Quote (CyberPunk666 @ 29 Aug 2015 19:07)
mindig úgy iszom a rövidet, hogy hátraöntöm, minél kevésbé érezzem az ízét. El nem tudom képzelni, hogy miért akarná valaki ott rágcsálni a szájában a szar vodkaízt.
Fahejas-mezes almapalinka eleg n1. Alattomos is, mint a kurvaelet, kiut ugy, hogy eszre sem veszed, nem mondom, hogy teljesen elnyomja a fahej meg a mez az alkohol izet, de alig erzed, plane ha be van fagyasztoba rakva egy napra fogyasztas elott.