Quote (fahrii @ Oct 17 2014 10:36am)
Jól el vagyok vele, heti 1x beszélünk, vagy ha van valami felhívjuk egymást, vagy átugrik ha otthon vagyok beszélgetni.
Habár ott a szálka a szememben még mindig, hogy pár hétre szakítás után már mással járt, de mi értelme lenne haragban lenni 4,5 év után.
:s
Ilyen hosszabb kapcsolat utan kb mindenkinel azt lattam eddig h utaljak egymast mint a szar (mint en mest lolxdxd ikszde), good guy fari
Amugy nem, de ilyen szot hogy pajtas ismerek, meg ilyet is hogy társ, de az h 'asszonypajtars' kiverte a biztositekot