Quote (Fej @ 12 Sep 2017 10:06)
kineztem egy csajszit, osszesen egyszer talalkoztam vele, új asszisztens egy cegnel ahova rendszeresen jarok
tokre megneztuk egymast, ilyet meg sose toltam, de ha legkozelebb megyek a ceghez leszolitom es elhivom valahova, facen neztem, szerintem tuti nincs faszija
sok szerencset nekem
glhf bazsi)
kepet kuldhetnel rola fb-n
