Quote (egomanus @ 30 Jun 2011 23:34)
lesz kit flameelni?
Dehogy is, ilyennek ismertél meg ?

Quote (Saenchai @ 30 Jun 2011 23:35)
ha még lesz valami funkcionalitása a jspnek
ha d3 szempontjából semleges lesz ez az oldal,akkor a newfagek inkább mennek diablo3.hu forumra osztani az észt imo
Nehezen tudom elképzelni hogy a d2jsp elveszti a funkcióját.
This post was edited by josheide on Jun 30 2011 03:36pm