Quote (Anarkin @ 16 Oct 2014 19:50)
tfw bemész az egyetemre sok hónap után, lots of nostalgia, etc
tfw 2 órát beszélsz a tanárral hogy kéne 60 nap alatt megvarázsolni a szakdogát és a dokumentációt
tfw még visszajössz az irodába 8 órakor (mondjuk 15 percre van az ELTE-től)
tfw ma még nem ettél // nvm ettem egy twixet az automatából!41
Uccsot aterzem. Reggel ettem utoljara. Nem is fogok vagy 11-ig meg sztem.