, es meg raczmate peniszet is bekaphatnad, boldogsag elet vegeig


a probléma abban rejlik amikor sokat elfogadsz és a fasz belédszeret de te ofc nem akarod a büdös fingját szagolgatni 24/7 csak 1-2 órára tűrnéd el amíg tejel
és akkor jönnek a bonyodalmak, hogy ő mit meg hogyan adott meg csűrés csavarás

mondjuk ja nem szabad elfogadni pluszt
megvan a tarifa, fizesse ki azt huzzon a faszba
sok undorito teremtmény
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 18 2014 11:05am
Quote (xUb0rka @ 18 Oct 2014 19:01)
Nagyon rohogok ezen a topikon


Irigykecc MI

7/10 no lennel, feluttethetned magad meshel, igy meg nem tudod.
Szemet vilag.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 18 2014 11:05am
Quote (Baleee @ 18 Oct 2014 19:03)
Jha, 1,5 oras valtasokkal jonnenek a kliensek 1 heten at, reggeltol estig 7-8 kliens, utana pihentetne a szetkurt pinajat 2-3 honapig.


Van olyan profi igazi 10/10, aki naponta csak 1-et vállal be 20k-ért, az is havi 400-600k
...

Ha már kettőre feltolja, akkor 800-1600k-ról beszélünk.

De ő tényleg eléggé 10/10

//mondjuk egy ilyen kategóriás meg ugye a vendégeit is megválogathatja, szóval nem gyökerekkel kefél, hanem olyanokkal, akikkel amúgy is baszna egy jót.
Napi 1-2 óra munkával meg így él bassza meg.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 18 2014 11:07am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 18 2014 11:06am
Quote (Baleee @ 18 Oct 2014 19:05)
Irigykecc MI

7/10 no lennel, feluttethetned magad meshel, igy meg nem tudod.
Szemet vilag.


Szebb jövőt testvérem!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1367336743675367636775001Next
Closed New Topic New Poll