Quote (vtibor @ 6 Jun 2011 20:19)
grat.
nagyon elvezetes karakter. talan jobban bejott mint a pala
a pala nekem nagyon nem jött be :/
viszont a samy a kedvencem
kipróbáltam rogueval a multistriket hát elég nagy fail volt, kb lvl 50-60 környékén kezdett érni valamit
Quote (josheide @ 6 Jun 2011 20:23)
Gratulálok! Kár hogy nem nekünk hoztad a pontokat.

de azért otthagytam 20~ pontot
This post was edited by Namechange on Jun 6 2011 12:33pm