Quote (Vismajor @ 11 Oct 2014 19:11)
nem tudom láttad e a képemet
Szerinted neked írtam, aki nem válaszolt neki vagy a többieknek, akik beszélgettek is vele?
Szerintem ha megnézném a fél hunsub fent lenne neki facebookon. Még engem is képes volt bejelölni lol.
Ofc nem igazoltam vissza.