d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1367136723673367436755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 18 2014 09:41am
Quote (fahrii @ Oct 18 2014 04:38pm)
Durván hangzik leírva, de én ezt a régi ismerettség számlájára írtam, nem hiszem hogy tényleg akarna bármitis...


Öreg, szerintem a könyvek se segítenének
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 18 2014 09:48am
Tfw 3 eves asus grpem ded. Hangja mint egy zetornak. Merevlemez is otvar mara monitor most szallt el. 1 eve kb elort a monitort tarto jobb oldali pant is. Pedig jobban kimeltem, mint a 7+ eves toshibam. Amit szabad eg alatt + porban is hasznaltam, buszon, autoban. Ezt csak asztalon lel, nem, hogy kint.

Jo marka az asus. Ujonnan batyam 250k vette, szoval meg nem is volt olcso. Megerte.ilyen random szar markat se vennek magamnak.

Veszek 1 terras vinyot amugy is, berakom toahibaba, 7 eves gep letere gyorsabb, mint ez. Pedig az csak 130k volt.

This post was edited by Baleee on Oct 18 2014 09:49am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 18 2014 09:55am
Quote (Anarkin @ 18 Oct 2014 10:46)
jó ez a szombati munkanap
eddig 3 különböző emberrel cigiztem meg kávéztam 30 percet each
most meg modern familyt nézek


Quote (Rawen @ 18 Oct 2014 10:51)
nekünk be se kellett menni
yoloka


láttam ma mindent,
legjobb az volt hogy valaki aludt :D
én feltettem cyanogenmod-ot a telómra, meg egyéb hasznos dolgokkal foglalkozom
de igazából csak lusta vagyok hazamenni

This post was edited by Anarkin on Oct 18 2014 09:55am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 18 2014 09:56am
Quote (Vismajor @ 18 Oct 2014 16:41)
Öreg, szerintem a könyvek se segítenének


Mondom, durva így a leírtak alapján. De szakítás után (úgy hogy még nem volt senkije) még egy csókot se akart adni, nemhogy szex, pedig többször is rámásztam, össze is kaptunk miatta (ugyan úgy eljárt hozzánk utána is mint szakítás előtt, de még most is 2 hetente egyszer itt tölt 1 napot). Azóta eszembe sincs próbálkozni se, főleg hogy már palija is van.

This post was edited by fahrii on Oct 18 2014 09:57am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 18 2014 09:57am
Quote (fahrii @ 18 Oct 2014 16:56)
Mondom, durva így a leírtak alapján. De szakítás után (úgy hogy még nem volt senkije) még egy csókot se akart adni, nemhogy szex, pedig többször is rámásztam, össze is kaptunk miatta. Azóta eszembe sincs próbálkozni se, főleg hogy már palija is van.


Erőszakold meg. Utána meg birkózz az exeddel.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 18 2014 10:24am
Quote (ace07 @ 18 Oct 2014 16:57)
Erőszakold meg. Utána meg birkózz az exeddel.


Csak az agyamat húzza, megérdemelné :D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 18 2014 10:32am
Quote (fahrii @ Oct 18 2014 05:24pm)
Csak az agyamat húzza, megérdemelné :D


De ha olyannyira joban vagytok miert nem kerdezed meg siman mi a fszt akar
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 18 2014 10:42am
Quote (Vismajor @ Oct 18 2014 06:32pm)
De ha olyannyira joban vagytok miert nem kerdezed meg siman mi a fszt akar


Standard vismajor
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 18 2014 10:42am
Quote (Vismajor @ 18 Oct 2014 18:32)
De ha olyannyira joban vagytok miert nem kerdezed meg siman mi a fszt akar


A D-t, mi mast..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2014 10:43am
Quote (Vismajor @ 18 Oct 2014 18:32)
De ha olyannyira joban vagytok miert nem kerdezed meg siman mi a fszt akar


fszt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1367136723673367436755001Next
Closed New Topic New Poll