Quote (Akizk @ 22 Jan 2013 10:58)
CM alapú JBken nekem nem nagyon ment a flash, talán dolphinnal egyedül, nem biztos
imo überfaszság volt kivenni a támogatást, visszabutult egy iphone szintjére
cm 10 es 10.1-en is ment a flash dolphin nelkul nalam.
miert ekkora ervagas a flash hianya? nem azt mondom, hogy baj, ha van, en is megoperaltam, de ettol fuggetlenul amig nem volt nem is ereztem hatranyat.
This post was edited by ecneB on Jan 22 2013 03:27am