Quote (ecneB @ Jan 22 2013 03:34pm)
ez szerintem inkabb a gingerbread rom hibaja, 1gb ram-mal dual core-os procival, nehogy mar ne lehessen akadasmentesen bongeszni a telefonnal a nelkul, hogy kezzel lovoldozod ki az appokat, lol... single core-os procim van, fele ennyi rammal es siman megy, akadasmentesen..
eleg nagy buzi, a sony is, hogy meg ics-t sem ad a keszulekre..
ennek felet sem ertem, de a lenyeg hogy nem lehet bezarni semmit, mert ha kilepsz akkor minden fut a hatterben (meg ha keszenletben is)
lehet szabika azert tudta megakasztani mert 284654989465 program futott egyszerre
csak a home gombot hosszan megnyomva lehet ezekbol kilepni
vagy csak szimplan azert mert szar az alap bongeszo
ettol fuggetlenul tenyleg nem a legacelosabb a hardware, es lehet a software is szarulvan configolva
nem tudom, nekem meg nincs bajom vele