d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1366136623663366436655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 03:40am
Integet felem egy csaj egyetem elott
Wtf, ki ez.. mindegy, visszaintegetek
A mogottem allo sracnak integetett
Eleg ricinek erzem most magam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 03:47am
nyomtatós topicról jutott eszembe

tfw tegnap scannert használtam, olyan hogy beírom hogy "adam l" és elküldi emailben

such technology
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 16 2014 05:00am
Tfw eloadas utan beugrottam ebedelni es az etteremben az egyik vendeg ugy nezett ki mint az a fogonosz az otodik elembol, azzal a muanyag shittel a fejen
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 16 2014 05:02am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 16 2014 12:00pm)
Tfw eloadas utan beugrottam ebedelni es az etteremben az egyik vendeg ugy nezett ki mint az a fogonosz az otodik elembol, azzal a muanyag shittel a fejen


nevetek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 16 2014 06:09am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 06:28am
Quote (Vismajor @ 16 Oct 2014 12:02)
nevetek


én néha azon nevetek amikor Karan postolta, hogy valaki elkezdett üvöltözni az utcán hogy elpusztítja a világot
kéne az a post
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 11:50am
tfw bemész az egyetemre sok hónap után, lots of nostalgia, etc
tfw 2 órát beszélsz a tanárral hogy kéne 60 nap alatt megvarázsolni a szakdogát és a dokumentációt
tfw még visszajössz az irodába 8 órakor (mondjuk 15 percre van az ELTE-től)
tfw ma még nem ettél // nvm ettem egy twixet az automatából!41

This post was edited by Anarkin on Oct 16 2014 11:54am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 16 2014 12:19pm
Quote (Anarkin @ 16 Oct 2014 19:50)
tfw bemész az egyetemre sok hónap után, lots of nostalgia, etc
tfw 2 órát beszélsz a tanárral hogy kéne 60 nap alatt megvarázsolni a szakdogát és a dokumentációt
tfw még visszajössz az irodába 8 órakor (mondjuk 15 percre van az ELTE-től)
tfw ma még nem ettél // nvm ettem egy twixet az automatából!41


Uccsot aterzem. Reggel ettem utoljara. Nem is fogok vagy 11-ig meg sztem.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 16 2014 12:21pm
mi a faszom ez h nem esztek egesz nap

en ha ugy megyek meloba h nem reggeliztem, 11 korul mar a halalomon vagyok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2014 12:22pm
Quote (Baleee @ 16 Oct 2014 20:19)
Uccsot aterzem. Reggel ettem utoljara. Nem is fogok vagy 11-ig meg sztem.


iktf, simán elvagyok kajálás nélkül egész nap néha
Go Back To Magyar Topic List
Prev1366136623663366436655001Next
Closed New Topic New Poll