d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13653663673683694765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 29 2015 10:55am
Quote (Ghostmasterq @ 29 Aug 2015 18:54)
ennek a hozzászólásnak volt értelme


Nem volt tul sok igazabol, fogd fel +1nek mint a hszeim 99%a alltalaban
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Aug 29 2015 10:56am
Quote (fahrii @ Aug 29 2015 06:55pm)
A lenyeg h olcsó legyen


hát ja de egy vodka 2000 nél kezdődik
ha meg olcsó vodkát viszek akkor az cink, kinevetnek stb
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 29 2015 10:56am
Quote (fahrii @ 29 Aug 2015 17:55)
Nem volt tul sok igazabol, fogd fel +1nek mint a hszeim 99%a alltalaban


végül is /care topic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 29 2015 11:00am
Quote (NoobHunter @ 29 Aug 2015 18:56)
hát ja de egy vodka 2000 nél kezdődik
ha meg olcsó vodkát viszek akkor az cink, kinevetnek stb


En ezt legutobb ugy oldaottam meg h vettem egy nagy csomag gumi cukrot, nyakonontottem 1 liter vodkával (persze olcso fos volt mind kijött 1000ftbol), hagytam állni 1 napot, aztán olyan exkluzív volt másnap h nem volt ciki
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Aug 29 2015 11:03am
Quote (fahrii @ Aug 29 2015 07:00pm)
En ezt legutobb ugy oldaottam meg h vettem egy nagy csomag gumi cukrot, nyakonontottem 1 liter vodkával (persze olcso fos volt mind kijött 1000ftbol), hagytam állni 1 napot, aztán olyan exkluzív volt másnap h nem volt ciki


wow jó ötlet
meg is csinálom
de mibe öntöm? valami tálba?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 29 2015 11:05am
Quote (NoobHunter @ 29 Aug 2015 19:03)
wow jó ötlet
meg is csinálom
de mibe öntöm? valami tálba?


Aha talba öntöttem, másnapra felszívja a gumicukor a vodkát, faszan lehet eszegetni.
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Aug 29 2015 11:05am
Quote (fahrii @ Aug 29 2015 07:05pm)
Aha talba öntöttem, másnapra felszívja a gumicukor a vodkát, faszan lehet eszegetni.


ah faszom akkor ez már off mert én 3 órán belül indulok

Quote (CyberPunk666 @ Aug 29 2015 07:07pm)
mindig úgy iszom a rövidet, hogy hátraöntöm, minél kevésbé érezzem az ízét. El nem tudom képzelni, hogy miért akarná valaki ott rágcsálni a szájában a szar vodkaízt.


+1 tho

This post was edited by NoobHunter on Aug 29 2015 11:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 29 2015 11:07am
Quote (fahrii @ 29 Aug 2015 19:05)
Aha talba öntöttem, másnapra felszívja a gumicukor a vodkát, faszan lehet eszegetni.


mindig úgy iszom a rövidet, hogy hátraöntöm, minél kevésbé érezzem az ízét. El nem tudom képzelni, hogy miért akarná valaki ott rágcsálni a szájában a szar vodkaízt.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 29 2015 11:09am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 29 2015 06:07pm)
mindig úgy iszom a rövidet, hogy hátraöntöm, minél kevésbé érezzem az ízét. El nem tudom képzelni, hogy miért akarná valaki ott rágcsálni a szájában a szar vodkaízt.


Nem igazán érzed. Ez hasonló fun, mint a vodkás dinnye.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2015 11:09am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Aug 2015 19:07)
mindig úgy iszom a rövidet, hogy hátraöntöm, minél kevésbé érezzem az ízét. El nem tudom képzelni, hogy miért akarná valaki ott rágcsálni a szájában a szar vodkaízt.


Fahejas-mezes almapalinka eleg n1. Alattomos is, mint a kurvaelet, kiut ugy, hogy eszre sem veszed, nem mondom, hogy teljesen elnyomja a fahej meg a mez az alkohol izet, de alig erzed, plane ha be van fagyasztoba rakva egy napra fogyasztas elott.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13653663673683694765Next
Add Reply New Topic New Poll