Quote (Baleee @ 15 Oct 2014 09:13)
Minden ismerosom aki ott dolgozik/dolgozott igy van ezzel. Pont tegnap beszeltem batyammal es igy mondta, hogy hat igen nehez szabadulni. 8DDD
Ez amúgy a munkakörre jellemző (műszaki nagy multinál), vagy csak erre a konkrét helyre?