Quote (Xrd @ Aug 29 2011 05:25pm)
Szóval! Georgebaba nagylelkűségének köszönhetően, kaptam egy original favorit bibiklit! A kellékektől megszabadítottam, új belső, külső kellene rá, pár bowdencsere, és valahogy leszeretném fűrészelni a lánctányérokat, hogy ss-legyen, ebbe esetleg tudna valaki segíteni? Sörben megegyezhetünk, ha gondolja! : ) És esetleg tudnátok adni pár tippet, hogy miféle belsőt, külsőt rakjak rá? ilyen téren elég csekély a tudásom.
szedd le a másik bicódról

egyébként külsőn ne spórolj, esőben beszarsz egy gagyi külsön
baliék majd continental merevítéses belsővel fognak tukmáln, úgyhogy addig én bedobom a michelen papucsokat
http://www.tuttibringa.hu/termekek/%5B181%5DMichelin-Lithion-IIha ez télleg akciós most és nem régi frissítés, akkor ez bizony egy n1 ár!