d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1366367368369370660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2013 05:44am
Quote (szabika @ 22 Jan 2013 12:36)
az a bajom hogy használat közben honlap böngészéssel is sikerült megakasztani, ami annyira nem pálya
de győnyürű szerintem


Szerintem is nagyon szép az Xperia P, és a HTC One S is. Ha választanom kéne akkor viszont One S (nem mindegy milyet veszel mert az EU verzió "csak" Snapdragon S3at kapott :/ ).

This post was edited by fahrii on Jan 22 2013 05:45am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 22 2013 06:58am
Quote (fahrii @ 21 Jan 2013 22:42)
tényleg, 4.1.x-től nincs flash, azt pedig jól tudom hogy lehet rápakolni
(mondjuk nekem wpn még sose hiányzott)


Quote (ecneB @ 22 Jan 2013 10:25)
cm 10 es 10.1-en is ment a flash dolphin nelkul nalam.
miert ekkora ervagas a flash hianya? nem azt mondom, hogy baj, ha van, en is megoperaltam, de ettol fuggetlenul amig nem volt nem is ereztem hatranyat.


hát azért jó lenne ha megtehetnénk hogy beírjuk hogy teamliquid -> streamek és nézzük, mint desktopon..

persze nem halok bele hogy nem lehet, deakkorisjólenne

ráadásul a mai kütyük bírnák is többnyire
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 22 2013 07:16am
Quote (Anarkin @ 22 Jan 2013 14:58)
hát azért jó lenne ha megtehetnénk hogy beírjuk hogy teamliquid -> streamek és nézzük, mint desktopon..

persze nem halok bele hogy nem lehet, deakkorisjólenne

ráadásul a mai kütyük bírnák is többnyire


nem azt mondom, hogy nem neznek streamet/sp studios-t, de alapjaban veve meglennek nelkule (igy meg van is, szal /care igazabol)

This post was edited by ecneB on Jan 22 2013 07:19am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 22 2013 07:21am
Quote (ecneB @ 22 Jan 2013 14:16)
nem azt mondom, hogy nem neznek streamet/sp studios-t, de alapjaban veve meglennek nelkule (igy meg van is, szal /care igazabol)


hát itt már az átállás szelét kell túlélni

mobile flash-el le is álltak azok után hogy iphone elutasította (meg winphone is)

html5 új tag-je simán kiszolgálná, csak sehol se látni még
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2013 08:23am
twitchTV,justin.tv,ustream appok miért nem jók nézni a SC,lol streameket amúgy?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 22 2013 08:26am
Quote (szabika @ Jan 22 2013 12:36pm)
az a bajom hogy használat közben honlap böngészéssel is sikerült megakasztani, ami annyira nem pálya
de győnyürű szerintem


ki kell loni a hatterben futo appeket es akkor nem lesz para
amugy keszenletben eleg sokaig birja az aksija, szoval azzal nem igazan van gond

nekem nagyon tetszik a P
a meretet nagyon eltalaltak, pont kezre all
gyonyoru a kepernyoje

egyedul annyi, hogy a kameraja lehetne acelosabb

de amugy ha neked keves a hardware vegyel T-t (bár nekem nem tetszik kulsore az a telefon)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 22 2013 08:34am
Quote (Flutter @ 22 Jan 2013 16:26)
ki kell loni a hatterben futo appeket es akkor nem lesz para
amugy keszenletben eleg sokaig birja az aksija, szoval azzal nem igazan van gond

nekem nagyon tetszik a P
a meretet nagyon eltalaltak, pont kezre all
gyonyoru a kepernyoje

egyedul annyi, hogy a kameraja lehetne acelosabb

de amugy ha neked keves a hardware vegyel T-t (bár nekem nem tetszik kulsore az a telefon)


ez szerintem inkabb a gingerbread rom hibaja, 1gb ram-mal dual core-os procival, nehogy mar ne lehessen akadasmentesen bongeszni a telefonnal a nelkul, hogy kezzel lovoldozod ki az appokat, lol... single core-os procim van, fele ennyi rammal es siman megy, akadasmentesen..

eleg nagy buzi, a sony is, hogy meg ics-t sem ad a keszulekre..
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 22 2013 08:38am
Quote (Eoghan @ 22 Jan 2013 16:23)
twitchTV,justin.tv,ustream appok miért nem jók nézni a SC,lol streameket amúgy?


ez
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 22 2013 08:39am
Quote (ecneB @ Jan 22 2013 03:34pm)
ez szerintem inkabb a gingerbread rom hibaja, 1gb ram-mal dual core-os procival, nehogy mar ne lehessen akadasmentesen bongeszni a telefonnal a nelkul, hogy kezzel lovoldozod ki az appokat, lol... single core-os procim van, fele ennyi rammal es siman megy, akadasmentesen..

eleg nagy buzi, a sony is, hogy meg ics-t sem ad a keszulekre..


ennek felet sem ertem, de a lenyeg hogy nem lehet bezarni semmit, mert ha kilepsz akkor minden fut a hatterben (meg ha keszenletben is)
lehet szabika azert tudta megakasztani mert 284654989465 program futott egyszerre
csak a home gombot hosszan megnyomva lehet ezekbol kilepni

vagy csak szimplan azert mert szar az alap bongeszo

ettol fuggetlenul tenyleg nem a legacelosabb a hardware, es lehet a software is szarulvan configolva
nem tudom, nekem meg nincs bajom vele
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2013 08:39am
Quote (ecneB @ 22 Jan 2013 15:34)
ez szerintem inkabb a gingerbread rom hibaja, 1gb ram-mal dual core-os procival, nehogy mar ne lehessen akadasmentesen bongeszni a telefonnal a nelkul, hogy kezzel lovoldozod ki az appokat, lol... single core-os procim van, fele ennyi rammal es siman megy, akadasmentesen..

eleg nagy buzi, a sony is, hogy meg ics-t sem ad a keszulekre..


van rá ICS... (hivatalos)

This post was edited by fahrii on Jan 22 2013 08:40am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1366367368369370660Next
Add Reply New Topic New Poll