Quote (Baleee @ 17 Oct 2014 10:34)
Eltort 1 honapja a regi amikor nyitottam volna ki, szetlotte magat, azota nem vettem.
én nem ilyet vettem, de valahol árulnak esernyőt szinte ingyen (valami 500, vagy 1500 ft) és örök garancia van rá, ha tönkremegy, kicserélik
persze standard esernyő, semmi fancy