d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13663673683693704114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jun 30 2011 03:27pm
Quote (josheide @ 30 Jun 2011 23:25)
minden noob jon majd megint dijablozni :(


legalabb lesz jo kis alap a mokazashoz ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:31pm
Quote (InfamousMythos @ 30 Jun 2011 23:27)
legalabb lesz jo kis alap a mokazashoz ^^


Amugy érdekes lesz, a sc2t is többszáz magyar tolja, a d3nak több ezres magyar tábora lesz szerintem és ha csak páran ideszoknak a subra az már egész jó lesz.
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jun 30 2011 03:34pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 11:31pm)
Amugy érdekes lesz, a sc2t is többszáz magyar tolja, a d3nak több ezres magyar tábora lesz szerintem és ha csak páran ideszoknak a subra az már egész jó lesz.


lesz kit flameelni?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 30 2011 03:35pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 11:31pm)
Amugy érdekes lesz, a sc2t is többszáz magyar tolja, a d3nak több ezres magyar tábora lesz szerintem és ha csak páran ideszoknak a subra az már egész jó lesz.


ha még lesz valami funkcionalitása a jspnek
ha d3 szempontjából semleges lesz ez az oldal,akkor a newfagek inkább mennek diablo3.hu forumra osztani az észt imo
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:36pm
Quote (egomanus @ 30 Jun 2011 23:34)
lesz kit flameelni?


Dehogy is, ilyennek ismertél meg ? :angel:

Quote (Saenchai @ 30 Jun 2011 23:35)
ha még lesz valami funkcionalitása a jspnek
ha d3 szempontjából semleges lesz ez az oldal,akkor a newfagek inkább mennek diablo3.hu forumra osztani az észt imo


Nehezen tudom elképzelni hogy a d2jsp elveszti a funkcióját.

This post was edited by josheide on Jun 30 2011 03:36pm
Member
Posts: 964
Joined: May 15 2011
Gold: 5.30
Jun 30 2011 03:36pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 11:36pm)
Dehogy is, ilyennek ismertél meg ?  :angel:


nem :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 30 2011 03:38pm
Quote (josheide @ Jun 30 2011 09:31pm)
Amugy érdekes lesz, a sc2t is többszáz magyar tolja, a d3nak több ezres magyar tábora lesz szerintem és ha csak páran ideszoknak a subra az már egész jó lesz.


na az aztán tényleg kurvajo lesz
kell még ide 8814 meg überpro-féle ember, ugyis kevés van belölük
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2011 03:39pm
az biztos, hogy most én leszek az aki lesátoroz a bolt előtt és szétbaszom a sok félkilós kockanyomorék gyerek fejét aki be mer előzni mikor lehet menni a játékért 8DDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:39pm
Quote (sylke @ 30 Jun 2011 23:38)
na az aztán tényleg kurvajo lesz
kell még ide 8814 meg überpro-féle ember, ugyis kevés van belölük


Szerintem most, Klontarral már elég jól moderálva van a fórum. Esetleg még 1-2 tt jó volna, de szerintem jó úton vagyunk.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 30 2011 03:39pm
Quote (Rezs @ Jun 30 2011 09:39pm)
az biztos, hogy most én leszek az aki lesátoroz a bolt előtt és szétbaszom a sok félkilós kockanyomorék gyerek fejét aki be mer előzni mikor lehet menni a játékért 8DDDD


az okosabb megveszi blizz storebol és percekkel késöbb már gémel
Go Back To Magyar Topic List
Prev13663673683693704114Next
Closed New Topic New Poll