d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1365366367368369660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2013 03:35pm
Quote (fahrii @ 21 Jan 2013 23:16)
4.0+ androidon sincs már flash



sokkal olcsóbb a lumia 800, ha nincsenek extra igényeid egy telefonnal kapcsolatban tökéletesen ki fog téged szolgálni


11.1 flash support 4,04-re nao what? 4.1.x-tolar nincs hivatalos de elso google talalat utan fel lehet rakni mukodo flasht. nem mintha olyan hudenagy szuksegem lenne ra, de szolsasos oloskodas volt reszedrol...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2013 03:42pm
Quote (ecneB @ 21 Jan 2013 22:35)
11.1 flash support 4,04-re nao what? 4.1.x-tolar nincs hivatalos de elso google talalat utan fel lehet rakni mukodo flasht. nem mintha olyan hudenagy szuksegem lenne ra, de szolsasos oloskodas volt reszedrol...


tényleg, 4.1.x-től nincs flash, azt pedig jól tudom hogy lehet rápakolni
(mondjuk nekem wpn még sose hiányzott)
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 22 2013 02:58am
Quote (ecneB @ 21 Jan 2013 23:35)
11.1 flash support 4,04-re nao what? 4.1.x-tolar nincs hivatalos de elso google talalat utan fel lehet rakni mukodo flasht. nem mintha olyan hudenagy szuksegem lenne ra, de szolsasos oloskodas volt reszedrol...


CM alapú JBken nekem nem nagyon ment a flash, talán dolphinnal egyedül, nem biztos
imo überfaszság volt kivenni a támogatást, visszabutult egy iphone szintjére
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 22 2013 03:25am
Quote (Akizk @ 22 Jan 2013 10:58)
CM alapú JBken nekem nem nagyon ment a flash, talán dolphinnal egyedül, nem biztos
imo überfaszság volt kivenni a támogatást, visszabutult egy iphone szintjére


cm 10 es 10.1-en is ment a flash dolphin nelkul nalam.
miert ekkora ervagas a flash hianya? nem azt mondom, hogy baj, ha van, en is megoperaltam, de ettol fuggetlenul amig nem volt nem is ereztem hatranyat.

This post was edited by ecneB on Jan 22 2013 03:27am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 22 2013 03:45am
még mindig nem tudok dönteni telefon ügyileg :(((
galaxy beam vagy xperia P? a motorola defyt kilőttem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2013 04:05am
Quote (szabika @ 22 Jan 2013 10:45)
még mindig nem tudok dönteni telefon ügyileg :(((
galaxy beam vagy xperia P? a motorola defyt kilőttem


egyértelműen xperia p
amúgy is mi a francnak kéne neked projektor egy telefonba? :D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2013 04:54am
Quote (Akizk @ Jan 22 2013 09:58am)
CM alapú JBken nekem nem nagyon ment a flash, talán dolphinnal egyedül, nem biztos
imo überfaszság volt kivenni a támogatást, visszabutult egy iphone szintjére


Jujj :D

meg ez is az
http://index.hu/tech/cellanaplo/2013/01/22/a_google_haborut_indit_a_microsoft_ellen/


This post was edited by Eoghan on Jan 22 2013 05:13am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 22 2013 05:31am
Quote (fahrii @ Jan 22 2013 11:05am)
egyértelműen xperia p
amúgy is mi a francnak kéne neked projektor egy telefonba? :D


tök jó, este a plafonon szoktam youtube vidiket nézni ^^
xperia p viszont sexy full fém

még a htc one s-en filóztam, mert geci brutál hardvere van, de hogy 1 napot se bírjon az aksija az nevetséges. még az xperiaé is gyér. az 5800m 2,5éves akksival el van 3-4 napig is GSM hálózaton.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 22 2013 05:35am
Quote (szabika @ 22 Jan 2013 12:31)
tök jó, este a plafonon szoktam youtube vidiket nézni ^^
xperia p viszont sexy full fém

még a htc one s-en filóztam, mert geci brutál hardvere van, de hogy 1 napot se bírjon az aksija az nevetséges. még az xperiaé is gyér. az 5800m 2,5éves akksival el van 3-4 napig is GSM hálózaton.


én tapiztam a P-t nekem nem jött be azzal együtt sem hogy fém
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 22 2013 05:36am
Quote (Inakwo @ Jan 22 2013 12:35pm)
én tapiztam a P-t nekem nem jött be azzal együtt sem hogy fém


az a bajom hogy használat közben honlap böngészéssel is sikerült megakasztani, ami annyira nem pálya
de győnyürű szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1365366367368369660Next
Add Reply New Topic New Poll