d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13653663673683694114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 27 2011 04:12am
Quote (szabika @ 30 May 2011 11:13)
a ww + indigo kombo nagyon sexy omg!

nekem is bejött
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 27 2011 04:15am
na, elvileg augusztus elején lesz béta, a játékot meg legkésőbb 2012 áprilisára várhatjuk, de a blizzard még szeretné idén kidobni a népnek
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Jun 27 2011 05:02am
Quote (Rezs @ 27 Jun 2011 12:15)
na, elvileg augusztus elején lesz béta, a játékot meg legkésőbb 2012 áprilisára várhatjuk, de a blizzard még szeretné idén kidobni a népnek


hogy is kezdődött? 2009 vége?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 05:04am
Quote (Rezs @ 27 Jun 2011 15:15)
na, elvileg augusztus elején lesz béta, a játékot meg legkésőbb 2012 áprilisára várhatjuk, de a blizzard még szeretné idén kidobni a népnek


Mi kell ahhoz hogy bétázhassak ?
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Jun 27 2011 05:06am
Quote (josheide @ 27 Jun 2011 13:04)
Mi kell ahhoz hogy bétázhassak ?


Bneten jelentkezz be, az egyik menüpontban lehet béta tesztekre jelentkezni.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 27 2011 08:53am
Quote (josheide @ Jun 27 2011 11:04am)
Mi kell ahhoz hogy bétázhassak ?


Hogy regisztrálhatok a Diablo 3 Bétára?

A Bétára való igényed leadása a Blizzard részére így történik:

1. Amennyiben még nincs,készítesz egy új összblizzard B.net accountot, az eu.battle.net oldalon.

2.Legyen egy eredeti Blizzard terméked (Starcraft 1-től felfelé bármi lehet, ami megjelent, Starcraft 1-gyel együtt) ami hozzá kell adni az accountodhoz, az Add or Manage Game menüpontban.Ha még nincs, akkor vagy boltban veszel, vagy a Blizzard storeból 15 euró egy game.

3. Hozzáadtad a game-t, mostmár a létrehozhatod a Beta Profile Settings-edet. Le kell szedni az ott található System Checker nevű programot, utána elindítani. Ez a kis program érzékeli,hogy milyen géped van (processzor, merevlevez hely, ram, op rendszer stb.) utána ezt egy gombnyomással a SEND gombra kattintva elküldöd a Blizzardnak. (Jó tanács, legyen kikapcsolva minden más ami a netet eszi, torrent, böngésző, MSN, skype stb, és akkor biztos jó lesz.)

4. Miután sikeresen elküldte a géped adatait a Blizzardnak, be fog frissülni egy új ablakban a Beta Profile Settings-ed és láthatóvá válnak a géped adatai.

5.Kiválasztod, mely Blizzard Univerzumok bétái érdekelnek, jobb oldalt lesz három nagyobb kép pipával.Értelemszerűen kipipálod ami érdekel.

6. Alatta lesz egy gomb, hogy Update Preferences, arra rákattintasz és leadtad a Blizznek sikeresen a béta igényedet.


ezt találtam : d
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 27 2011 08:58am
Quote (Rezs @ 27 Jun 2011 19:53)
Hogy regisztrálhatok a Diablo 3 Bétára?

A Bétára való igényed leadása a Blizzard részére így történik:

1. Amennyiben még nincs,készítesz egy új összblizzard B.net accountot, az eu.battle.net oldalon.

2.Legyen egy eredeti Blizzard terméked (Starcraft 1-től felfelé bármi lehet, ami megjelent, Starcraft 1-gyel együtt) ami hozzá kell adni az accountodhoz, az Add or Manage Game menüpontban.Ha még nincs, akkor vagy boltban veszel, vagy a Blizzard storeból 15 euró egy game.

3. Hozzáadtad a game-t, mostmár a létrehozhatod a Beta Profile Settings-edet. Le kell szedni az ott található System Checker nevű programot, utána elindítani. Ez a kis program érzékeli,hogy milyen géped van (processzor, merevlevez hely, ram, op rendszer stb.) utána ezt egy gombnyomással a SEND gombra kattintva elküldöd a Blizzardnak. (Jó tanács, legyen kikapcsolva minden más ami a netet eszi, torrent, böngésző, MSN, skype stb, és akkor biztos jó lesz.)

