d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1365936603661366236635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 15 2014 02:10am
Quote (CyberPunk666 @ 15 Oct 2014 09:17)
Ez amúgy a munkakörre jellemző (műszaki nagy multinál), vagy csak erre a konkrét helyre?


Csak muszakis volt ott, konkretan mind vill.mernok/rokonszakma. : D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 15 2014 03:41am
én is szivesebben jövök melozni mint suliba

arcom amikor nincs arcom
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 15 2014 04:42am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 15 2014 09:08am)
Jó a meló, én is utálom a suli napokat.


Hehehe
En mindkettot szeretem
Remelem ha vegzek is talalok valami jo helyet mint audi))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 15 2014 04:43am
Quote (xUb0rka @ Oct 15 2014 11:42am)
Hehehe
En mindkettot szeretem
Remelem ha vegzek is talalok valami jo helyet mint audi))


szia, üdv a fórumon!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2014 04:48am
Quote (xUb0rka @ Oct 15 2014 10:42am)
Hehehe
En mindkettot szeretem
Remelem ha vegzek is talalok valami jo helyet mint audi))


nem ugy volt, hogy ott tartanak vezérigazgatónak ?X!+:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 15 2014 04:50am
Quote (xUb0rka @ 15 Oct 2014 12:42)
Hehehe
En mindkettot szeretem
Remelem ha vegzek is talalok valami jo helyet mint audi))


Nyári munka vs suli melletti munka...

Napi 11 óra terhelés mellett nehéz egyformán szeretni a kettőt.
Btw a sulit már csak le kell tudni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 15 2014 04:58am
Quote (xUb0rka @ 15 Oct 2014 12:42)
Hehehe
En mindkettot szeretem
Remelem ha vegzek is talalok valami jo helyet mint audi))



Ricinger max gumitolteleknek kell az audiba
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2014 05:03am
Quote (RRC @ Oct 15 2014 10:58am)
Ricinger max gumitolteleknek kell az audiba


egy nolifer egyén is lehet kiváló mérnök
az egyik nem zárja ki a másikat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 15 2014 05:04am
Quote (Senee @ 15 Oct 2014 13:03)
egy nolifer egyén is lehet kiváló mérnök
az egyik nem zárja ki a másikat



Igen, de o mellette pszichopata + kenyszeres hazudozo is. Nem hiszem, hogy a munkatarsak sokaig turnek a ferget.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 15 2014 05:06am
Quote (RRC @ Oct 15 2014 11:04am)
Igen, de o mellette pszichopata + kenyszeres hazudozo is. Nem hiszem, hogy a munkatarsak sokaig turnek a ferget.


Az ilyen embereket mar a hr-es interjukon ki szoktak szurni :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1365936603661366236635001Next
Closed New Topic New Poll