d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1365366367368369410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2011 12:50pm
Quote (szabika @ Aug 15 2011 06:55pm)
hétvégén a pesti aluljárókban volt bicóverseny
szó underground


kösz a múltidőt
pöcs
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 15 2011 01:09pm
Quote (Vismajor @ Aug 15 2011 07:50pm)
kösz a múltidőt
pöcs


The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2011 01:10pm
Quote (szabika @ Aug 15 2011 08:09pm)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!


3hónap suspi
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 25 2011 07:36am
Kb. 17 év után újra van bringám.

(hidden rl/epenzor post)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 25 2011 07:39am
Quote (Genthor @ Aug 25 2011 02:36pm)
Kb. 17 év után újra van bringám.

(hidden rl/epenzor post)


mindenki fusson amerre lát!
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 29 2011 10:25am
Szóval! Georgebaba nagylelkűségének köszönhetően, kaptam egy original favorit bibiklit! A kellékektől megszabadítottam, új belső, külső kellene rá, pár bowdencsere, és valahogy leszeretném fűrészelni a lánctányérokat, hogy ss-legyen, ebbe esetleg tudna valaki segíteni? Sörben megegyezhetünk, ha gondolja! : ) És esetleg tudnátok adni pár tippet, hogy miféle belsőt, külsőt rakjak rá? ilyen téren elég csekély a tudásom.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 29 2011 10:30am
Quote (Xrd @ Aug 29 2011 05:25pm)
Szóval! Georgebaba nagylelkűségének köszönhetően, kaptam egy original favorit bibiklit! A kellékektől megszabadítottam, új belső, külső kellene rá, pár bowdencsere, és valahogy leszeretném fűrészelni a lánctányérokat, hogy ss-legyen, ebbe esetleg tudna valaki segíteni? Sörben megegyezhetünk, ha gondolja! : ) És esetleg tudnátok adni pár tippet, hogy miféle belsőt, külsőt rakjak rá? ilyen téren elég csekély a tudásom.


szedd le a másik bicódról :D

egyébként külsőn ne spórolj, esőben beszarsz egy gagyi külsön
baliék majd continental merevítéses belsővel fognak tukmáln, úgyhogy addig én bedobom a michelen papucsokat
http://www.tuttibringa.hu/termekek/%5B181%5DMichelin-Lithion-II

ha ez télleg akciós most és nem régi frissítés, akkor ez bizony egy n1 ár!
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 29 2011 10:40am
Quote (szabika @ 29 Aug 2011 17:30)
szedd le a másik bicódról :D

egyébként külsőn ne spórolj, esőben beszarsz egy gagyi külsön
baliék majd continental merevítéses belsővel fognak tukmáln, úgyhogy addig én bedobom a michelen papucsokat
http://www.tuttibringa.hu/termekek/181Michelin-Lithion-II

ha ez télleg akciós most és nem régi frissítés, akkor ez bizony egy n1 ár!


:DDDDDD
Ha olcsóságra mész akkor leárazást kell lesni, pár webáruházból. Vagy, gyakran árulnak pályán használtat, viszont azok 23 fölött megállnak, és az bizony kevés városba szerintem - főleg, ha esik. :) Gyíííí de fasza csúszkálások vannak belőle! Még a 25ös is kevés lehet...
Szóval, 3-4k körül már jókat lehet kapni, havernak azé vettem kevláros kontinentált, mert 2500 volt leárazva.

shimano exage fék kell vkinek jóárasítva?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 29 2011 10:42am
Quote (szabika @ 29 Aug 2011 17:30)
szedd le a másik bicódról :D

egyébként külsőn ne spórolj, esőben beszarsz egy gagyi külsön
baliék majd continental merevítéses belsővel fognak tukmáln, úgyhogy addig én bedobom a michelen papucsokat
http://www.tuttibringa.hu/termekek/181Michelin-Lithion-II

ha ez télleg akciós most és nem régi frissítés, akkor ez bizony egy n1 ár!


meglestem a linket. ha a michelin orium 25ös, akkor az tényleg zsír 2,7e pénzért!
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 29 2011 10:43am
Quote (Oberon_os @ Aug 29 2011 04:42pm)
meglestem a linket. ha a michelin orium 25ös, akkor az tényleg zsír 2,7e pénzért!


25, 23? wat?: D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1365366367368369410Next
Add Reply New Topic New Poll