Quote (Anarkin @ 18 Oct 2014 10:46)
jó ez a szombati munkanap
eddig 3 különböző emberrel cigiztem meg kávéztam 30 percet each
most meg modern familyt nézek
Quote (Rawen @ 18 Oct 2014 10:51)
nekünk be se kellett menni
yoloka
láttam ma mindent,
legjobb az volt hogy valaki aludt

én feltettem cyanogenmod-ot a telómra, meg egyéb hasznos dolgokkal foglalkozom
de igazából csak lusta vagyok hazamenni
This post was edited by Anarkin on Oct 18 2014 09:55am