Quote (Fej @ 16 Oct 2014 19:21)
mi a faszom ez h nem esztek egesz nap
en ha ugy megyek meloba h nem reggeliztem, 11 korul mar a halalomon vagyok
3 év esti egyetem, mégtöbb év kockulás az éjszakába
eléggé felborítja a bioritmust az átlagoshoz képest
én is minden nap csak nézek hogy 11 és dél között kiürül egy 7 emeletes iroda
reggel eszem egy fornettit, utána 3-ig nem vagyok éhes, néha estig.. de este/éjjel meg foyamatosan eszem :/
mondjuk ebben a ciginek is jelentôs szerepe lehet
This post was edited by Anarkin on Oct 16 2014 02:10pm