d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1366367368369370410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 29 2011 10:46am
Quote (Xrd @ Aug 29 2011 05:43pm)
25, 23? wat?: D


gondolom km/h

az ORium az a lithionnak a kevésbé strapa verziója, a lithionon van egy extra futófelület
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 29 2011 10:47am
Quote (Xrd @ 29 Aug 2011 17:43)
25, 23? wat?: D


szélesség ;) 23as vékonka, ha mazo vagy van 19es is... :D 28ast is lehet kapni, az is simán belefér. 32es is, nekem asszem olyan van a 630as keréken.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 29 2011 10:48am
Quote (Oberon_os @ Aug 29 2011 04:47pm)
szélesség ;) 23as vékonka, ha mazo vagy van 19es is... :D 28ast is lehet kapni, az is simán belefér. 32es is, nekem asszem olyan van a 630as keréken.



Imo, 25ös kell nékem, vagy afölött picivel
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 29 2011 10:49am
Quote (Xrd @ Aug 29 2011 05:48pm)
Imo, 25ös kell nékem, vagy afölött picivel


azért nézd meg a felnidet is előtte, mert az én felnim pl 18-23ig írja amit ráhúzhatok :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 29 2011 10:52am
Quote (Xrd @ 29 Aug 2011 17:48)
Imo, 25ös kell nékem, vagy afölött picivel


yy

Quote (szabika @ 29 Aug 2011 17:49)
azért nézd meg a felnidet is előtte, mert az én felnim pl 18-23ig írja amit ráhúzhatok :D


gondolom favorithoz alapból nem olyat kapot... :D /e havernak 23-28ast bírt, enyimre meg nem is lehet másmilyet kapni, csak 32.

This post was edited by Oberon_os on Aug 29 2011 10:52am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 29 2011 10:55am
Quote (Oberon_os @ Aug 29 2011 04:52pm)
yy



gondolom favorithoz alapból nem olyat kapot... :D /e havernak 23-28ast bírt, enyimre meg nem is lehet másmilyet kapni, csak 32.



hát most : 700x25c volt, és 622-es
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 29 2011 11:03am
kenda külső, 700x28c - 2180 ~ royal csepelnél?: D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2011 11:44am
Lol szabi, külsőn nem szabad spórolni. Te noob! Amúgy meg nem merevítéses, hanem kevláros konti, gg. Michelin Lithium van nekem is fent, csak már szarrá van kopva.

Amúgy meg 21-es külső is teljesen jó, ez egy tévhit, hogy könnyebben defektel, enyém fogott már 8-9 bar között nem egy kátyút, padkát még sem durrant még el. A belső a lényeg, hogy jó legyen. Jól van az.

Defektvédelmes külső meg full of win. Súlyra nem kell törekedned amúgy sem.

Mi van még, le akarod fűrészelni a lánctányért? :D Ess neki flexxel, 1-es fémvágó lappal, meg aztán egy köszörű koronggal csiszold le, aztán meg polírozd le polírozó fejjel, mert különben ritka ronda lesz.



Amúgy te free kapod georgetől a bringákat, bazd meg?! :D
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Aug 29 2011 12:47pm
Quote (Baleee @ Aug 29 2011 06:44pm)
Lol szabi, külsőn nem szabad spórolni. Te noob! Amúgy meg nem merevítéses, hanem kevláros konti, gg. Michelin Lithium van nekem is fent, csak már szarrá van kopva.

Amúgy meg 21-es külső is teljesen jó, ez egy tévhit, hogy könnyebben defektel, enyém fogott már 8-9 bar között nem egy kátyút, padkát még sem durrant még el. A belső a lényeg, hogy jó legyen. Jól van az.

Defektvédelmes külső meg full of win. Súlyra nem kell törekedned amúgy sem.

Mi van még, le akarod fűrészelni a lánctányért? :D Ess neki flexxel, 1-es fémvágó lappal, meg aztán egy köszörű koronggal csiszold le, aztán meg polírozd le polírozó fejjel, mert különben ritka ronda lesz.



Amúgy te free kapod georgetől a bringákat, bazd meg?! :D


Egy rozsdás Favorit volt, behozták hogy fel kéne újítani, de dobtak egy hátast a várható költségek miatt,inkább nálunkhagyták mondván lomtalanítás van úgyis...Xrd meg épp a minap kérdezte van-e valami ilyesmi elfekvőbe :)

Komolyabban nem néztem meg a bicajt, de külső-belső csere elöl-hátul biztos, egy fékbowden+tok csere sem árt a hátsó féknél, valamint SS-re akarja alakítani, tehát egy 1 sebességes racsni kell valamint ehhez áthézagolni+átcentrírozni a hátsó kereket.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2011 12:54pm
Quote (Georgebaba @ 29 Aug 2011 20:47)
Egy rozsdás Favorit volt, behozták hogy fel kéne újítani, de dobtak egy hátast a várható költségek miatt,inkább nálunkhagyták mondván lomtalanítás van úgyis...Xrd meg épp a minap kérdezte van-e valami ilyesmi elfekvőbe :)

Komolyabban nem néztem meg a bicajt, de külső-belső csere elöl-hátul biztos, egy fékbowden+tok csere sem árt a hátsó féknél, valamint SS-re akarja alakítani, tehát egy 1 sebességes racsni kell valamint ehhez áthézagolni+átcentrírozni a hátsó kereket.


Ha netán lesz még ilyen amúgy pmelj már nekem is légyszi. Valami pici méret. Nem kell, hogy patent legyen a geoja, csak suliba járósnak kellene, minimal árban, szintén singlenek 168-170 vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1366367368369370410Next
Add Reply New Topic New Poll