Quote (xUb0rka @ 15 Oct 2014 12:42)
Hehehe
En mindkettot szeretem
Remelem ha vegzek is talalok valami jo helyet mint audi))
Nyári munka vs suli melletti munka...
Napi 11 óra terhelés mellett nehéz egyformán szeretni a kettőt.
Btw a sulit már csak le kell tudni.