d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1366336643665366636675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 16 2014 12:39pm
rizst
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 16 2014 12:54pm
rezst
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 12:58pm
rekt?
Oct 16 2014 01:00pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 16 2014 01:29pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 16 2014 08:32pm)
az en szervezetem igy megfeledkezik az ehsegrol vagy nemtom
reggel igy elso oram alatt szoktam erezni a gyomromban az URESSEGET csak olyankor meg etvagyam meg idom nincs enni semmit, aztan utolso 1-2 oram alatt mar nem erzem egyaltalan sokszor
meg most is pl suliban ebedeltem es utana fel nyolckor ettem egy tal rizset es jol esett es valszeg tudnek meg tobbet is enni valamennyivel es meg az is jol esne de elotte nem ereztem a kesztetest hogy enni kene valamit mert csak vertem a faszt gep elott vagy nemtom


Ez direkt van igy, h egy ido utan nem leszel ehes ha eredetileg ehes vagy es nem eszel, olvastam redditen tehat biztos igaz :s

Btw fuggetlenul attol h mit irtak gyuros guildba vagy tudja a faszom hol, nem kell rogton annyit enni, haladhatsz fokozatosan is

Valamelyik mod torolte a postom kosz paul, pedig 10/10 volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 02:09pm
Quote (Fej @ 16 Oct 2014 19:21)
mi a faszom ez h nem esztek egesz nap

en ha ugy megyek meloba h nem reggeliztem, 11 korul mar a halalomon vagyok


3 év esti egyetem, mégtöbb év kockulás az éjszakába
eléggé felborítja a bioritmust az átlagoshoz képest

én is minden nap csak nézek hogy 11 és dél között kiürül egy 7 emeletes iroda
reggel eszem egy fornettit, utána 3-ig nem vagyok éhes, néha estig.. de este/éjjel meg foyamatosan eszem :/

mondjuk ebben a ciginek is jelentôs szerepe lehet

This post was edited by Anarkin on Oct 16 2014 02:10pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 16 2014 02:21pm
Elég szar lelkiállapotban vagyok, ilyenkor szoktam Pink Floydot hallgatni :(

Quote (Karan2_Returned @ 16 Oct 2014 21:21)
en is szomorkodjunk együtt  :hug:


miért ilyen kurva jó

This post was edited by fahrii on Oct 16 2014 02:25pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2014 02:21pm
Quote (fahrii @ Oct 16 2014 09:21pm)
Elég szar lelkiállapotban vagyok, ilyenkor szoktam Pink Floydot hallgatni :(


en is szomorkodjunk együtt :hug:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 16 2014 02:25pm
Quote (fahrii @ Oct 16 2014 09:21pm)
Elég szar lelkiállapotban vagyok, ilyenkor szoktam Pink Floydot hallgatni :(


Quote (Karan2_Returned @ Oct 16 2014 09:21pm)
en is szomorkodjunk együtt  :hug:


küldök nektek szeretet energiát nyissátok ki a csakráitokat
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2014 02:26pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 16 2014 09:25pm)
küldök nektek szeretet energiát nyissátok ki a csakráitokat


eszembe juttattad a sedonat kœsz mate
Go Back To Magyar Topic List
Prev1366336643665366636675001Next
Closed New Topic New Poll