4. Miután sikeresen elküldte a géped adatait a Blizzardnak, be fog frissülni egy új ablakban a Beta Profile Settings-ed és láthatóvá válnak a géped adatai.

5.Kiválasztod, mely Blizzard Univerzumok bétái érdekelnek, jobb oldalt lesz három nagyobb kép pipával.Értelemszerűen kipipálod ami érdekel.

6. Alatta lesz egy gomb, hogy Update Preferences, arra rákattintasz és leadtad a Blizznek sikeresen a béta igényedet.


ezt találtam : d


ty
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2011 02:38pm
éjen má ez a topik, nemsokára jön a béta :angry:

bemásolok pár infót!



Bashiok tisztázott egy fontos dolgot az elégedetlenkedőkkel, akik keveslik a 18 féle különböző armort, rengeteg féle armor lesz, számszerint 720, mely az alábbi összetevőkből jön össze:

18 különböző féle armor
5 féle karakter
8 féle armor slot

Ebbe nem számítódnak bele a fegyverek, és a férfi-női verziói egy tárgynak, szóval nem kell aggódni, rengeteg féle cucc lesz, amit magunkra aggathatunk majd. Végül pedig következzék 4 Witch Doctoros Blizzcon paneles kép, melyen különböző setekben figyelhetjük meg a karaktert.


/////////////////////////////////////////


A Salvage Cube nevét eddig nem hozták nyilvánosságra spoilergyanú miatt, valószínű Jay Wilson pletykálta el valamelyik interjúban, hogy a salvage kocka hivatalos neve Nephalem Cube. (Nephalem= Az első emberek, akiket az angyalok és démonok szerelméből születtek, nagy varázserő birtokában voltak, melyet később a Worldstone-ba zártak. Nevesebb Nephalemek: Zann Esu, Rathma, Korlic, Talic, Madawc stb.- a szerk.)

A Monk Spiritje statikus, nem regenerálódik, vannak Skillek melyek feltöltik, és olyanok, melyek elhasználják.

A Monk aurái úgy működnek, mint a Barbár Shoutok, rövid ideig tartó buffok, melyeket időnként frissíteni kell, hogy mindig fent legyenek. (jelenleg ismert Aurák: Holy (gyógyító), Dominate (+sebzés), Retribution (sebzés visszaverés), Resist (mágikus ellenállást ad). Aktív képességek lévén az Aurákba is tehetünk Skill Rúnákat, természetesen ugyanez igaz a Barbár Shoutokra is.

A Monk Charge-s (feltöltős) képességeit egy ideig lehet tárolni mielőtt elsütjük. Ez az időtartam sem nem sok, se nem kevés, de azért bőven elég.

Az armorokat egyszerre csak egy festékkel (dye) lehet befesteni.

Nem lehet blokkolni a játékosok mozgását másik karakterrel, erre csak a szörnyek képesek. ( a HC Pk-k számára érdekes az információmorzsa)

Eredetileg úgy volt, hogy a Mana a Witch Doctortól visszakerül a Wizardhoz, aztán végül maradt minden a helyén, a Wizard resource systeme az Arcane Power, a Witch Doctoré a Mana.

Nem kell bedőlni a külföldi oldalak reklámjainak, hogy lehet jelentkezni a D3 bétára, mert náluk már van XY mennyiségű kulcs, amit majd szétosztanak. Jelenleg egyetlen Fansite sem rendelkezik szétosztható bétakulcsokkal (sajnos mi sem még, de türelem).


////////////////////////////////


Nem lesznek BoE itemek, a set itemek legendaryk lesznek

Diablo 3 Béta indulása 2011 Q3-ra, vagyis július-szeptember környékére várható, ill., hogy nagyon igyekeznek, hogy még idén megjelenjen a játék.

A Traitek komoly szortírozáson estek át, valamint 3 szintenként kap hősünk 1 Trait pontot az eddigi 2 helyett.

A Defense, 3 értékre bontható fel, block, dodge, damage reduction (sebzés csökkentés), ezen kívül elementális ellenállások ill. armor a fizikai ellenállás.

Időlegesen kikerültek a Charmok, valamint ezzel együtt a Talisman is is a Diablo 3-ból, mivel nem váltották be a hozzá fűzött reményeket.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 30 2011 03:23pm
Össze kell tennem valami épkézláb gépet mire kijön :s
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 30 2011 03:25pm
minden noob jon majd megint dijablozni :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev13653663673683694114Next
Closed New Topic New Poll