Quote (CyberPunk666 @ 12 Oct 2014 09:16)
Mátéval toltátok?
Yep, ok a foszervezoi vegul is. De ja vele aludtam kint egyebkent, meg meg 2 masik csavo aludt fenn a varban. Kint volt hagyva a pancel, meg kardok stb, amit a veszpremi gyalogsag hozott ki pozolni, kovacsnak is ullo, meg eszkozok, minden ott volt, meg alapbol a vilagitasra is vigyazni kellett.
Bar oda a varhoz meg a cigany se megy fel, mert meredek, meg faraszto. xdd
Jha es egy reszeg fotos beesett az egyik ilyen erdei arokba, ki kellett huzni onnet, mert 'elkapart' az avaron, ahogy ki akart jonni es egyedul nem ment neki. xdd
This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 01:24am