d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1365436553656365736585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2014 11:41am
Quote (sylke @ Oct 11 2014 06:38pm)
de azér még igyis naponta gémelsz vele
elég nevetségesen hangzik ezekután igy krisztián


Mar nem is emlekszem mikor jatszottam vele utoljara. Csak arra hogy 16. percben vett egy bottlet.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 11:45am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 11 2014 07:41pm)
Mar nem is emlekszem mikor jatszottam vele utoljara. Csak arra hogy 16. percben vett egy bottlet.


A bottlem a megvetel utan rogton kifizetodott
Viszont a 30 perces midasod miatt buktuk a gamet,
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2014 11:46am
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 06:45pm)
A bottlem a megvetel utan rogton kifizetodott
Viszont a 30 perces midasod miatt buktuk a gamet,


Nyertünk de ne zavarjon.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 11:55am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 11 2014 07:46pm)
Nyertünk de ne zavarjon.


Nem nyertunk
Ott toroltelek le a faszba.
Bebizonyitottad h keptelen vagy csapatban jatszani csak csinalod a sajat faszsagod es semmit nem ersz vele
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 11 2014 11:57am
Quote (putincykavodka @ 11 Oct 2014 19:55)
Nem nyertunk
Ott toroltelek le a faszba.
Bebizonyitottad h keptelen vagy csapatban jatszani csak csinalod a sajat faszsagod es semmit nem ersz vele


:zzz:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2014 11:57am
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 06:55pm)
Nem nyertunk
Ott toroltelek le a faszba.
Bebizonyitottad h keptelen vagy csapatban jatszani csak csinalod a sajat faszsagod es semmit nem ersz vele


Akkor megis mitöl van joval több solo ratingem mint neked?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 11 2014 12:01pm
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 06:55pm)
Nem nyertunk
Ott toroltelek le a faszba.
Bebizonyitottad h keptelen vagy csapatban jatszani csak csinalod a sajat faszsagod es semmit nem ersz vele


krisz minden gameben legalabb 3 embert muteol es 1 eve errol tolja a kepeket dota topicba
szerintem eddig is eleg vilagos volt hogy nem csordul benne tul a csapatszellem ^^
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2014 12:13pm
Quote (Flutter @ Oct 11 2014 07:01pm)
krisz minden gameben legalabb 3 embert muteol es 1 eve errol tolja a kepeket dota topicba
szerintem eddig is eleg vilagos volt hogy nem csordul benne tul a csapatszellem ^^


Inkabb muteolom es koncentralok a jatekra minthogy el kelljen magyarazni egy orosznak hogy pontosan miert egy szemeteskontener melyen lenne a helye.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 12:35pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 11 2014 08:13pm)
Inkabb muteolom es koncentralok a jatekra minthogy el kelljen magyarazni egy orosznak hogy pontosan miert egy szemeteskontener melyen lenne a helye.


Neked viszont lehet magyarazni akarmit
Nem csinalod amit mondanak, roshanozni nem lehet veled ha a teamben vagy mert mi bemegyunk smokkal te meg bejossz ward alatt, hiaba mondjuk, nem erted. A sajat teamed ellen jatszol es nem ertem miert
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2014 12:39pm
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 07:35pm)
Neked viszont lehet magyarazni akarmit
Nem csinalod amit mondanak, roshanozni nem lehet veled ha a teamben vagy mert mi bemegyunk smokkal te meg bejossz ward alatt, hiaba mondjuk, nem erted. A sajat teamed ellen jatszol es nem ertem miert


Azert mert veled jatszottam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1365436553656365736585001Next
Closed New Topic New Poll