d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1366736683669367036715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 17 2014 07:52am
Quote (fahrii @ Oct 17 2014 02:11pm)
Tfw retard ismerősömmel jövök egy buszon
Eg az arcomról a bőr


Vigasztaljon h valoszinuleg az ove is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 17 2014 08:00am
Quote (fahrii @ 17 Oct 2014 15:11)
Tfw retard ismerősömmel jövök egy buszon
Eg az arcomról a bőr


kérdezd meg töle hogy szerinte ronda-e a fülhallgatod
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 17 2014 08:04am
Quote (sylke @ 17 Oct 2014 14:00)
kérdezd meg töle hogy szerinte ronda-e a fülhallgatod


Ez.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 17 2014 09:12am
Quote (Anarkin @ Oct 17 2014 09:34am)
ez egy kicsit fura azért, nem?
ilyenkor annyit megtehetnének legalább hogy ő megy át hozzá vagy valami


én is erre gondoltam
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 17 2014 09:13am
Quote (fahrii @ Oct 17 2014 09:36am)
Jól el vagyok vele, heti 1x beszélünk, vagy ha van valami felhívjuk egymást, vagy átugrik ha otthon vagyok beszélgetni.
Habár ott a szálka a szememben még mindig, hogy pár hétre szakítás után már mással járt, de mi értelme lenne haragban lenni 4,5 év után.


én ugyanezt csináltama zén csajommal 5 év után
de valahogy nem így fogta fel a dolgokat, látni sem akart/akar
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 17 2014 09:49am
Felvert tojassargaja epres proteinporral
Ty based culinaris
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2014 11:09am
Tfw lefogom kesni az istenbaszta vonatom
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 17 2014 04:41pm
Kem!! Ne keverd a szart! Az hogy biceboca mit mond adj rá,te tudod de szerintem itt már rendesen lejáratta magát nem egyszer. A rendőrségre inkább a lopott 70-ezerrel menjen+adja vissza a bécsi és svájci út árát plusz azt a másfél milliót amit fél év alatt elbasztam rá.
Sírhat neked,jöhet a kamu szövegekkel,el is hiheted őket,kúrvára nem érdekel de nem kell ide a szaros flame-ed.Tartsd magadba vagy beszéld ki nikivel meg bicebócával.Itt kutya nem kíváncsi rá.
Amúgy megverve?Niki is? Anyám is megverte őket? BTW ez nagy!!!!!!!! :D

Mondjuk leszarom,tudod mit,legyen szarkeverés....:

Azt ugye nem mesélte hogy majd kétszáz k csak a karácsonyi ajándékára ment el?Ott a 25k-s osiris cipő amibe még ma is pózol myvipen vagy a 20k-s kabát....
Ugye visszaadta amikor összevesztünk,hisztizett a korához híven hogy azokat nem hordjaOK érthető...
Erre másnap a lopott pénzből már új 20k-s osiris volt a lábán. (mondjuk nem olyan mint amit tőlem kapott).
Gondolom azt sem mesélte ...
hogy kajára nem volt sokszor pénzük,én töltöttem náluk a fridzsidert nap mint nap,én intéztem anyjának hitelt,én adtam a másfél éves gyereknek dvd-lejátszót,az anyja kapott három telefont meg mondjuk hogy bármiben segítettem? Lófasz nem segített volna neki 30 oldalas házikban hogy legyen szabadideje de én a munkahelyen megtehettem hogy besegíte de úgy hogy napokig nem lehetett miatta aludni,este házi írás hogy másnap mehessünk moziba + rákot zabálni kínaiba erre másnap beteg lett,én az este felfáztam de szakadó esőben vittem be az iskolába a házit hogy ne basszák ki.
Jah,igen.Kibasszák. Mert nem járt idén három napot suliba.Nem miattam,sőőőt!
Nincs semmi igazolása,a gyámügy már többször kikűldte a paprírt is.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 17 2014 09:43pm
Quote (Vismajor @ 18 Oct 2014 00:41)
Kem!! Ne keverd a szart! Az hogy biceboca mit mond adj rá,te tudod de szerintem itt már rendesen lejáratta magát nem egyszer. A rendőrségre inkább a lopott 70-ezerrel menjen+adja vissza a bécsi és svájci út árát plusz azt a másfél milliót amit fél év alatt elbasztam rá.
Sírhat neked,jöhet a kamu szövegekkel,el is hiheted őket,kúrvára nem érdekel de nem kell ide a szaros flame-ed.Tartsd magadba vagy beszéld ki nikivel meg bicebócával.Itt kutya nem kíváncsi rá.
Amúgy megverve?Niki is? Anyám is megverte őket? BTW ez nagy!!!!!!!! :D

Mondjuk leszarom,tudod mit,legyen szarkeverés....:

Azt ugye nem mesélte hogy majd kétszáz k csak a karácsonyi ajándékára ment el?Ott a 25k-s osiris cipő amibe még ma is pózol myvipen vagy a 20k-s kabát....
Ugye visszaadta amikor összevesztünk,hisztizett a korához híven hogy azokat nem hordjaOK érthető...
Erre másnap a lopott pénzből már új 20k-s osiris volt a lábán. (mondjuk nem olyan mint amit tőlem kapott).
Gondolom azt sem mesélte ...
hogy kajára nem volt sokszor pénzük,én töltöttem náluk a fridzsidert nap mint nap,én intéztem anyjának hitelt,én adtam a másfél éves gyereknek dvd-lejátszót,az anyja kapott három telefont meg mondjuk hogy bármiben segítettem? Lófasz nem segített volna neki 30 oldalas házikban hogy legyen szabadideje de én a munkahelyen megtehettem hogy besegíte de úgy hogy napokig nem lehetett miatta aludni,este házi írás hogy másnap mehessünk moziba + rákot zabálni kínaiba erre másnap beteg lett,én az este felfáztam de szakadó esőben vittem be az iskolába a házit hogy ne basszák ki.
Jah,igen.Kibasszák. Mert nem járt idén három napot suliba.Nem miattam,sőőőt!
Nincs semmi igazolása,a gyámügy már többször kikűldte a paprírt is.


Azok a regi szep idok, amikor meg volt content.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 18 2014 03:20am
Quote (Baleee @ Oct 18 2014 04:43am)
Azok a regi szep idok, amikor meg volt content.


dat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1366736683669367036715001Next
Closed New Topic New Poll