d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1366536663667366836695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 17 2014 02:35am
Quote (fahrii @ Oct 17 2014 09:04am)
Ma nálunk fog aludni volt asszony. Húgommal asszonypajtársak és jön hozzá.


tfw azt olvastam a hugod fog nálad aludni))
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2014 02:36am
Quote (Anarkin @ 17 Oct 2014 09:34)
ez egy kicsit fura azért, nem?
ilyenkor annyit megtehetnének legalább hogy ő megy át hozzá vagy valami


Jól el vagyok vele, heti 1x beszélünk, vagy ha van valami felhívjuk egymást, vagy átugrik ha otthon vagyok beszélgetni.
Habár ott a szálka a szememben még mindig, hogy pár hétre szakítás után már mással járt, de mi értelme lenne haragban lenni 4,5 év után.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 17 2014 02:48am
Quote (fahrii @ Oct 17 2014 10:36am)
Jól el vagyok vele, heti 1x beszélünk, vagy ha van valami felhívjuk egymást, vagy átugrik ha otthon vagyok beszélgetni.
Habár ott a szálka a szememben még mindig, hogy pár hétre szakítás után már mással járt, de mi értelme lenne haragban lenni 4,5 év után.


:s

Ilyen hosszabb kapcsolat utan kb mindenkinel azt lattam eddig h utaljak egymast mint a szar (mint en mest lolxdxd ikszde), good guy fari

Amugy nem, de ilyen szot hogy pajtas ismerek, meg ilyet is hogy társ, de az h 'asszonypajtars' kiverte a biztositekot
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 17 2014 02:52am
Quote (xUb0rka @ 17 Oct 2014 10:48)
:s

Ilyen hosszabb kapcsolat utan kb mindenkinel azt lattam eddig h utaljak egymast mint a szar (mint en mest lolxdxd ikszde), good guy fari

Amugy nem, de ilyen szot hogy pajtas ismerek, meg ilyet is hogy társ, de az h 'asszonypajtars' kiverte a biztositekot


Attol fugg miert lett vege.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 17 2014 02:52am
Quote (xUb0rka @ 17 Oct 2014 09:48)
:s

Ilyen hosszabb kapcsolat utan kb mindenkinel azt lattam eddig h utaljak egymast mint a szar (mint en mest lolxdxd ikszde), good guy fari

Amugy nem, de ilyen szot hogy pajtas ismerek, meg ilyet is hogy társ, de az h 'asszonypajtars' kiverte a biztositekot


az asszonypajtás akart lenni imo, R nélkül
legalábbis remélem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 17 2014 02:53am
Quote (Anarkin @ 17 Oct 2014 10:52)
az asszonypajtás akart lenni imo, R nélkül
legalábbis remélem


De ha nem, akkor max eszik egy kis rizset es minden rendben lesz.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 17 2014 03:05am
Quote (Baleee @ Oct 17 2014 10:52am)
Attol fugg miert lett vege.


Igen
Pl fahri valoszinuleg nem verte veresre a nojet csak ugy poenbol
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 17 2014 03:14am
Quote (Baleee @ Oct 17 2014 10:52am)
Attol fugg miert lett vege.



Nonek nem tetszett fahri riverways hideoutja
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 17 2014 03:31am
Quote (cowding @ 17 Oct 2014 11:14)
Nonek nem tetszett fahri riverways hideoutja


Hat nem tudom, szerintem nem latta, kulonben nem is beszelne vele.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 17 2014 03:33am
ESSE BAZDMEG, NYOMORULT ESO, AKKOR AMIKOR NINCS ESERNYOM, MEG KENE 1 KM-T SETALNOM!

FFFFFUUUUUUUUUUU
Go Back To Magyar Topic List
Prev1366536663667366836695001Next
Closed New Topic New Poll